Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Zaktualizowano Tabelę Wszechczasów lublinieckiej "A" klasy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Żwirex Hadra - Błękitni Herby
  • Śląsk Koszęcin - Huragan Jezioro 4:3
  • Jedność Boronów - Sieraków Śląski 0:2
  • Liswarta Lisów - Sparta II Lubliniec
  • Mechanik Kochcice - Sparta Tworóg 2:0
  • Płomień Przystajń - Ruch Kochanowice
  • Pokój Sadów - Promień Glinica
  •        

Restauracja 58

Mirpol

Najbliższe spotkanie

Liswarta LisówSparta II Lubliniec
Liswarta Lisów   Sparta II Lubliniec
2018-08-19, 17:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Kalendarium

19

08-2018

niedziela

Liswarta Lisów - Sparta II Lubliniec - 17:30

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

19:00 Trening

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

19:00 Trening

25

08-2018

sobota

Menu główne

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 Śląsk Koszęcin 4:3 Huragan Jezioro zobacz ›
2018-08-18 Jedność Boronów 0:2 Sieraków Śląski zobacz ›
2018-08-18 Mechanik Kochcice 2:0 Sparta Tworóg zobacz ›
2018-08-19 Żwirex Hadra Błękitni Herby 17:00
2018-08-19 Liswarta Lisów Sparta II Lubliniec 17:30
2018-08-19 Płomień Przystajń Ruch Kochanowice 17:00
2018-08-19 Pokój Sadów Promień Glinica 17:00
2018-08-25 Sieraków Śląski Liswarta Lisów 17:00
2018-08-26 Błękitni Herby Promień Glinica 17:00
2018-08-26 Ruch Kochanowice Pokój Sadów 17:00
2018-08-26 Sparta Tworóg Płomień Przystajń 17:00
2018-08-26 Sparta II Lubliniec Mechanik Kochcice 17:00
2018-08-26 Huragan Jezioro Jedność Boronów 17:00
2018-08-26 Żwirex Hadra Śląsk Koszęcin 17:00
2018-09-02 Śląsk Koszęcin Błękitni Herby 16:00
2018-09-02 Jedność Boronów Żwirex Hadra 16:00
2018-09-02 Liswarta Lisów Huragan Jezioro 16:00
2018-09-02 Mechanik Kochcice Sieraków Śląski 16:00
2018-09-02 Płomień Przystajń Sparta II Lubliniec 16:00
2018-09-02 Pokój Sadów Sparta Tworóg 16:00
2018-09-02 Promień Glinica Ruch Kochanowice 16:00
2018-09-09 Błękitni Herby Ruch Kochanowice 16:00
2018-09-09 Sparta Tworóg Promień Glinica 16:00
2018-09-09 Sparta II Lubliniec Pokój Sadów 16:00
2018-09-09 Sieraków Śląski Płomień Przystajń 16:00
2018-09-09 Huragan Jezioro Mechanik Kochcice 16:00
2018-09-09 Żwirex Hadra Liswarta Lisów 16:00
2018-09-09 Śląsk Koszęcin Jedność Boronów 16:00
2018-09-16 Jedność Boronów Błękitni Herby 16:00
2018-09-16 Liswarta Lisów Śląsk Koszęcin 16:00
2018-09-16 Mechanik Kochcice Żwirex Hadra 16:00
2018-09-16 Płomień Przystajń Huragan Jezioro 16:00
2018-09-16 Pokój Sadów Sieraków Śląski 16:00
2018-09-16 Promień Glinica Sparta II Lubliniec 16:00
2018-09-16 Ruch Kochanowice Sparta Tworóg 16:00
2018-09-23 Błękitni Herby Sparta Tworóg 16:00
2018-09-23 Sparta II Lubliniec Ruch Kochanowice 16:00
2018-09-23 Sieraków Śląski Promień Glinica 16:00
2018-09-23 Huragan Jezioro Pokój Sadów 16:00
2018-09-23 Żwirex Hadra Płomień Przystajń 16:00
2018-09-23 Śląsk Koszęcin Mechanik Kochcice 16:00
2018-09-23 Jedność Boronów Liswarta Lisów 16:00
2018-09-30 Liswarta Lisów Błękitni Herby 16:00
2018-09-30 Mechanik Kochcice Jedność Boronów 16:00
2018-09-30 Płomień Przystajń Śląsk Koszęcin 16:00
2018-09-30 Pokój Sadów Żwirex Hadra 16:00
2018-09-30 Promień Glinica Huragan Jezioro 16:00
2018-09-30 Ruch Kochanowice Sieraków Śląski 16:00
2018-09-30 Sparta Tworóg Sparta II Lubliniec 16:00
2018-10-07 Błękitni Herby Sparta II Lubliniec 15:00
2018-10-07 Sieraków Śląski Sparta Tworóg 15:00
2018-10-07 Huragan Jezioro Ruch Kochanowice 15:00
2018-10-07 Żwirex Hadra Promień Glinica 15:00
2018-10-07 Śląsk Koszęcin Pokój Sadów 15:00
2018-10-07 Jedność Boronów Płomień Przystajń 15:00
2018-10-07 Liswarta Lisów Mechanik Kochcice 15:00
2018-10-14 Mechanik Kochcice Błękitni Herby 15:00
2018-10-14 Płomień Przystajń Liswarta Lisów 15:00
