Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Pokój Sadów - Błękitni Herby 4:2
  • Promień Glinica - Płomień Przystajń 6:1
  • Ruch Kochanowice - Mechanik Kochcice 2:4
  • Sparta Tworóg - Liswarta Lisów 0:9
  • Sparta II Lubliniec - Jedność Boronów 1:0
  • Sieraków Śląski - Śląsk Koszęcin 4:0
  • Huragan Jezioro - Żwirex Hadra 7:1
  •        

Restauracja 58

Mirpol

Kalendarium

10

12-2018

pon.

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

Menu główne

Wyniki 2010/2011

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
 
2010-08-14 Liswarta Lisów 2:1 Promień Glinica relacja ›
2010-08-14 Warta Kamieńskie Młyny 1:0 Orzeł II Psary/Babienica zobacz ›
2010-08-14 Śląsk Koszęcin 6:0 Huragan Jezioro zobacz ›
2010-08-15 Rybak Ciasna 2:0 Małapanew Kuczów zobacz ›
2010-08-15 Ruch Kochanowice 5:2 Błękitni Herby zobacz ›
2010-08-15 Orzeł Pawonków 2:0 Sieraków Śląski zobacz ›
2010-08-15 Victoria Strzebiń 0:4 Mechanik Kochcice zobacz ›
 
2010-08-22 Mechanik Kochcice 3:1 Liswarta Lisów relacja ›
2010-08-22 Małapanew Kuczów 0:2 Huragan Jezioro zobacz ›
2010-08-22 Orzeł II Psary/Babienica 3:1 Śląsk Koszęcin zobacz ›
2010-08-22 Promień Glinica 2:9 Warta Kamieńskie Młyny zobacz ›
2010-08-22 Sieraków Śląski 3:3 Victoria Strzebiń zobacz ›
2010-08-22 Błękitni Herby 4:3 Orzeł Pawonków zobacz ›
2010-08-22 Rybak Ciasna 4:2 Ruch Kochanowice zobacz ›
 
2010-08-28 Liswarta Lisów 2:3 Sieraków Śląski relacja ›
2010-08-28 Ruch Kochanowice 4:1 Małapanew Kuczów zobacz ›
2010-08-28 Orzeł Pawonków 1:1 Rybak Ciasna zobacz ›
2010-08-28 Warta Kamieńskie Młyny 4:1 Mechanik Kochcice zobacz ›
2010-08-28 Śląsk Koszęcin 1:1 Promień Glinica zobacz ›
2010-08-29 Victoria Strzebiń 2:3 Błękitni Herby zobacz ›
2010-08-29 Huragan Jezioro 1:5 Orzeł II Psary/Babienica zobacz ›
 
2010-09-04 Błękitni Herby 3:2 Liswarta Lisów relacja ›
2010-09-04 Małapanew Kuczów 0:2 Orzeł II Psary/Babienica zobacz ›
2010-09-04 Promień Glinica 7:1 Huragan Jezioro zobacz ›
2010-09-05 Mechanik Kochcice 0:3 Śląsk Koszęcin zobacz ›
2010-09-05 Sieraków Śląski 2:1 Warta Kamieńskie Młyny zobacz ›
2010-09-05 Rybak Ciasna 2:1 Victoria Strzebiń zobacz ›
2010-09-05 Ruch Kochanowice 5:2 Orzeł Pawonków zobacz ›
 
2010-09-11 Liswarta Lisów 2:1 Rybak Ciasna relacja ›
2010-09-11 Orzeł Pawonków 1:0 Małapanew Kuczów zobacz ›
2010-09-11 Warta Kamieńskie Młyny 6:0 Błękitni Herby zobacz ›
2010-09-11 Śląsk Koszęcin 1:0 Sieraków Śląski zobacz ›
2010-09-12 Victoria Strzebiń 1:4 Ruch Kochanowice zobacz ›
2010-09-12 Huragan Jezioro 1:1 Mechanik Kochcice zobacz ›
2010-09-12 Orzeł II Psary/Babienica 3:2 Promień Glinica zobacz ›
 
