Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Sieraków Śląski - Sparta Tworóg 3:0
  • KS Gwoździany - Płomień Przystajń
  • Unia Lisowice - Warta Kamieńskie Młyny 2:9
  • Mechanik Kochcice - Orzeł Pawonków 1:1
  • Orzeł Psary/Babienica - Victoria Strzebiń 5:0
  • Huragan Jezioro - Pokój Sadów 3:2
  • Ruch Kochanowice - Liswarta Lisów 1:3
  •        

Najbliższe spotkanie

Mechanik KochciceLiswarta Lisów
Mechanik Kochcice   Liswarta Lisów
2021-06-24, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Kalendarium

21

06-2021

pon.

33 urodziny obchodzi Pyka Piotr

19:00 Trening

22

06-2021

wtorek

23

06-2021

środa

24

06-2021

czwartek

Mechanik Kochcice - Liswarta Lisów - 18:00

25

06-2021

piątek

26

06-2021

sobota

27

06-2021

niedziela

Liswarta II Lisów - Błękitni Herby - 11:00

Menu główne

Mistrzowie i królowie strzelców

1990 JEDNOŚĆ BORONÓW: ???

1991 ORZEŁ BABIENICA: ???

1992 MECHANIK KOCHCICE: ???

1993 ORZEŁ BABIENICA: ???

1994 PROMIEŃ GLINICA: ???

1995 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY: ???

1996 ROLNIK WARŁÓW: ???

1997 JEDNOŚĆ BORONÓW: ???

1998 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY: ???

1999 ORZEŁ BABIENICA: ???

2000 PROMIEŃ GLINICA: ???

2001 POKÓJ SADÓW: ???

2002 JEDNOŚĆ BORONÓW: ???

2003 MKS WOŹNIKI: ???

2004 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY: Tomasz Mięsowski (Mechanik Kochcice) - 36

2005 SPARTA II LUBLINIEC: ???

2006 MAŁAPANEW KUCZÓW: Paweł Labocha (Huragan Jezioro) - 19

2007 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY: ???

2008 HURAGAN JEZIORO: Łukasz Kaczmarzyk (Huragan Jezioro) - 23

2009 LISWARTA LISÓW: Bartłomiej Borszcz (Promień Glinica) - 33

2010 JEDNOŚĆ BORONÓW: Michał Białas (Jedność Boronów) - 24

2011 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY: Bartłomiej Borszcz (Promień Glinica) - 32

2012 LISWARTA LISÓW: Marcin Gatys (Orzeł Psary/Babienica) - 27

2013 SPARTA II LUBLINIEC: Marcin Gatys (Orzeł Psary/Babienica) - 36

2014 SIERAKÓW ŚLĄSKI: Martin Brzezina (Sieraków Śląski) - 20, Damian Zuber (Sparta Tworóg) - 20

2015 HURAGAN JEZIORO: Jarosław Szymanek (Huragan Jezioro) - 29

2016 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY: Karol Klyta (Warta Kamieńskie Młyny) - 34

2017 ORZEŁ PSARY/BABIENICA: Damian Michna (Pokój Sadów) - 34

2018 UNIA KALETY: Arnold Imiołczyk (Unia Kalety) - 33

2019 JEDNOŚĆ BORONÓW: Damian Michna (Jedność Boronów) - 38

*2020 PROMIEŃ GLINICA: Karol Klyta (Warta Kamieńskie Młyny) - 19

* sezon zakończony po rundzie jesiennej ze względu na pandemię koronawirusa.

Facebook

Reklama

Sponsorzy

You Tube

Ostatnie spotkanie

Ruch KochanowiceLiswarta Lisów
Ruch Kochanowice 1:3 Liswarta Lisów
2021-06-18, 19:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Sieraków Śląski 3:0 Sparta Tworóg
KS Gwoździany Płomień Przystajń
Unia Lisowice 2:9 Warta Kamieńskie Młyny
Mechanik Kochcice 1:1 Orzeł Pawonków
Orzeł Psary/Babienica 5:0 Victoria Strzebiń
Huragan Jezioro 3:2 Pokój Sadów
Ruch Kochanowice 1:3 Liswarta Lisów

Strzelcy

39 - Karol Klyta (Warta)
35 - Krzysztof Glafik (Psary/Babienica)
26 - Arkadiusz Serwatka (Ruch)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 17 gości

dzisiaj: 1788, wczoraj: 4225
ogółem: 4 816 812

statystyki szczegółowe