Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Zaktualizowano Tabelę Wszechczasów lublinieckiej "A" klasy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Unia Kalety - Sieraków Śląski 0:0
  • Błękitni Herby - Promień Glinica 0:1
  • Rybak Ciasna - Mechanik Kochcice 2:1
  • Liswarta Lisów - Ruch Kochanowice 2:4
  • Sparta Tworóg - Huragan Jezioro 0:5
  • Pokój Sadów - Płomień Przystajń 1:4
  • Orzeł Pawonków - Sparta II Lubliniec 1:3
  •        

Restauracja 58

Mirpol

Najbliższe spotkanie

mecz barażowy
Warta Kamieńskie Młyny   Liswarta Lisów
2018-06-23, 17:30:00

Konopiska - Pająk, ul. Sportowa 60

Kalendarium

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

Menu główne

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-12 Sieraków Śląski 0:1 Promień Glinica zobacz ›
2017-08-12 Błękitni Herby 3:2 Mechanik Kochcice zobacz ›
2017-08-13 Pokój Sadów 0:6 Liswarta Lisów relacja ›
2017-08-13 Orzeł Pawonków 1:9 Unia Kalety zobacz ›
2017-08-13 Sparta II Lubliniec 4:2 Sparta Tworóg zobacz ›
2017-08-13 Rybak Ciasna 0:0 Płomień Przystajń zobacz ›
2017-08-13 Ruch Kochanowice 1:5 Huragan Jezioro zobacz ›
2017-08-19 Huragan Jezioro 4:3 Pokój Sadów zobacz ›
2017-08-19 Liswarta Lisów 5:1 Rybak Ciasna relacja ›
2017-08-19 Sieraków Śląski 1:1 Mechanik Kochcice zobacz ›
2017-08-19 Unia Kalety 2:1 Promień Glinica zobacz ›
2017-08-20 Orzeł Pawonków 4:6 Sparta Tworóg zobacz ›
2017-08-20 Sparta II Lubliniec 3:2 Ruch Kochanowice zobacz ›
2017-08-20 Płomień Przystajń 3:0 Błękitni Herby zobacz ›
2017-08-26 Promień Glinica 1:1 Mechanik Kochcice zobacz ›
2017-08-26 Sieraków Śląski 7:1 Płomień Przystajń zobacz ›
2017-08-26 Błękitni Herby 1:5 Liswarta Lisów relacja ›
2017-08-26 Pokój Sadów 2:3 Sparta II Lubliniec zobacz ›
2017-08-26 Sparta Tworóg 1:6 Unia Kalety zobacz ›
2017-08-27 Rybak Ciasna 0:2 Huragan Jezioro zobacz ›
2017-08-27 Ruch Kochanowice 2:0 Orzeł Pawonków zobacz ›
2017-09-02 Sparta Tworóg 4:1 Ruch Kochanowice zobacz ›
2017-09-02 Huragan Jezioro 6:2 Błękitni Herby zobacz ›
2017-09-02 Liswarta Lisów 4:2 Sieraków Śląski relacja ›
2017-09-02 Promień Glinica 6:1 Płomień Przystajń zobacz ›
2017-09-02 Unia Kalety 4:1 Mechanik Kochcice zobacz ›
2017-09-03 Orzeł Pawonków 0:5 Pokój Sadów zobacz ›
2017-09-03 Sparta II Lubliniec 0:3 Rybak Ciasna zobacz ›
2017-09-09 Mechanik Kochcice 5:3 Płomień Przystajń zobacz ›
2017-09-09 Promień Glinica 5:1 Liswarta Lisów relacja ›
2017-09-09 Sieraków Śląski 1:3 Huragan Jezioro zobacz ›
2017-09-09 Błękitni Herby 2:1 Sparta II Lubliniec zobacz ›
2017-09-09 Pokój Sadów 5:2 Sparta Tworóg zobacz ›
2017-09-10 Rybak Ciasna 5:1 Orzeł Pawonków zobacz ›
2017-09-10 Ruch Kochanowice 3:5 Unia Kalety zobacz ›
2017-09-16 Sparta Tworóg 3:3 Rybak Ciasna zobacz ›
2017-09-16 Unia Kalety 7:0 Płomień Przystajń zobacz ›