2010-09-18 Małapanew Kuczów 2:2 Promień Glinica zobacz ›
2010-09-18 Mechanik Kochcice 1:4 Orzeł II Psary/Babienica zobacz ›
2010-09-18 Błękitni Herby 0:4 Śląsk Koszęcin zobacz ›
2010-09-18 Orzeł Pawonków 2:2 Victoria Strzebiń zobacz ›
2010-09-19 Ruch Kochanowice 5:2 Liswarta Lisów relacja ›
2010-09-19 Sieraków Śląski 1:2 Huragan Jezioro zobacz ›
2010-09-19 Rybak Ciasna 1:2 Warta Kamieńskie Młyny zobacz ›
 
2010-09-25 Liswarta Lisów 2:3 Orzeł Pawonków relacja ›
2010-09-25 Warta Kamieńskie Młyny 6:2 Ruch Kochanowice zobacz ›
2010-09-25 Śląsk Koszęcin 2:0 Rybak Ciasna zobacz ›
2010-09-26 Victoria Strzebiń 3:0 Małapanew Kuczów zobacz ›
2010-09-26 Huragan Jezioro 1:3 Błękitni Herby zobacz ›
2010-09-26 Orzeł II Psary/Babienica 6:2 Sieraków Śląski zobacz ›
2010-09-26 Promień Glinica 7:3 Mechanik Kochcice zobacz ›
 
2010-10-02 Błękitni Herby 2:3 Orzeł II Psary/Babienica zobacz ›
2010-10-02 Orzeł Pawonków 0:2 Warta Kamieńskie Młyny zobacz ›
2010-10-03 Victoria Strzebiń 3:2 Liswarta Lisów relacja ›
2010-10-03 Małapanew Kuczów 2:1 Mechanik Kochcice zobacz ›
2010-10-03 Sieraków Śląski 0:3 Promień Glinica zobacz ›
2010-10-03 Rybak Ciasna 2:2 Huragan Jezioro zobacz ›
2010-10-03 Ruch Kochanowice 1:4 Śląsk Koszęcin zobacz ›
 
2010-10-09 Liswarta Lisów 3:2 Małapanew Kuczów relacja ›
2010-10-09 Warta Kamieńskie Młyny 7:0 Victoria Strzebiń zobacz ›
2010-10-09 Śląsk Koszęcin 5:1 Orzeł Pawonków zobacz ›
2010-10-09 Promień Glinica 2:1 Błękitni Herby zobacz ›
2010-10-10 Huragan Jezioro 3:1 Ruch Kochanowice zobacz ›
2010-10-10 Orzeł II Psary/Babienica 7:1 Rybak Ciasna zobacz ›
2010-10-10 Mechanik Kochcice 0:0 Sieraków Śląski zobacz ›
 
10  2010-10-16 Liswarta Lisów 1:4 Warta Kamieńskie Młyny relacja ›
10  2010-10-16 Orzeł Pawonków 3:3 Huragan Jezioro zobacz ›
10  2010-10-17 Małapanew Kuczów 2:0 Sieraków Śląski zobacz ›
10  2010-10-17 Błękitni Herby 0:3 Mechanik Kochcice zobacz ›
10  2010-10-17 Rybak Ciasna 0:2 Promień Glinica zobacz ›
10  2010-10-17 Ruch Kochanowice 2:1 Orzeł II Psary/Babienica zobacz ›
10  2010-10-17 Victoria Strzebiń 0:7 Śląsk Koszęcin zobacz ›
 
11  2010-10-23 Śląsk Koszęcin 2:2 Liswarta Lisów relacja ›
11  2010-10-23 Warta Kamieńskie Młyny 5:3 Małapanew Kuczów zobacz ›
11  2010-10-23 Promień Glinica 3:3 Ruch Kochanowice zobacz ›
11  2010-10-24 Huragan Jezioro 4:1 Victoria Strzebiń zobacz ›
11  2010-10-24 Orzeł II Psary/Babienica 3:2 Orzeł Pawonków zobacz ›
11  2010-10-24 Mechanik Kochcice 3:1 Rybak Ciasna zobacz ›
11  2010-10-24 Sieraków Śląski 3:0 Błękitni Herby zobacz ›
 
12  2010-10-30 Liswarta Lisów 3:7 Huragan Jezioro relacja ›
12  2010-10-30 Orzeł Pawonków 0:6 Promień Glinica zobacz ›
12  2010-10-30 Warta Kamieńskie Młyny 0:2 Śląsk Koszęcin zobacz ›
12  2010-10-31 Małapanew Kuczów 3:3 Błękitni Herby zobacz ›
12  2010-10-31 Rybak Ciasna 1:1 Sieraków Śląski zobacz ›
12  2010-10-31 Ruch Kochanowice 1:3 Mechanik Kochcice zobacz ›
12  2010-10-31 Victoria Strzebiń 0:2 Orzeł II Psary/Babienica zobacz ›
 
