Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Pokój Sadów - Błękitni Herby 4:2
  • Promień Glinica - Płomień Przystajń 6:1
  • Ruch Kochanowice - Mechanik Kochcice 2:4
  • Sparta Tworóg - Liswarta Lisów 0:9
  • Sparta II Lubliniec - Jedność Boronów 1:0
  • Sieraków Śląski - Śląsk Koszęcin 4:0
  • Huragan Jezioro - Żwirex Hadra 7:1
  •        

Restauracja 58

Mirpol

Kalendarium

10

12-2018

pon.

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

Menu główne

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 Śląsk Koszęcin 4:3 Huragan Jezioro zobacz ›
2018-08-18 Jedność Boronów 0:2 Sieraków Śląski zobacz ›
2018-08-18 Mechanik Kochcice 2:0 Sparta Tworóg zobacz ›
2018-08-19 Żwirex Hadra 6:3 Błękitni Herby zobacz ›
2018-08-19 Liswarta Lisów 0:3 Sparta II Lubliniec relacja ›
2018-08-19 Ruch Kochanowice 2:3 Płomień Przystajń zobacz ›
2018-08-19 Pokój Sadów 2:2 Promień Glinica zobacz ›
2018-08-25 Błękitni Herby 0:5 Promień Glinica zobacz ›
2018-08-25 Sieraków Śląski 3:3 Liswarta Lisów relacja ›
2018-08-25 Huragan Jezioro 0:7 Jedność Boronów zobacz ›
2018-08-25 Żwirex Hadra 1:4 Śląsk Koszęcin zobacz ›
2018-08-26 Ruch Kochanowice 5:3 Pokój Sadów zobacz ›
2018-08-26 Sparta II Lubliniec 3:0 Mechanik Kochcice zobacz ›
2018-11-17 Sparta Tworóg 0:3 Płomień Przystajń zobacz ›
2018-09-01 Śląsk Koszęcin 0:4 Błękitni Herby zobacz ›
2018-09-01 Jedność Boronów 13:0 Żwirex Hadra zobacz ›
2018-09-01 Mechanik Kochcice 0:0 Sieraków Śląski zobacz ›
2018-09-01 Promień Glinica 2:3 Ruch Kochanowice zobacz ›
2018-09-02 Płomień Przystajń 0:3 Sparta II Lubliniec zobacz ›
2018-09-02 Pokój Sadów 4:0 Sparta Tworóg zobacz ›
2018-11-17 Liswarta Lisów 8:1 Huragan Jezioro relacja ›
2018-09-08 Błękitni Herby 2:2 Ruch Kochanowice zobacz ›
2018-09-08 Sparta Tworóg 0:2 Promień Glinica zobacz ›
2018-09-08 Sieraków Śląski 2:3 Płomień Przystajń zobacz ›
2018-09-08 Huragan Jezioro 1:3 Mechanik Kochcice zobacz ›
2018-09-08 Śląsk Koszęcin 2:6 Jedność Boronów zobacz ›
2018-09-09 Sparta II Lubliniec 1:2 Pokój Sadów zobacz ›
2018-11-25 Żwirex Hadra 1:2 Liswarta Lisów relacja ›
2018-09-15 Jedność Boronów 6:0 Błękitni Herby zobacz ›
2018-09-15 Mechanik Kochcice 11:2 Żwirex Hadra zobacz ›
2018-09-15 Promień Glinica 5:0 Sparta II Lubliniec zobacz ›
2018-09-16 Płomień Przystajń 2:3 Huragan Jezioro zobacz ›
2018-09-16 Pokój Sadów 1:1 Sieraków Śląski zobacz ›
2018-09-16 Ruch Kochanowice 4:0 Sparta Tworóg zobacz ›
2018-09-19 Śląsk Koszęcin 0:5 Liswarta Lisów relacja ›
2018-09-22 Błękitni Herby 4:2 Sparta Tworóg zobacz ›
2018-09-22 Sieraków Śląski 3:1 Promień Glinica zobacz ›