2017-09-16 Huragan Jezioro 0:9 Promień Glinica zobacz ›
2017-09-16 Liswarta Lisów 6:2 Mechanik Kochcice relacja ›
2017-09-17 Ruch Kochanowice 0:3 Pokój Sadów zobacz ›
2017-09-17 Sparta II Lubliniec 0:1 Sieraków Śląski zobacz ›
2017-09-17 Orzeł Pawonków 5:3 Błękitni Herby zobacz ›
2017-11-11 Promień Glinica 2:0 Sparta II Lubliniec zobacz ›
2017-11-11 Płomień Przystajń 1:5 Liswarta Lisów relacja ›
2017-11-11 Sieraków Śląski 5:4 Orzeł Pawonków zobacz ›
2017-11-11 Rybak Ciasna 1:3 Ruch Kochanowice zobacz ›
2017-11-11 Pokój Sadów 0:0 Unia Kalety zobacz ›
2017-11-11 Błękitni Herby 3:4 Sparta Tworóg zobacz ›
2017-11-11 Mechanik Kochcice 4:2 Huragan Jezioro zobacz ›
2017-09-30 Huragan Jezioro 5:1 Płomień Przystajń zobacz ›
2017-09-30 Unia Kalety 5:0 Liswarta Lisów relacja ›
2017-09-30 Sparta Tworóg 1:0 Sieraków Śląski zobacz ›
2017-09-30 Pokój Sadów 4:0 Rybak Ciasna zobacz ›
2017-09-30 Mechanik Kochcice 0:3 Sparta II Lubliniec zobacz ›
2017-09-30 Orzeł Pawonków 1:3 Promień Glinica zobacz ›
2017-10-01 Ruch Kochanowice 3:2 Błękitni Herby zobacz ›
2017-10-07 Błękitni Herby 2:1 Pokój Sadów zobacz ›
2017-10-07 Mechanik Kochcice 1:1 Orzeł Pawonków zobacz ›
2017-10-07 Liswarta Lisów 5:1 Huragan Jezioro relacja ›
2017-10-07 Sieraków Śląski 10:0 Ruch Kochanowice zobacz ›
2017-10-07 Promień Glinica 2:3 Sparta Tworóg zobacz ›
2017-10-08 Płomień Przystajń 3:1 Sparta II Lubliniec zobacz ›
2017-10-08 Rybak Ciasna 0:3 Unia Kalety zobacz ›
10  2017-10-14 Unia Kalety 4:0 Huragan Jezioro zobacz ›
10  2017-10-14 Pokój Sadów 0:3 Sieraków Śląski zobacz ›
10  2017-10-14 Sparta Tworóg 0:1 Mechanik Kochcice zobacz ›
10  2017-10-15 Rybak Ciasna 0:4 Błękitni Herby zobacz ›
10  2017-10-15 Sparta II Lubliniec 0:3 Liswarta Lisów relacja ›
10  2017-10-15 Ruch Kochanowice 2:3 Promień Glinica zobacz ›
10  2017-10-15 Orzeł Pawonków 2:0 Płomień Przystajń zobacz ›
11  2017-10-21 Sieraków Śląski 3:0 Rybak Ciasna zobacz ›
11  2017-10-21 Promień Glinica 3:0 Pokój Sadów zobacz ›
11  2017-10-21 Liswarta Lisów 5:3 Orzeł Pawonków relacja ›
11  2017-10-21 Huragan Jezioro 3:1 Sparta II Lubliniec zobacz ›
11  2017-10-21 Błękitni Herby 0:6 Unia Kalety zobacz ›
11  2017-10-21 Mechanik Kochcice 4:3 Ruch Kochanowice zobacz ›
11  2017-10-22 Płomień Przystajń 3:3 Sparta Tworóg zobacz ›
12  2017-10-28 Pokój Sadów 1:2 Mechanik Kochcice zobacz ›
12  2017-10-28 Błękitni Herby 2:1 Sieraków Śląski zobacz ›
12  2017-10-28 Unia Kalety 1:0 Sparta II Lubliniec zobacz ›
12  2017-10-28 Sparta Tworóg 2:4 Liswarta Lisów relacja ›
12  2017-10-29 Orzeł Pawonków 3:2 Huragan Jezioro zobacz ›
12  2017-10-29 Ruch Kochanowice 4:2 Płomień Przystajń zobacz ›
12  2017-10-29 Rybak Ciasna 0:3 Promień Glinica zobacz ›
13  2017-11-04 Sieraków Śląski 1:2 Unia Kalety zobacz ›
13  2017-11-04 Promień Glinica 1:0 Błękitni Herby zobacz ›
