Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Herby - Sieraków Śląski 1:6
  • Huragan Jezioro - Sparta II Lubliniec 3:2
  • Żwirex Hadra - Sparta Tworóg 2:7
  • Śląsk Koszęcin - Ruch Kochanowice 3:4
  • Jedność Boronów - Promień Glinica 3:0
  • Liswarta Lisów - Pokój Sadów 2:0
  • Mechanik Kochcice - Płomień Przystajń 6:1
  •        

Restauracja 58

Mirpol

Najbliższe spotkanie

Promień GlinicaLiswarta Lisów
Promień Glinica   Liswarta Lisów
2018-10-28, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Kalendarium

23

10-2018

wtorek

19:00 Trening

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

19:00 Trening

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Promień Glinica - Liswarta Lisów - 15:00

29

10-2018

pon.

Menu główne

Sezony: 1991/92 - 2017/18

                                                      SEZON 1991/1992


Awans do Ligi Okręgowej: Mechanik Kochcice
Spadek do Klasy "B": LKS Droniowice, Pokój Sadów
Awans do Klasy "A": ???

                                                      SEZON 1994/1995


Awans do Ligi Okręgowej: Warta Kamieńskie Młyny
Spadek do Klasy "B": Unia Lisowice, Mechanik Kochcice
Awans do Klasy "A": Jedność Boronów, Sparta II Lubliniec

                                                      SEZON 1995/1996


Awans do Ligi Okręgowej: Rolnik Warłów
Spadek do Klasy "B": Sparta II Lubliniec, Woźniczanka Woźniki
Awans do Klasy "A": Przyszłość Rusinowice, Victoria Strzebiń

 

                                                      SEZON 1996/1997


Awans do Ligi Okręgowej: Jedność Boronów
Spadek do Klasy "B": powiększenie A-klasy do 16 drużyn, brak spadków
Awans do Klasy "A": Sparta II Lubliniec, Błękitni Herby

 

                                                        SEZON 1997/1998


Awans do Ligi Okręgowej: Warta Kamieńskie Młyny
Spadek do Klasy "B": Rolnik Warłów
Awans do Klasy "A": Pokój Sadów, Wyzwolenie Gwoździany

 

                                                        SEZON 1998/1999



Lp.
Nazwa klubu M Z R P Br Pkt
1. Orzeł Babienica 28 19 7 2 79-30 64
2. Przyszłość Rusinowice 28 18 3 7 73-34 57
3. Śląsk Koszęcin 28 17 3 8 59-28 54
4. KS Dobrodzień 28 17 2 9 67-32 53
5. Pokój Sadów 28 15 4 9 47-44 49
6. Liswarta Lisów 28 15 4 9 55-49 49
7. Promień Glinica 28 13 5 10 72-45 44
8. Huragan Jezioro 28 13 2 13 67-54 41
9. Orzeł Pawonków 28 9 7 12 53-51 34
10. Rozwój Olszyna 28 9 5 14 52-71 32
11. LKS Sieraków 28 8 7 13 39-53 31
12. Victoria Strzebiń 28 10 0 18 37-76 30
13. Błękitni Herby 28 8 3 17 35-73 27
14. Rybak Ciasna 28 7 5 16 43-67 26
15. Wyzwolenie Gwoździany 28 2 3 23 28-99 9



















 


Awans do Ligi Okręgowej: Orzeł Babienica, Przyszłość Rusinowice
Spadek do Klasy "B": Wyzwolenie Gwoździany
Awans do Klasy "A": Mechanik Kochcice, Woźniczanka Woźniki                                                       


                                                        SEZON 1999/2000



Lp.
Nazwa klubu M Z R P Br Pkt
1. Promień Glinica * 26 17 4 5 73-44 55
2. Jedność Boronów 26 15 4 7 63-27 49
3. Orzeł Pawonków 26 14 6 6 70-51 48
4. Śląsk Koszęcin 26 12 7 7 57-39 43
5. Mechanik Kochcice 26 13 4 9 77-55 43
6. Liswarta Lisów 26 12 6 8 45-40 42
7. Woźniczanka Woźniki 26 11 7 8 54-34 40
8. Pokój Sadów 26 11 3 12 56-43 36
9. Huragan Jezioro 26 11 3 12 49-60 36
10. Rozwój Olszyna 26 8 5 13 56-67 29
11. LKS Sieraków 26 8 3 15 40-67 27
12. Victoria Strzebiń 26 7 3 16 46-77 24
13. Rybak Ciasna 26 6 4 16 27-66 22
14. Błękitni Herby 26 5 3 18 30-79 18


