2018-09-22 Huragan Jezioro 2:2 Pokój Sadów zobacz ›
2018-09-22 Żwirex Hadra 1:12 Płomień Przystajń zobacz ›
2018-09-22 Śląsk Koszęcin 1:3 Mechanik Kochcice zobacz ›
2018-09-23 Sparta II Lubliniec 4:0 Ruch Kochanowice zobacz ›
2018-09-23 Jedność Boronów 4:1 Liswarta Lisów relacja ›
2018-09-29 Mechanik Kochcice 0:2 Jedność Boronów zobacz ›
2018-09-29 Promień Glinica 5:1 Huragan Jezioro zobacz ›
2018-09-29 Sparta Tworóg 0:6 Sparta II Lubliniec zobacz ›
2018-09-30 Liswarta Lisów 6:1 Błękitni Herby relacja ›
2018-09-30 Płomień Przystajń 6:5 Śląsk Koszęcin zobacz ›
2018-09-30 Pokój Sadów 11:1 Żwirex Hadra zobacz ›
2018-09-30 Ruch Kochanowice 0:3 Sieraków Śląski zobacz ›
2018-10-06 Sparta II Lubliniec 3:0 Błękitni Herby zobacz ›
2018-10-06 Sieraków Śląski 2:0 Sparta Tworóg zobacz ›
2018-10-06 Huragan Jezioro 2:2 Ruch Kochanowice zobacz ›
2018-10-06 Żwirex Hadra 1:6 Promień Glinica zobacz ›
2018-10-06 Śląsk Koszęcin 1:2 Pokój Sadów zobacz ›
2018-10-06 Jedność Boronów 2:0 Płomień Przystajń zobacz ›
2018-10-07 Liswarta Lisów 3:1 Mechanik Kochcice relacja ›
2018-10-13 Mechanik Kochcice 4:1 Błękitni Herby zobacz ›
2018-10-13 Promień Glinica 4:0 Śląsk Koszęcin zobacz ›
2018-10-13 Sparta Tworóg 2:3 Huragan Jezioro zobacz ›
2018-10-14 Płomień Przystajń 4:6 Liswarta Lisów relacja ›
2018-10-14 Pokój Sadów 0:0 Jedność Boronów zobacz ›
2018-10-14 Ruch Kochanowice 1:0 Żwirex Hadra zobacz ›
2018-10-14 Sparta II Lubliniec 3:1 Sieraków Śląski zobacz ›
10  2018-10-20 Błękitni Herby 1:6 Sieraków Śląski zobacz ›
10  2018-10-20 Huragan Jezioro 3:2 Sparta II Lubliniec zobacz ›
10  2018-10-20 Żwirex Hadra 2:7 Sparta Tworóg zobacz ›
10  2018-10-20 Śląsk Koszęcin 3:4 Ruch Kochanowice zobacz ›
10  2018-10-20 Jedność Boronów 3:0 Promień Glinica zobacz ›
10  2018-10-20 Mechanik Kochcice 6:1 Płomień Przystajń zobacz ›
10  2018-10-21 Liswarta Lisów 2:0 Pokój Sadów relacja ›
11  2018-10-27 Promień Glinica 2:4 Liswarta Lisów relacja ›
11  2018-10-27 Sparta Tworóg 2:2 Śląsk Koszęcin zobacz ›
11  2018-10-27 Sieraków Śląski 2:0 Huragan Jezioro zobacz ›
11  2018-10-28 Płomień Przystajń 6:1 Błękitni Herby zobacz ›
11  2018-10-28 Pokój Sadów 2:4 Mechanik Kochcice zobacz ›
11  2018-10-28 Ruch Kochanowice 0:7 Jedność Boronów zobacz ›
11  2018-10-28 Sparta II Lubliniec 4:1 Żwirex Hadra zobacz ›
12  2018-11-03 Błękitni Herby 3:0 Huragan Jezioro zobacz ›
12  2018-11-03 Żwirex Hadra 1:1 Sieraków Śląski zobacz ›
12  2018-11-03 Śląsk Koszęcin 0:3 Sparta II Lubliniec zobacz ›
12  2018-11-03 Jedność Boronów 6:0 Sparta Tworóg zobacz ›
12  2018-11-03 Mechanik Kochcice 2:1 Promień Glinica zobacz ›