13  2017-11-04 Mechanik Kochcice 3:0 Rybak Ciasna zobacz ›
13  2017-11-04 Ruch Kochanowice 1:5 Liswarta Lisów relacja ›
13  2017-11-04 Huragan Jezioro 3:0 Sparta Tworóg zobacz ›
13  2017-11-05 Płomień Przystajń 2:1 Pokój Sadów zobacz ›
13  2017-11-05 Sparta II Lubliniec 3:2 Orzeł Pawonków zobacz ›
14  2018-04-07 Promień Glinica 1:2 Sieraków Śląski zobacz ›
14  2018-04-07 Mechanik Kochcice 7:1 Błękitni Herby zobacz ›
14  2018-04-07 Unia Kalety 9:1 Orzeł Pawonków zobacz ›
14  2018-04-07 Sparta Tworóg 1:5 Sparta II Lubliniec zobacz ›
14  2018-04-07 Huragan Jezioro 3:0 Ruch Kochanowice zobacz ›
14  2018-04-08 Liswarta Lisów 3:1 Pokój Sadów relacja ›
14  2018-04-08 Płomień Przystajń 3:2 Rybak Ciasna zobacz ›
15  2018-04-14 Sparta Tworóg 0:0 Orzeł Pawonków zobacz ›
15  2018-04-14 Ruch Kochanowice 3:2 Sparta II Lubliniec zobacz ›
15  2018-04-14 Błękitni Herby 1:2 Płomień Przystajń zobacz ›
15  2018-04-14 Mechanik Kochcice 4:0 Sieraków Śląski zobacz ›
15  2018-04-14 Promień Glinica 0:3 Unia Kalety zobacz ›
15  2018-04-15 Pokój Sadów 5:2 Huragan Jezioro zobacz ›
15  2018-04-15 Rybak Ciasna 2:6 Liswarta Lisów relacja ›
16  2018-04-21 Huragan Jezioro 4:1 Rybak Ciasna zobacz ›
16  2018-04-21 Unia Kalety 5:0 Sparta Tworóg zobacz ›
16  2018-04-22 Mechanik Kochcice 1:2 Promień Glinica zobacz ›
16  2018-04-22 Płomień Przystajń 4:1 Sieraków Śląski zobacz ›
16  2018-04-22 Liswarta Lisów 7:1 Błękitni Herby relacja ›
16  2018-04-22 Sparta II Lubliniec 2:2 Pokój Sadów zobacz ›
16  2018-04-22 Orzeł Pawonków 1:2 Ruch Kochanowice zobacz ›
17  2018-04-28 Błękitni Herby 3:0 Huragan Jezioro zobacz ›
17  2018-04-28 Sieraków Śląski 0:1 Liswarta Lisów relacja ›
17  2018-04-28 Mechanik Kochcice 1:3 Unia Kalety zobacz ›
17  2018-04-29 Ruch Kochanowice 5:1 Sparta Tworóg zobacz ›
17  2018-04-29 Pokój Sadów 3:0 Orzeł Pawonków zobacz ›
17  2018-04-29 Rybak Ciasna 2:3 Sparta II Lubliniec zobacz ›
17  2018-04-29 Płomień Przystajń 1:1 Promień Glinica zobacz ›
18  2018-05-03 Płomień Przystajń 1:5 Mechanik Kochcice zobacz ›
18  2018-05-03 Liswarta Lisów 4:2 Promień Glinica relacja ›
18  2018-05-03 Huragan Jezioro 3:2 Sieraków Śląski zobacz ›
18  2018-05-03 Sparta II Lubliniec 2:0 Błękitni Herby zobacz ›
18  2018-05-03 Orzeł Pawonków 2:1 Rybak Ciasna zobacz ›
18  2018-05-03 Sparta Tworóg 5:2 Pokój Sadów zobacz ›
18  2018-05-03 Unia Kalety 3:1 Ruch Kochanowice zobacz ›
19  2018-05-06 Rybak Ciasna 2:0 Sparta Tworóg zobacz ›
19  2018-05-06 Pokój Sadów 3:0 Ruch Kochanowice zobacz ›
19  2018-05-06 Płomień Przystajń 1:3 Unia Kalety zobacz ›
19  2018-05-06 Promień Glinica 5:1 Huragan Jezioro zobacz ›
19  2018-05-06 Sieraków Śląski 0:3 Sparta II Lubliniec zobacz ›
19  2018-05-06 Błękitni Herby 5:2 Orzeł Pawonków zobacz ›
19  2018-05-06 Mechanik Kochcice 1:1 Liswarta Lisów relacja ›