13  2010-11-06 Śląsk Koszęcin 5:0 Małapanew Kuczów zobacz ›
13  2010-11-06 Promień Glinica 2:0 Victoria Strzebiń zobacz ›
13  2010-11-06 Błękitni Herby 2:0 Rybak Ciasna zobacz ›
13  2010-11-07 Orzeł II Psary/Babienica 3:2 Liswarta Lisów relacja ›
13  2010-11-07 Huragan Jezioro 1:0 Warta Kamieńskie Młyny zobacz ›
13  2010-11-07 Mechanik Kochcice 3:4 Orzeł Pawonków zobacz ›
13  2010-11-07 Sieraków Śląski 2:2 Ruch Kochanowice zobacz ›
 
14  2011-03-26 Promień Glinica 4:1 Liswarta Lisów relacja ›
14  2011-03-26 Błękitni Herby 1:1 Ruch Kochanowice zobacz ›
14  2011-03-26 Orzeł II Psary/Babienica 0:3 Warta Kamieńskie Młyny zobacz ›
14  2011-03-27 Małapanew Kuczów 2:1 Rybak Ciasna zobacz ›
14  2011-03-27 Sieraków Śląski 4:2 Orzeł Pawonków zobacz ›
14  2011-03-27 Mechanik Kochcice 0:2 Victoria Strzebiń zobacz ›
14  2011-03-27 Huragan Jezioro 1:1 Śląsk Koszęcin zobacz ›
 
15  2011-04-02 Liswarta Lisów 3:1 Mechanik Kochcice relacja ›
15  2011-04-02 Warta Kamieńskie Młyny 1:3 Promień Glinica zobacz ›
15  2011-04-02 Orzeł Pawonków 2:1 Błękitni Herby zobacz ›
15  2011-04-03 Huragan Jezioro 1:0 Małapanew Kuczów zobacz ›
15  2011-04-03 Śląsk Koszęcin 0:2 Orzeł II Psary/Babienica zobacz ›
15  2011-04-03 Victoria Strzebiń 2:2 Sieraków Śląski zobacz ›
15  2011-04-03 Ruch Kochanowice 2:3 Rybak Ciasna zobacz ›
 
16  2011-04-09 Błękitni Herby 3:0 Victoria Strzebiń zobacz ›
16  2011-04-09 Promień Glinica 0:0 Śląsk Koszęcin zobacz ›
16  2011-04-10 Sieraków Śląski 1:3 Liswarta Lisów relacja ›
16  2011-04-10 Małapanew Kuczów 4:1 Ruch Kochanowice zobacz ›
16  2011-04-10 Rybak Ciasna 4:1 Orzeł Pawonków zobacz ›
16  2011-04-10 Mechanik Kochcice 2:1 Warta Kamieńskie Młyny zobacz ›
16  2011-04-10 Orzeł II Psary/Babienica 2:2 Huragan Jezioro zobacz ›
 
17  2011-04-16 Liswarta Lisów 9:1 Błękitni Herby relacja ›
17  2011-04-16 Śląsk Koszęcin 1:1 Mechanik Kochcice zobacz ›
17  2011-04-16 Warta Kamieńskie Młyny 2:1 Sieraków Śląski zobacz ›
17  2011-04-16 Orzeł Pawonków 2:2 Ruch Kochanowice zobacz ›
17  2011-04-17 Orzeł II Psary/Babienica 0:0 Małapanew Kuczów zobacz ›
17  2011-04-17 Huragan Jezioro 3:2 Promień Glinica zobacz ›
17  2011-04-17 Victoria Strzebiń 2:1 Rybak Ciasna zobacz ›
 
18  2011-04-30 Ruch Kochanowice 0:3 Victoria Strzebiń zobacz ›
18  2011-04-30 Błękitni Herby 0:5 Warta Kamieńskie Młyny zobacz ›
18  2011-04-30 Promień Glinica 4:0 Orzeł II Psary/Babienica zobacz ›
18  2011-05-01 Rybak Ciasna 2:2 Liswarta Lisów relacja ›
18  2011-05-01 Małapanew Kuczów 6:2 Orzeł Pawonków zobacz ›
18  2011-05-01 Sieraków Śląski 0:7 Śląsk Koszęcin zobacz ›
18  2011-05-01 Mechanik Kochcice 0:1 Huragan Jezioro zobacz ›
 