 


* drużyna zrezygnowała z gry w Lidze Okręgowej
Awans do Ligi Okręgowej: Jedność Boronów
Spadek do Klasy "B": Rybak Ciasna, Błękitni Herby
Awans do Klasy "A": Warta II Kamieńskie Młyny, LZS Łagiewniki Wielkie

Notka: Liswarta Lisów do 20 kolejki tegoż sezonu zdawał się być zdecydowanym faworytem rozgrywek notując: 12 zwycięstw, 6 remisów i tylko 1 porażkę. W 20 serii przegrała na wyjeździe z Pokojem Sadów 0:1, a później wszystkie kolejne mecze:
XXI: Liswarta Lisów - Orzeł Pawonków 1:4
XXII: Huragan Jezioro - Liswarta Lisów 3:1
XXIII: Liswarta Lisów - Śląsk Koszęcin 0:1
XIV: Promień Glinica - Liswarta Lisów 4:3
XV: Liswarta Lisów - Rybak Ciasna 1:4
XVI: Mechanik Kochcice - Liswarta Lisów 5:1
                                                       

                                                       
SEZON 2000/2001



Lp.
Nazwa klubu M Z R P Br Pkt
1. Pokój Sadów 28 20 5 3 91-27 65
2. Śląsk Koszęcin 28 18 5 5 59-30 59
3. Przyszłość Rusinowice 28 16 5 7 67-31 53
4. Promień Glinica 28 15 2 11 75-58 47
5. Mechanik Kochcice 28 13 7 8 76-51 46
6. MKS Woźniki 28 13 7 8 71-39 46
7. Victoria Strzebiń 28 13 4 11 54-53 43
8. Czarni Starcza 28 12 7 9 60-55 43
9. Liswarta Lisów 28 13 3 12 57-56 42
10. Warta II Kamieńskie Młyny 28 11 3 14 52-58 36
11. Huragan Jezioro 28 10 6 12 42-49 36
12. Orzeł Pawonków 28 9 5 14 65-79 32
13. Rozwój Olszyna 28 7 5 16 38-78 26
14. LKS Sieraków 28 3 3 22 23-92 12
15. LZS Łagiewniki Wielkie 28 2 3 23 29-103 9

 

















 


Awans do Ligi Okręgowej: Pokój Sadów, Śląsk Koszęcin (po barażach)
Spadek do Klasy "B": -
Awans do Klasy "A": Ligota Woźnicka, Rybak Ciasna
Baraże o Ligę Okręgową: Polonia Poraj - Śląsk Koszęcin 3:2, Śląsk Koszęcin - Polonia Poraj 3:1



                                                        SEZON 2001/2002

Lp.
Nazwa klubu M Z R P Br Pkt
 1. Jedność Boronów 30 23 5 2 105-29 74
 2. Mechanik Kochcice 30 21 6 3 98-34 69
 3. MKS Woźniki 30 21 4 5 95-37 67
 4. Huragan Jezioro 30 17 2 11 73-56 53
 5. Promień Glinica 30 16 4 10 85-67 52
 6. Warta II Kamieńskie Młyny 30 14 4 12 57-63 46
 7. LZS Ligota Woźnicka 30 11 6 13 76-76 39
 8. Rybak Ciasna 30 11 6 13 55-72 39
 9. Przyszłość Rusinowice 30 11 6 13 73-64 39
 10. LKS Sieraków 30 9 8 13 41-66 35
 11. Orzeł Pawonków 30 10 4 16 56-87 34
 12. Rozwój Olszyna 30 8 8 14 58-83 32
 13. Czarni Starcza 30 9 3 18 40-53 30
 14. Victoria Strzebiń 30 8 6 16 40-69 30
 15. Liswarta Lisów 30 9 2 19 51-80 29
 16. LZS Łagiewniki Wielkie 30 3 4 23 36-103 13

 

















 

Awans do Ligi Okręgowej: Jedność Boronów
Spadek do Klasy "B": Liswarta Lisów, LZS Łagiewniki Wielkie
Awans do Klasy "A": LZS Hadra, Małapanew Kuczów