2018-10-14 Pokój Sadów Jedność Boronów 15:00
2018-10-14 Promień Glinica Śląsk Koszęcin 15:00
2018-10-14 Ruch Kochanowice Żwirex Hadra 15:00
2018-10-14 Sparta Tworóg Huragan Jezioro 15:00
2018-10-14 Sparta II Lubliniec Sieraków Śląski 15:00
10  2018-10-21 Błękitni Herby Sieraków Śląski 15:00
10  2018-10-21 Huragan Jezioro Sparta II Lubliniec 15:00
10  2018-10-21 Żwirex Hadra Sparta Tworóg 15:00
10  2018-10-21 Śląsk Koszęcin Ruch Kochanowice 15:00
10  2018-10-21 Jedność Boronów Promień Glinica 15:00
10  2018-10-21 Liswarta Lisów Pokój Sadów 15:00
10  2018-10-21 Mechanik Kochcice Płomień Przystajń 15:00
11  2018-10-28 Płomień Przystajń Błękitni Herby 15:00
11  2018-10-28 Pokój Sadów Mechanik Kochcice 15:00
11  2018-10-28 Promień Glinica Liswarta Lisów 15:00
11  2018-10-28 Ruch Kochanowice Jedność Boronów 15:00
11  2018-10-28 Sparta Tworóg Śląsk Koszęcin 15:00
11  2018-10-28 Sparta II Lubliniec Żwirex Hadra 15:00
11  2018-10-28 Sieraków Śląski Huragan Jezioro 15:00
12  2018-11-04 Błękitni Herby Huragan Jezioro 14:00
12  2018-11-04 Żwirex Hadra Sieraków Śląski 14:00
12  2018-11-04 Śląsk Koszęcin Sparta II Lubliniec 14:00
12  2018-11-04 Jedność Boronów Sparta Tworóg 14:00
12  2018-11-04 Liswarta Lisów Ruch Kochanowice 14:00
12  2018-11-04 Mechanik Kochcice Promień Glinica 14:00
12  2018-11-04 Płomień Przystajń Pokój Sadów 14:00
13  2018-11-11 Pokój Sadów Błękitni Herby 14:00
13  2018-11-11 Promień Glinica Płomień Przystajń 14:00
13  2018-11-11 Ruch Kochanowice Mechanik Kochcice 14:00
13  2018-11-11 Sparta Tworóg Liswarta Lisów 14:00
13  2018-11-11 Sparta II Lubliniec Jedność Boronów 14:00
13  2018-11-11 Sieraków Śląski Śląsk Koszęcin 14:00
13  2018-11-11 Huragan Jezioro Żwirex Hadra 14:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-08-02 Dragon Rusinowice 1:5 Śląsk Koszęcin zobacz ›
---  2018-08-04 Orzeł Pawonków 2:4 Promień Glinica zobacz ›
---  2018-08-04 Sieraków Śląski 3:2 MLKS Woźniki zobacz ›
---  2018-08-05 Huragan Jezioro 3:0 Warta Kamieńskie Młyny zobacz ›
---  2018-08-05 LKS Wierzbie 1:3 Mechanik Kochcice zobacz ›
---  2018-08-05 Tajfun Harbułtowice 3:0 Orzeł Psary/Babienica zobacz ›
---  2018-08-05 Żwirex Hadra 6:1 Błękitni Herby zobacz ›
---  2018-08-08 Śląsk Koszęcin 1:5 Unia Kalety zobacz ›
---  2018-08-11 Płomień Przystajń 1:4 Sparta Lubliniec zobacz ›
---  2018-08-15 Sieraków Śląski 1:1 Promień Glinica zobacz ›
---  2018-08-15 Tajfun Harbułtowice 1:3 Żwirex Hadra zobacz ›
---  2018-08-22 Mechanik Kochcice Unia Kalety 17:00
---  2018-08-22 Huragan Jezioro Sparta Lubliniec 17:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-22 Liswarta Lisów 18:2 LKS Wierzbie zobacz ›
2018-08-04 Liswarta Lisów 1:2 Orlik Blachownia zobacz ›
2018-08-08 Liswarta Lisów 10:0 Victoria Strzebiń zobacz ›
2018-08-11 Liswarta Lisów 0:4 Start Dobrodzień zobacz ›

You Tube

Reklama

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Sieraków ŚląskiPromień Glinica
Sieraków Śląski 1:1 Promień Glinica
2018-08-15, 18:00:00
r.k. 5:4
     
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Żwirex Hadra Błękitni Herby
Śląsk Koszęcin 4:3 Huragan Jezioro
Jedność Boronów 0:2 Sieraków Śląski
Liswarta Lisów Sparta II Lubliniec
Mechanik Kochcice 2:0 Sparta Tworóg
Płomień Przystajń Ruch Kochanowice
Pokój Sadów Promień Glinica

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Błękitni Herby - Promień Glinica
Ruch Kochanowice - Pokój Sadów
Sparta Tworóg - Płomień Przystajń
Sparta II Lubliniec - Mechanik Kochcice
Sieraków Śląski - Liswarta Lisów
Huragan Jezioro - Jedność Boronów
Żwirex Hadra - Śląsk Koszęcin

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KIBICLISWARTY 12
2. KicuSG 11
3. pwdako 11
4. KsUnia 7
5. ChajtoTomasz 3

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 32, wczoraj: 749
ogółem: 2 784 507

statystyki szczegółowe