20  2018-05-12 Sparta II Lubliniec 1:1 Promień Glinica zobacz ›
20  2018-05-12 Unia Kalety 2:0 Pokój Sadów zobacz ›
20  2018-05-12 Huragan Jezioro 2:1 Mechanik Kochcice zobacz ›
20  2018-05-13 Liswarta Lisów 2:2 Płomień Przystajń relacja ›
20  2018-05-13 Orzeł Pawonków 1:3 Sieraków Śląski zobacz ›
20  2018-05-13 Ruch Kochanowice 3:0 Rybak Ciasna zobacz ›
20  2018-05-13 Sparta Tworóg 3:1 Błękitni Herby zobacz ›
21  2018-05-20 Płomień Przystajń 4:0 Huragan Jezioro zobacz ›
21  2018-05-20 Liswarta Lisów 1:0 Unia Kalety relacja ›
21  2018-05-20 Sieraków Śląski 1:2 Sparta Tworóg zobacz ›
21  2018-05-20 Rybak Ciasna 3:7 Pokój Sadów zobacz ›
21  2018-05-20 Błękitni Herby 1:5 Ruch Kochanowice zobacz ›
21  2018-05-20 Sparta II Lubliniec 1:0 Mechanik Kochcice zobacz ›
21  2018-05-20 Promień Glinica 1:0 Orzeł Pawonków zobacz ›
22  2018-05-26 Huragan Jezioro 6:4 Liswarta Lisów relacja ›
22  2018-05-26 Sparta Tworóg 0:3 Promień Glinica zobacz ›
22  2018-05-26 Sparta II Lubliniec 1:1 Płomień Przystajń zobacz ›
22  2018-05-26 Unia Kalety 8:1 Rybak Ciasna zobacz ›
22  2018-05-27 Pokój Sadów 9:1 Błękitni Herby zobacz ›
22  2018-05-27 Orzeł Pawonków 2:3 Mechanik Kochcice zobacz ›
22  2018-05-27 Ruch Kochanowice 0:2 Sieraków Śląski zobacz ›
23  2018-05-31 Huragan Jezioro 1:5 Unia Kalety zobacz ›
23  2018-05-31 Sieraków Śląski 3:0 Pokój Sadów zobacz ›
23  2018-05-31 Mechanik Kochcice 4:2 Sparta Tworóg zobacz ›
23  2018-05-31 Błękitni Herby 2:3 Rybak Ciasna zobacz ›
23  2018-05-31 Liswarta Lisów 4:0 Sparta II Lubliniec relacja ›
23  2018-05-31 Promień Glinica 2:2 Ruch Kochanowice zobacz ›
23  2018-05-31 Płomień Przystajń 6:2 Orzeł Pawonków zobacz ›
24  2018-06-02 Unia Kalety 15:1 Błękitni Herby zobacz ›
24  2018-06-02 Sparta Tworóg 0:1 Płomień Przystajń zobacz ›
24  2018-06-03 Rybak Ciasna 2:5 Sieraków Śląski zobacz ›
24  2018-06-03 Pokój Sadów 2:2 Promień Glinica zobacz ›
24  2018-06-03 Orzeł Pawonków 0:5 Liswarta Lisów relacja ›
24  2018-06-03 Sparta II Lubliniec 1:3 Huragan Jezioro zobacz ›
24  2018-06-03 Ruch Kochanowice 3:0 Mechanik Kochcice zobacz ›
25  2018-06-09 Mechanik Kochcice 3:3 Pokój Sadów zobacz ›
25  2018-06-09 Liswarta Lisów 4:2 Sparta Tworóg zobacz ›
25  2018-06-09 Huragan Jezioro 1:2 Orzeł Pawonków zobacz ›
25  2018-06-09 Promień Glinica 3:1 Rybak Ciasna zobacz ›
25  2018-06-10 Sieraków Śląski 3:0 Błękitni Herby zobacz ›
25  2018-06-10 Sparta II Lubliniec 0:4 Unia Kalety zobacz ›
25  2018-06-10 Płomień Przystajń 4:2 Ruch Kochanowice zobacz ›
26  2018-06-16 Unia Kalety 0:0 Sieraków Śląski zobacz ›
26  2018-06-16 Błękitni Herby 0:1 Promień Glinica zobacz ›
26  2018-06-16 Liswarta Lisów 2:4 Ruch Kochanowice zobacz ›
26  2018-06-16 Sparta Tworóg 0:5 Huragan Jezioro zobacz ›
26  2018-06-17 Rybak Ciasna 2:1 Mechanik Kochcice zobacz ›