                                                        SEZON 2002/2003



Lp.
Nazwa klubu M Z R P Br Pkt
1. MKS Woźniki 26 16 4 6 87-36 52
2. Pokój Sadów 26 15 4 7 78-47 49
3. Huragan Jezioro 26 15 4 7 64-35 49
4. LZS Ligota Woźnicka 26 14 2 10 59-61 44
5. Małapanew Kuczów 26 12 6 8 44-36 42
6. Mechanik Kochcice 26 13 3 10 56-40 42
7. Rybak Ciasna 26 11 7 8 38-30 40
8. Rozwój Olszyna 26 11 3 12 45-60 36
9. LKS Sieraków 26 10 5 11 46-49 35
10. Przyszłość Rusinowice 26 9 7 10 50-53 34
11. LZS Hadra 26 9 4 13 52-53 31
12. Promień Glinica 26 7 7 12 41-51 28
13. Victoria Strzebiń 26 7 1 18 29-82 22
14. Orzeł Pawonków 26 3 3 20 28-84 12




   













 


Awans do Ligi Okręgowej: MKS Woźniki
Spadek do Klasy "B": Promień Glinica, Victoria Strzebiń, Orzeł Pawonków
Awans do Klasy "A": Liswarta Lisów, Sparta II Lubliniec


                                                         SEZON 2003/2004



Lp.
Nazwa klubu M Z R P Br Pkt
1. Warta Kamieńskie Młyny 26 18 6 2 74-29 60
2. Mechanik Kochcice 26 19 3 4 80-36 60
3. Małapanew Kuczów 26 13 10 3 49-21 49
4. Rybak Ciasna 26 13 4 9 42-39 43
5. Liswarta Lisów 26 12 4 10 49-35 40
6. Sparta II Lubliniec 26 11 6 9 49-36 39
7. Dragon Rusinowice 26 11 4 11 40-49 37
8. Rozwój Olszyna 26 11 2 13 42-47 35
9. LKS Sieraków 26 11 2 13 51-43 35
10. Huragan Jezioro 26 9 4 13 39-41 31
11. Śląsk Koszęcin 26 8 5 13 33-40 29
12. Pokój Sadów 26 8 5 13 37-49 29
13. LKS Hadra 26 7 3 16 36-67 24
14. Tęcza Ligota Woźnicka 26 1 2 23 28-117 5




  













 


Awans do Ligi Okręgowej: Warta Kamieńskie Młyny
Spadek do Klasy "B": Tęcza Ligota Woźnicka
Awans do Klasy "A": Promień Glinica, Orzeł Pawonków
Najlepsi strzelcy: 36 goli - Tomasz Mięsowski (Mechanik), 30 - Jan Cianciara (Warta), Zbigniew Rempelt (Liswarta)


                                                        SEZON 2004/2005



Lp.
Nazwa klubu M Z R P Br Pkt
1. Sparta II Lubliniec 26 22 1 3 81-17 67
2. Małapanew Kuczów 26 19 2 5 68-26 59
3. Huragan Jezioro 26 17 3 6 46-24 54
4. Rybak Ciasna 26 15 2 9 43-31 47
5. Śląsk Koszęcin 26 14 3 9 52-36 45
6. Dragon Rusinowice 26 13 3 10 48-42 42
7. Orzeł Pawonków 26 12 2 12 51-49 38
8. Liswarta Lisów 26 10 3 13 33-46 33
9. Mechanik Kochcice 26 8 6 12 32-46 30
10. Rozwój Olszyna 26 9 1 16 38-53 28
11. Promień Glinica 26 8 4 14 40-66 28
12. Pokój Sadów 26 8 3 15 50-49 27
13. LKS Hadra 26 5 2 19 28-81 17
14. LKS Sieraków 26 3 3 20 35-79 12


 














 

 

Awans do Ligi Okręgowej: Sparta II Lubliniec
Spadek do Klasy "B": LKS Hadra, LKS Sieraków
Awans do Klasy "A": Jedność II Boronów, Victoria Strzebiń


