Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Herby - Sieraków Śląski 1:6
  • Huragan Jezioro - Sparta II Lubliniec 3:2
  • Żwirex Hadra - Sparta Tworóg 2:7
  • Śląsk Koszęcin - Ruch Kochanowice 3:4
  • Jedność Boronów - Promień Glinica 3:0
  • Liswarta Lisów - Pokój Sadów 2:0
  • Mechanik Kochcice - Płomień Przystajń 6:1
  •        

Restauracja 58

Mirpol

Najbliższe spotkanie

Promień GlinicaLiswarta Lisów
Promień Glinica   Liswarta Lisów
2018-10-28, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Kalendarium

23

10-2018

wtorek

19:00 Trening

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

19:00 Trening

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Promień Glinica - Liswarta Lisów - 15:00

29

10-2018

pon.

Menu główne

Osiągnięcia w sezonach

sezon 1971/1972
- Klasa "C" - 10 miejsce

sezon 1972/1973
- Klasa "C" - 6 miejsce

sezon 1976/1977
- Klasa "C" - 6 miejsce

sezon 1978/1979
- Klasa "C" - 3 miejsce

sezon 1979/1980
- Klasa "C" - 4 miejsce

sezon 1980/1981
- Klasa "C" - 5 miejsce

sezon 1981/1982
- Klasa "C" - 4 miejsce

sezon 1982/1983
- Klasa "C" - 4 miejsce

sezon 1983/1984
- Klasa "C" - 6 miejsce

sezon 1984/1985
- Klasa "C" - 8 miejsce

sezon 1987/1988
- Klasa "B" - 3 miejsce

sezon 1988/1989
- Klasa "B" - 5 miejsce

sezon 1991/1992
- Klasa "A" - 10 miejsce

sezon 1994/1995
- Klasa "A" - 2 miejsce

sezon 1995/1996
- Klasa "A" - 12 miejsce

sezon 1996/1997
- Klasa "A" - 3 miejsce

sezon 1997/1998
- Klasa "A" - 7 miejsce

sezon 1998/1999
- Klasa "A" - 6 miejsce

sezon 1999/2000
- Klasa "A" - 6 miejsce

sezon 2000/2001
- Klasa "A" - 9 miejsce

sezon 2001/2002
- Klasa "A" - 15 miejsce (spadek)
- Puchar Polski (PPN) - 1/4 finału

sezon 2002/2003
- Klasa "B" - 1 miejsce (awans)
- Puchar Polski (PPN) - I runda

sezon 2003/2004
- Klasa "A" - 5 miejsce
- Puchar Polski (PPN) - I runda

sezon 2004/2005
- Klasa "A" - 8 miejsce
- Puchar Polski (PPN) - II runda

sezon 2005/2006
- Klasa "A" - 6 miejsce
- Puchar Polski (PPN) - I runda

sezon 2006/2007
- Klasa "A" - 8 miejsce
- Puchar Polski (PPN) - I runda
- PWGH 2007 - Zima - 1 miejsce

sezon 2007/2008
- Klasa "A" - 5 miejsce
- Puchar Polski (PPN) - nie uczestniczyła
- PWGH 2007 - Lato - 2 miejsce
- PWGH 2008 - Zima - 1 miejsce

sezon 2008/2009
- Klasa "A" - 1 miejsce (awans)
- Puchar Polski (PPN) - nie uczestniczyła
- PWGH 2008 - Lato - 3 miejsce
- PWGH 2009 - Zima - 1 miejsce

sezon 2009/2010
- Klasa Okręgowa - 15 miejsce (spadek)
- Puchar Polski (PPN) - II runda
- PWGH 2009 - Lato - 4 miejsce
- PWGH 2010 - Zima - 2 miejsce

sezon 2010/2011
- Klasa "A" - 6 miejsce
- Puchar Polski (PPN) - II runda
- PWGH 2010 - Lato - 1 miejsce
- PWGH 2011 - Zima - 3 miejsce

sezon 2011/2012
- Klasa "A" - 1 miejsce (awans)
- Puchar Polski (PPN) - II runda
- PWGH 2011 - Lato - 1 miejsce
- PWGH 2012 - Zima - 2 miejsce
- Orzeł Cup 2012 - 6 miejsce

sezon 2012/2013
- Klasa Okręgowa - 12 miejsce
- Puchar Polski (PPN) - I runda
- PWGH 2012 - Lato - 1 miejsce
- PWGH 2013 - Zima - 1 miejsce

sezon 2013/2014
- Klasa Okręgowa - 10 miejsce
- Puchar Polski (PPN) - II runda
- PWGH 2013 - Lato - 2 miejsce
- PWGH 2014 - Zima - 4 miejsce

sezon 2014/2015
- Klasa Okręgowa - 13 miejsce
- Puchar Polski (PPN) - 1/2 finału
- PWGH 2014 - Lato - 2 miejsce
- PWGH 2015 - Zima - 1 miejsce
- Sparta Cup 2014 - 2 miejsce

sezon 2015/2016
- Klasa Okręgowa - 15 miejsce
- Puchar Polski (PPN) - 1/2 finału
- PWGH 2015 - Lato - 1 miejsce
- PWGH 2016 - Zima - 3 miejsce

sezon 2016/2017
- Klasa Okręgowa - 15 miejsce (spadek)
- Puchar Polski (PPN) - I runda
- PWGH 2016 - Lato - 2 miejsce
- PWGH 2017 - Zima - 1 miejsce

sezon 2017/2018
- Klasa "A" - 2 miejsce
- Puchar Polski (PPN) - II runda
- PWGH 2017 - Lato - 2 miejsce
- PWGH 2018 - Zima - 1 miejsce

sezon 2018/2019
- Puchar Polski (PPN) - nie uczestniczyła
- PWGH 2018 - Lato - 2 miejsce

You Tube

Reklama

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Liswarta LisówPokój Sadów
Liswarta Lisów 2:0 Pokój Sadów
2018-10-21, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Błękitni Herby 1:6 Sieraków Śląski
Huragan Jezioro 3:2 Sparta II Lubliniec
Żwirex Hadra 2:7 Sparta Tworóg
Śląsk Koszęcin 3:4 Ruch Kochanowice
Jedność Boronów 3:0 Promień Glinica
Liswarta Lisów 2:0 Pokój Sadów
Mechanik Kochcice 6:1 Płomień Przystajń

Strzelcy

14 - Daniel Nowak (Pokój)
14 - Damian Michna (Jedność)
11 - Piotr Matyja (Płomień)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Płomień Przystajń - Błękitni Herby
Pokój Sadów - Mechanik Kochcice
Promień Glinica - Liswarta Lisów
Ruch Kochanowice - Jedność Boronów
Sparta Tworóg - Śląsk Koszęcin
Sparta II Lubliniec - Żwirex Hadra
Sieraków Śląski - Huragan Jezioro

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KIBICLISWARTY 72
2. KicuSG 53
3. pwdako 45
4. KsUnia 8
5. ChajtoTomasz 5

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1089, wczoraj: 1519
ogółem: 2 857 754

statystyki szczegółowe