Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Pokój Sadów - Błękitni Herby 4:2
  • Promień Glinica - Płomień Przystajń 6:1
  • Ruch Kochanowice - Mechanik Kochcice 2:4
  • Sparta Tworóg - Liswarta Lisów 0:9
  • Sparta II Lubliniec - Jedność Boronów 1:0
  • Sieraków Śląski - Śląsk Koszęcin 4:0
  • Huragan Jezioro - Żwirex Hadra 7:1
  •        

Restauracja 58

Mirpol

Kalendarium

10

12-2018

pon.

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

Menu główne

Mistrzowie i królowie strzelców

1990 JEDNOŚĆ BORONÓW: ???

1991 ORZEŁ BABIENICA: ???

1992 MECHANIK KOCHCICE: ???

1993 ORZEŁ BABIENICA: ???

1994 PROMIEŃ GLINICA: ???

1995 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY: ???

1996 ROLNIK WARŁÓW: ???

1997 JEDNOŚĆ BORONÓW: ???

1998 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY: ???

1999 ORZEŁ BABIENICA: ???

2000 PROMIEŃ GLINICA: ???

2001 POKÓJ SADÓW: ???

2002 JEDNOŚĆ BORONÓW: ???

2003 MKS WOŹNIKI: ???

2004 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY: Tomasz Mięsowski (Mechanik Kochcice) - 36

2005 SPARTA II LUBLINIEC: ???

2006 MAŁAPANEW KUCZÓW: Paweł Labocha (Huragan Jezioro) - 19

2007 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY: ???

2008 HURAGAN JEZIORO: Łukasz Kaczmarzyk (Huragan Jezioro) - 23

2009 LISWARTA LISÓW: Bartłomiej Borszcz (Promień Glinica) - 33

2010 JEDNOŚĆ BORONÓW: Michał Białas (Jedność Boronów) - 24

2011 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY: Bartłomiej Borszcz (Promień Glinica) - 32

2012 LISWARTA LISÓW: Marcin Gatys (Orzeł Psary/Babienica) - 27

2013 SPARTA II LUBLINIEC: Marcin Gatys (Orzeł Psary/Babienica) - 36

2014 SIERAKÓW ŚLĄSKI: Martin Brzezina (Sieraków Śląski) - 20, Damian Zuber (Sparta Tworóg) - 20

2015 HURAGAN JEZIORO: Jarosław Szymanek (Huragan Jezioro) - 29

2016 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY: Karol Klyta (Warta Kamieńskie Młyny) - 34

2017 ORZEŁ PSARY/BABIENICA: Damian Michna (Pokój Sadów) - 34

2018 UNIA KALETY: Arnold Imiołczyk (Unia Kalety) - 33

You Tube

Reklama

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Sieraków Śląski 1:2 Sparta Lubliniec
2018-11-25, 13:00:00
     
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Pokój Sadów 4:2 Błękitni Herby
Promień Glinica 6:1 Płomień Przystajń
Ruch Kochanowice 2:4 Mechanik Kochcice
Sparta Tworóg 0:9 Liswarta Lisów
Sparta II Lubliniec 1:0 Jedność Boronów
Sieraków Śląski 4:0 Śląsk Koszęcin
Huragan Jezioro 7:1 Żwirex Hadra

Strzelcy

23 - Mateusz Korzekwa (Liswarta)
20 - Damian Michna (Jedność)
14 - Daniel Nowak (Pokój)
14 - Piotr Matyja (Płomień)

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KIBICLISWARTY 86
2. KicuSG 58
3. pwdako 48
4. KsUnia 8
5. ChajtoTomasz 5

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 169, wczoraj: 672
ogółem: 2 924 005

statystyki szczegółowe