                                                        SEZON 2005/2006



Lp.
Nazwa klubu M Z R P Br Pkt
1. Małapanew Kuczów 26 22 1 3 78-26 67
2. Warta Kamieńskie Młyny 26 18 3 5 71-33 57
3. Śląsk Koszęcin 26 13 6 7 54-37 45
4. Huragan Jezioro 26 12 6 8 54-41 42
5. Mechanik Kochcice 26 12 6 8 55-45 42
6. Liswarta Lisów 26 9 6 11 44-45 33
7. Pokój Sadów 26 10 3 13 42-52 33
8. Rybak Ciasna 26 9 6 11 40-51 33
9. Dragon Rusinowice 26 9 5 12 45-59 32
10. Orzeł Pawonków 26 9 4 13 45-59 31
11. Rozwój Olszyna 26 9 3 14 28-47 30
12. Promień Glinica 26 8 5 13 46-58 29
13. Victoria Strzebiń 26 7 6 13 35-48 27
14. Jedność II Boronów 26 3 4 19 30-66 13


 















 


Awans do Ligi Okręgowej: Małapanew Kuczów
Spadek do Klasy "B": Jedność II Boronów
Awans do Klasy "A": Orzeł II Psary/Babienica, LKS Sieraków
Najlepsi strzelcy: 19 goli - Paweł Labocha (Huragan)


                                                        SEZON 2006/2007



Lp.
Nazwa klubu M Z R P Br Pkt
1. Warta Kamieńskie Młyny 26 21 3 2 95-29 66
2. Pokój Sadów 26 15 6 5 56-33 51
3. Śląsk Koszęcin 26 14 7 5 64-36 49
4. Rybak Ciasna 26 15 1 10 63-44 46
5. Orzeł Pawonków 26 13 5 8 74-47 44
6. Dragon Rusinowice 26 13 5 8 45-32 44
7. Huragan Jezioro 26 13 2 11 61-45 41
8. Liswarta Lisów 26 10 4 12 41-51 34
9. Victoria Strzebiń 26 10 4 12 42-54 34
10. Orzeł II Psary/Babienica 26 11 1 14 49-44 34
11. Promień Glinica 26 8 4 14 36-60 28
12. Rozwój Olszyna 26 6 5 15 37-67 23
13. Mechanik Kochcice 26 4 3 19 26-82 15
14. LKS Sieraków 26 2 4 20 38-103 10


  















 


Awans do Ligi Okręgowej: Warta Kamieńskie Młyny
Spadek do Klasy "B": Mechanik Kochcice, LKS Sieraków
Awans do Klasy "A": Błękitni Herby, Ruch Kochanowice


                                                        SEZON 2007/2008



Lp.
Nazwa klubu M Z R P Br Pkt
1. Huragan Jezioro * 26 14 7 5 61-31 49
2. Orzeł II Psary/Babienica 26 15 3 8 64-37 48
3. Rybak Ciasna 26 13 6 7 46-43 45
4. Pokój Sadów 26 13 4 9 58-31 43
5. Liswarta Lisów 26 12 7 7 53-37 43
6. Błękitni Herby 26 12 9 5 50-30 42
7. Orzeł Pawonków 26 10 9 7 45-37 39
8. Promień Glinica 26 9 8 9 47-62 35
9. Śląsk Koszęcin 26 8 5 13 27-45 29
10. Dragon Rusinowice 26 8 4 14 40-62 28
11. Rozwój Olszyna 26 5 12 9 26-37 27
12. Małapanew Kuczów 26 6 8 12 20-37 26
13. Victoria Strzebiń 26 5 7 14 26-53 22
14. Ruch Kochanowice 26 5 5 16 29-50 20


 















 


* drużyna zrezygnowała z gry w Lidze Okręgowej
Awans do Ligi Okręgowej: Orzeł II Psary/Babienica
Spadek do klasy "B": Ruch Kochanowice
Awans do Klasy "A": Żwirex Hadra, Mechanik Kochcice
Najlepsi strzelcy: 23 gole - Łukasz Kaczmarzyk (Huragan), 20 - Marcin Piskoń (Pokój), 19 - Krzysztof Kupiec (Orzeł Pawonków), 15 - Marek Masoń (Dragon), 14 - Mateusz Bujak (Liswarta)