19  2011-05-07 Liswarta Lisów 3:2 Ruch Kochanowice relacja ›
19  2011-05-07 Promień Glinica 3:0 Małapanew Kuczów zobacz ›
19  2011-05-07 Huragan Jezioro 4:2 Sieraków Śląski zobacz ›
19  2011-05-07 Śląsk Koszęcin 3:2 Błękitni Herby zobacz ›
19  2011-05-07 Warta Kamieńskie Młyny 4:0 Rybak Ciasna zobacz ›
19  2011-05-08 Orzeł II Psary/Babienica 1:1 Mechanik Kochcice zobacz ›
19  2011-05-08 Victoria Strzebiń 3:4 Orzeł Pawonków zobacz ›
 
20  2011-05-14 Orzeł Pawonków 0:3 Liswarta Lisów relacja ›
20  2011-05-14 Błękitni Herby 1:1 Huragan Jezioro zobacz ›
20  2011-05-14 Sieraków Śląski 3:0 Orzeł II Psary/Babienica zobacz ›
20  2011-05-15 Małapanew Kuczów 1:0 Victoria Strzebiń zobacz ›
20  2011-05-15 Ruch Kochanowice 2:3 Warta Kamieńskie Młyny zobacz ›
20  2011-05-15 Rybak Ciasna 1:5 Śląsk Koszęcin zobacz ›
20  2011-05-15 Mechanik Kochcice 2:2 Promień Glinica zobacz ›
 
21  2011-05-21 Liswarta Lisów 1:0 Victoria Strzebiń relacja ›
21  2011-05-21 Huragan Jezioro 2:1 Rybak Ciasna zobacz ›
21  2011-05-21 Śląsk Koszęcin 5:1 Ruch Kochanowice zobacz ›
21  2011-05-21 Warta Kamieńskie Młyny 11:0 Orzeł Pawonków zobacz ›
21  2011-05-22 Mechanik Kochcice 0:0 Małapanew Kuczów zobacz ›
21  2011-05-22 Promień Glinica 2:1 Sieraków Śląski zobacz ›
21  2011-05-22 Orzeł II Psary/Babienica 10:1 Błękitni Herby zobacz ›
 
22  2011-05-28 Orzeł Pawonków 0:7 Śląsk Koszęcin zobacz ›
22  2011-05-28 Rybak Ciasna 1:3 Orzeł II Psary/Babienica zobacz ›
22  2011-05-28 Błękitni Herby 0:9 Promień Glinica zobacz ›
22  2011-05-29 Małapanew Kuczów 1:0 Liswarta Lisów relacja ›
22  2011-05-29 Victoria Strzebiń 0:5 Warta Kamieńskie Młyny zobacz ›
22  2011-05-29 Ruch Kochanowice 1:4 Huragan Jezioro zobacz ›
22  2011-05-29 Sieraków Śląski 1:2 Mechanik Kochcice zobacz ›
 
23  2011-06-04 Warta Kamieńskie Młyny 2:1 Liswarta Lisów relacja ›
23  2011-06-04 Promień Glinica 1:0 Rybak Ciasna zobacz ›
23  2011-06-04 Śląsk Koszęcin 5:0 Victoria Strzebiń zobacz ›
23  2011-06-05 Sieraków Śląski 2:1 Małapanew Kuczów zobacz ›
23  2011-06-05 Mechanik Kochcice 2:1 Błękitni Herby zobacz ›
23  2011-06-05 Orzeł II Psary/Babienica 3:0 Ruch Kochanowice zobacz ›
23  2011-06-05 Huragan Jezioro 5:0 Orzeł Pawonków zobacz ›
 
24  2011-06-11 Liswarta Lisów 3:0 Śląsk Koszęcin relacja ›
24  2011-06-11 Orzeł Pawonków 8:2 Orzeł II Psary/Babienica zobacz ›
24  2011-06-11 Ruch Kochanowice 3:4 Promień Glinica zobacz ›
24  2011-06-11 Błękitni Herby 1:0 Sieraków Śląski zobacz ›
24  2011-06-12 Małapanew Kuczów 1:1 Warta Kamieńskie Młyny zobacz ›
24  2011-06-12 Victoria Strzebiń 3:6 Huragan Jezioro zobacz ›
24  2011-06-12 Rybak Ciasna 1:3 Mechanik Kochcice zobacz ›
 