12  2018-11-04 Liswarta Lisów 4:2 Ruch Kochanowice relacja ›
12  2018-11-04 Płomień Przystajń 5:4 Pokój Sadów zobacz ›
13  2018-11-10 Promień Glinica 6:1 Płomień Przystajń zobacz ›
13  2018-11-10 Sieraków Śląski 4:0 Śląsk Koszęcin zobacz ›
13  2018-11-10 Huragan Jezioro 7:1 Żwirex Hadra zobacz ›
13  2018-11-11 Pokój Sadów 4:2 Błękitni Herby zobacz ›
13  2018-11-11 Ruch Kochanowice 2:4 Mechanik Kochcice zobacz ›
13  2018-11-11 Sparta Tworóg 0:9 Liswarta Lisów relacja ›
13  2018-11-11 Sparta II Lubliniec 1:0 Jedność Boronów zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-08-02 Dragon Rusinowice 1:5 Śląsk Koszęcin zobacz ›
---  2018-08-04 Orzeł Pawonków 2:4 Promień Glinica zobacz ›
---  2018-08-04 Sieraków Śląski 3:2 MLKS Woźniki zobacz ›
---  2018-08-05 Huragan Jezioro 3:0 Warta Kamieńskie Młyny zobacz ›
---  2018-08-05 LKS Wierzbie 1:3 Mechanik Kochcice zobacz ›
---  2018-08-05 Tajfun Harbułtowice 3:0 Orzeł Psary/Babienica zobacz ›
---  2018-08-05 Żwirex Hadra 6:1 Błękitni Herby zobacz ›
---  2018-08-08 Śląsk Koszęcin 1:5 Unia Kalety zobacz ›
---  2018-08-11 Płomień Przystajń 1:4 Sparta Lubliniec zobacz ›
---  2018-08-15 Sieraków Śląski 1:1 Promień Glinica zobacz ›
---  2018-08-15 Tajfun Harbułtowice 1:3 Żwirex Hadra zobacz ›
---  2018-08-22 Mechanik Kochcice 3:0 Unia Kalety zobacz ›
---  2018-08-22 Huragan Jezioro 2:2 Sparta Lubliniec zobacz ›
---  2018-11-18 Mechanik Kochcice 3:0 Żwirex Hadra zobacz ›
---  2018-11-25 Sieraków Śląski 1:2 Sparta Lubliniec zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-22 Liswarta Lisów 18:2 LKS Wierzbie zobacz ›
2018-08-04 Liswarta Lisów 1:2 Orlik Blachownia zobacz ›
2018-08-08 Liswarta Lisów 10:0 Victoria Strzebiń zobacz ›
2018-08-11 Liswarta Lisów 0:4 Start Dobrodzień zobacz ›
2018-09-08 Liswarta Lisów 1:13 Górnik Zabrze zobacz ›

You Tube

Reklama

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Sieraków Śląski 1:2 Sparta Lubliniec
2018-11-25, 13:00:00
     
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Pokój Sadów 4:2 Błękitni Herby
Promień Glinica 6:1 Płomień Przystajń
Ruch Kochanowice 2:4 Mechanik Kochcice
Sparta Tworóg 0:9 Liswarta Lisów
Sparta II Lubliniec 1:0 Jedność Boronów
Sieraków Śląski 4:0 Śląsk Koszęcin
Huragan Jezioro 7:1 Żwirex Hadra

Strzelcy

23 - Mateusz Korzekwa (Liswarta)
20 - Damian Michna (Jedność)
14 - Daniel Nowak (Pokój)
14 - Piotr Matyja (Płomień)

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KIBICLISWARTY 86
2. KicuSG 58
3. pwdako 48
4. KsUnia 8
5. ChajtoTomasz 5

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 200, wczoraj: 672
ogółem: 2 924 036

statystyki szczegółowe