                                                  SEZON 2008/2009



 Lp.
Nazwa klubu M Z R P Br Pkt
1. Liswarta Lisów 26 19 5 2 82-29 62
2. Promień Glinica 26 15 7 4 79-43 52
3. Pokój Sadów 26 12 9 5 73-53 45
4. Dragon Rusinowice 26 13 5 8 55-51 44
5. Śląsk Koszęcin 26 10 10 6 44-31 40
6. Rybak Ciasna 26 11 5 10 47-39 38
7. Mechanik Kochcice 26 11 4 11 44-43 37
8. Błękitni Herby 26 8 9 9 48-60 33
9. Małapanew Kuczów 26 9 5 12 39-52 32
10. Huragan Jezioro 26 7 9 10 45-61 30
11. Orzeł Pawonków 26 8 6 12 59-55 30
12. Victoria Strzebiń 26 7 4 15 24-55 25
13. Żwirex Hadra 26 6 2 18 44-84 20
14. Rozwój Olszyna 26 4 4 18 24-51 16



                














 


Awans do Ligi Okręgowej: Liswarta Lisów
Spadek do Klasy "B": Orzeł Pawonków, Victoria Strzebiń, Żwirex Hadra, Rozwój Olszyna
Awans do klasy "A": Ruch Kochanowice, LKS Sieraków Śląski
Najlepsi strzelcy: 33 gole - Bartłomiej Borszcz (Promień), 22 - Mateusz Bujak (Liswarta), Krzysztof Kupiec (Orzeł), 21 - Marcin Pyka (Liswarta), 19 - Marcin Piskoń (Pokój) 

                                                     SEZON 2009/2010

Lp. Nazwa klubu M Z R P Br Pkt
1. Jedność Boronów 26 22 3 1 104-23 69
2. Warta Kamieńskie  Młyny 26 18 1 7 95-38 55
3. Śląsk Koszęcin 26 16 3 7 67-39 51
4. Orzeł II Psary/Babienica 26 14 5 7 79-34 47
5. Ruch Kochanowice 26 11 9 6 55-53 42
6. Promień Glinica 26 11 7 8 63-46 40
7. LKS Sieraków Śląski 26 10 6 10 50-47 36
8. Rybak Ciasna 26 11 3 12 41-49 36
9. Błękitni Herby 26 9 3 14 53-71 30
10. Małapanew Kuczów 26 7 8 11 32-69 29
11. Huragan Jezioro 26 7 5 14 43-70 26
12. Mechanik Kochcice 26 4 8 14 40-62 20
13. Pokój Sadów 26 4 3 19 30-90 15
14. Dragon Rusinowice 26 2 8 16 21-82 14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Awans do Ligi Okręgowej: Jedność Boronów
Spadek do Klasy "B": Dragon Rusinowice, Pokój Sadów
Awans do klasy "A": Orzeł Pawonków, Victoria Strzebiń
Najlepsi strzelcy: 24 - Michał Białas (Jedność), 20 - Paweł Jendrzejczyk (Śląsk), 19 - Mariusz Kucharczyk (Jedność), 18 - Bartosz Sadowski (Śląsk), 17 - Tomasz Kąkol (Warta)

                                                     SEZON 2010/2011

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 26 59 19 2 5 88 - 27 +61
2. 26 57 17 6 3 80 - 20 +60
3. 26 56 17 5 4 81 - 37 +44
4. 26 51 16 3 7 72 - 47 +25
5. 26 48 14 6 6 60 - 50 +10
6. 26 38 12 2 12 60 - 57 +3
7. 26 36 10 6 10 45 - 46 -1
8. 26 28 8 4 14 56 - 71 -15
9. 26 27 7 6 13 33 - 48 -15
10. 26 25 7 4 15 48 - 91 -43
11. 26 25 7 4 15 37 - 83 -46
12. 26 24 6 6 14 36 - 54 -18
13. 26 23 6 5 15 35 - 56 -21
14. 26 18 5 3 18 34 - 78 -44

Awans do Ligi Okręgowej: Warta Kamieńskie Młyny
Spadek do Klasy "B": Victoria Strzebiń
Awans do klasy "A": Sparta II Lubliniec, LKS Dron-Har Droniowice
Najlepsi strzelcy: 32 - Bartłomiej Borszcz (Promień), 21 - Karol Klyta (Warta), 19 - Paweł Jendrzejczyk (Śląsk),19 - Łukasz Kaczmarzyk (Huragan), 16 - Bartosz Sadowski (Śląsk)