25  2011-06-19 Huragan Jezioro 0:1 Liswarta Lisów relacja ›
25  2011-06-19 Błękitni Herby 1:1 Małapanew Kuczów zobacz ›
25  2011-06-19 Sieraków Śląski 1:1 Rybak Ciasna zobacz ›
25  2011-06-19 Mechanik Kochcice 1:2 Ruch Kochanowice zobacz ›
25  2011-06-19 Promień Glinica 3:1 Orzeł Pawonków zobacz ›
25  2011-06-19 Orzeł II Psary/Babienica 4:3 Victoria Strzebiń zobacz ›
25  2011-06-19 Śląsk Koszęcin 0:0 Warta Kamieńskie Młyny zobacz ›
 
26  2011-06-23 Liswarta Lisów 4:3 Orzeł II Psary/Babienica relacja ›
26  2011-06-23 Małapanew Kuczów 1:3 Śląsk Koszęcin zobacz ›
26  2011-06-23 Warta Kamieńskie Młyny 3:2 Huragan Jezioro zobacz ›
26  2011-06-23 Victoria Strzebiń 0:4 Promień Glinica zobacz ›
26  2011-06-23 Orzeł Pawonków 2:4 Mechanik Kochcice zobacz ›
26  2011-06-23 Ruch Kochanowice 2:1 Sieraków Śląski zobacz ›
26  2011-06-23 Rybak Ciasna 3:1 Błękitni Herby zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2010-08-08 LKS Dron-Har Droniowice 2:3 Liswarta Lisów zobacz ›
 
---  2010-09-07 Liswarta Lisów 0:10 Orzeł Psary/Babienica zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2010-07-24 Liswarta Lisów 1:6 Sokół Olsztyn zobacz ›
 
2010-07-29 Liswarta Lisów 1:1 Częstochówka-Parkitka zobacz ›
 
2010-07-31 Pogoń Blachownia 4:2 Liswarta Lisów zobacz ›
 
2010-08-04 Warta Kamieńskie Młyny 1:2 Liswarta Lisów zobacz ›
 
2010-08-11 Lot Konopiska 5:1 Liswarta Lisów zobacz ›
 
2010-11-11 Sparta II Lubliniec 3:3 Liswarta Lisów zobacz ›
 
2011-02-13 Liswarta Lisów 2:0 Warta Mstów zobacz ›
 
2011-02-20 Liswarta Lisów 1:1 Polonia Poraj zobacz ›
 
2011-02-27 Liswarta Lisów 4:2 KS Częstochówka zobacz ›
 
2011-03-05 Liswarta Lisów 5:0 Grom Poczesna zobacz ›
 
2011-03-10 Liswarta Lisów 3:0 Pokój Sadów zobacz ›
 
2011-03-13 Liswarta Lisów 3:5 Płomień Czarny Las zobacz ›
 
2011-03-17 Olimpia Huta Stara 3:2 Liswarta Lisów zobacz ›
 
2011-03-20 Liswarta Lisów 2:2 Śląsk Koszęcin zobacz ›

You Tube

Reklama

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Sieraków Śląski 1:2 Sparta Lubliniec
2018-11-25, 13:00:00
     
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Pokój Sadów 4:2 Błękitni Herby
Promień Glinica 6:1 Płomień Przystajń
Ruch Kochanowice 2:4 Mechanik Kochcice
Sparta Tworóg 0:9 Liswarta Lisów
Sparta II Lubliniec 1:0 Jedność Boronów
Sieraków Śląski 4:0 Śląsk Koszęcin
Huragan Jezioro 7:1 Żwirex Hadra

Strzelcy

23 - Mateusz Korzekwa (Liswarta)
20 - Damian Michna (Jedność)
14 - Daniel Nowak (Pokój)
14 - Piotr Matyja (Płomień)

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KIBICLISWARTY 86
2. KicuSG 58
3. pwdako 48
4. KsUnia 8
5. ChajtoTomasz 5

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 218, wczoraj: 672
ogółem: 2 924 054

statystyki szczegółowe