26  2018-06-17 Pokój Sadów 1:4 Płomień Przystajń zobacz ›
26  2018-06-17 Orzeł Pawonków 1:3 Sparta II Lubliniec zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-08-02 Śląsk Koszęcin 0:6 Sparta Lubliniec zobacz ›
---  2017-08-05 Huragan Jezioro 4:5 Mechanik Kochcice zobacz ›
---  2017-08-05 Błękitni Herby 1:2 Orzeł Psary/Babienica zobacz ›
---  2017-08-05 Sparta Tworóg 2:3 Sieraków Śląski zobacz ›
---  2017-08-06 Orzeł Pawonków 1:2 Liswarta Lisów zobacz ›
---  2017-08-06 Płomień Przystajń 1:2 MLKS Woźniki zobacz ›
---  2017-08-06 Dron-Har Droniowice 1:6 Warta Kamieńskie Młyny zobacz ›
---  2017-08-06 Sparta II Lubliniec 3:0 Jedność Boronów zobacz ›
---  2017-08-06 LKS Wierzbie 4:2 Żwirex Hadra zobacz ›
---  2017-08-15 Liswarta Lisów 2:3 Sieraków Śląski zobacz ›
---  2017-08-15 LKS Wierzbie 0:2 Mechanik Kochcice zobacz ›
---  2017-08-15 Warta Kamieńskie Młyny 4:3 Orzeł Psary/Babienica zobacz ›
---  2017-09-20 MLKS Woźniki 3:0 Sparta Lubliniec zobacz ›
---  2018-03-10 Sieraków Śląski 3:6 Warta Kamieńskie Młyny zobacz ›
---  2018-03-11 Mechanik Kochcice 0:7 MLKS Woźniki zobacz ›
---  2018-04-04 Warta Kamieńskie Młyny 1:1 MLKS Woźniki relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-22 Orzeł Psary/Babienica 1:4 Liswarta Lisów zobacz ›
2017-07-26 Liswarta Lisów 5:3 MLKS Woźniki zobacz ›
2017-07-29 Start Dobrodzień 1:2 Liswarta Lisów zobacz ›
2017-08-03 Liswarta Lisów 3:2 Odra II Miasteczko Śląskie zobacz ›
2017-08-05 Liswarta Lisów 6:1 Rybak Ciasna zobacz ›
2018-02-10 Liswarta Lisów 1:2 Nitron Krupski Młyn zobacz ›
2018-02-17 Liswarta Lisów 3:3 MLKS Woźniki zobacz ›
2018-02-18 Liswarta Lisów 3:3 Odra II Miasteczko Śląskie zobacz ›
2018-02-25 Liswarta Lisów 3:2 Orzeł Psary/Babienica zobacz ›
2018-03-04 Liswarta Lisów 2:3 Start Dobrodzień zobacz ›
2018-03-10 Olimpia Truskolasy 4:1 Liswarta Lisów zobacz ›
2018-03-24 Liswarta Lisów 2:1 Zamkowiec Toszek zobacz ›
2018-03-31 Liswarta Lisów 6:1 Victoria Strzebiń zobacz ›

Rozgrywki Barażowe

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-06-23 Warta Kamieńskie Młyny Liswarta Lisów 17:30

You Tube

Reklama

Ostatnie spotkanie

Liswarta LisówRuch Kochanowice
Liswarta Lisów 2:4 Ruch Kochanowice
2018-06-16, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Unia Kalety 0:0 Sieraków Śląski
Błękitni Herby 0:1 Promień Glinica
Rybak Ciasna 2:1 Mechanik Kochcice
Liswarta Lisów 2:4 Ruch Kochanowice
Sparta Tworóg 0:5 Huragan Jezioro
Pokój Sadów 1:4 Płomień Przystajń
Orzeł Pawonków 1:3 Sparta II Lubliniec

Strzelcy

32 - Arnold Imiołczyk (Unia)

24 - Damian Michna (Pokój)

24 - Mateusz Korzekwa (Liswarta)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KicuSG 113
2. KIBICLISWARTY 111
3. KsUnia 75

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 71, wczoraj: 354
ogółem: 2 746 314

statystyki szczegółowe