                                                     SEZON 2011/2012

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 26 65 20 5 1 92 - 19 +73
2. 26 60 19 3 4 72 - 25 +47
3. 26 55 17 4 5 66 - 37 +29
4. 26 46 14 4 8 63 - 32 +31
5. 26 42 12 6 8 58 - 34 +24
6. 26 41 13 2 11 64 - 52 +12
7. 26 37 11 4 11 51 - 43 +8
8. 26 37 11 4 11 41 - 49 -8
9. 26 35 11 2 13 52 - 52 0
10. 26 35 10 5 11 62 - 63 -1
11. 26 24 6 6 14 43 - 71 -28
12. 26 20 6 2 18 30 - 67 -37
13. 26 13 3 4 19 35 - 108 -73
14. 26 10 3 1 22 28 - 105 -77

Awans do Ligi Okręgowej: Liswarta Lisów
Spadek do Klasy "B": Orzeł Pawonków
Awans do klasy "A": Rozwój Olszyna, Pokój Sadów
Najlepsi strzelcy: 27 - Marcin Gatys (Orzeł P/B), 23 - Mateusz Bujak (Liswarta), 20 - Grzegorz Rek (Mechanik), 20 - Łukasz Kaczmarzyk (Huragan), 19 - Mateusz Strzoda (Promień)


                                                        SEZON 2012/2013

Awans do Ligi Okręgowej: Orzeł Psary/Babienica
Spadek do Klasy "B": Dron-Har Droniowice
Awans do klasy "A": MLKS II Woźniki, Płomień Przystajń
Najlepsi strzelcy: 36 - Marcin Gatys (Orzeł P/B)


                                                        SEZON 2013/2014

Awans do Ligi Okręgowej: Sieraków Śląski, Mechanik Kochcice, Sparta Tworóg, Śląsk Koszęcin (po wygranych barażach z Orkanem Rzerzęczyce 2:3, 1:0)
Spadek do Klasy "B": Płomień Przystajń
Awans do klasy "A": Dragon Rusinowice, Żwirex Hadra
Najlepsi strzelcy: 20 - Martin Brzezina (Sieraków), 20 - Damian Zuber (Sparta Tworóg), 19 - Marcin Zaczyński (MLKS II), 17 - Bartłomiej Borszcz (Promień), 15 - Waldemar Żelosko (Sparta Tworóg), 15 - Mirosław Wróbel (Mechanik)


                                                        SEZON 2014/2015


Awans do Ligi Okręgowej: Huragan Jezioro
Spadek do Klasy "B": Rozwój Olszyna, Dragon Rusinowice
Awans do klasy "A": Unia Lisowice, Małapanew Kuczów
Najlepsi strzelcy: 29 - Jarosław Szymanek (Huragan), 18 - Bartłomiej Borszcz (Promień), 17 - Bartłomiej Imach (Błękitni), 17 - Łukasz Kaczmarzyk (Huragan), 16 - Marcin Zaczyński (MLKS II Woźniki)


                                                        SEZON 2015/2016

Awans do Ligi Okręgowej: Warta Kamieńskie Młyny, Sieraków Śląski
Spadek do Klasy "B": MLKS II Woźniki, Żwirex Hadra, Pokój Sadów
Awans do klasy "A": Unia II Kalety, Płomień Przystajń
Najlepsi strzelcy: 34 - Karol Klyta (Warta), 28 - Bartłomiej Borszcz (Promień), 25 - Mateusz Klyta (Warta), Mirosław Wróbel (Mechanik), 24 - Marcin Chętkowski (Błękitni)

 

                                                        SEZON 2016/2017

Awans do Ligi Okręgowej: Orzeł Psary/Babienica
Spadek do Klasy "B": Śląsk Koszęcin, Unia Lisowice, Rybak Ciasna, Unia II Kalety (spadek pierwszego zespołu z Klasy Okręgowej)
Awans do klasy "A": Orzeł Pawonków, Sparta II Lubliniec
Najlepsi strzelcy: 34 - Damian Michna (Pokój), 30 - Krzysztof Glafik (Orzeł), 26 - Wojciech Małczak (Promień), 25 - Łukasz Kaczmarzyk (Huragan), 25 - Denis Kozub (Małapanew)

 

                                                        SEZON 2017/2018

Awans do Ligi Okręgowej: Unia Kalety
Spadek do Klasy "B": Rybak Ciasna, Orzeł Pawonków
Awans do klasy "A": Żwirex Hadra, Śląsk Koszęcin
Najlepsi strzelcy: 33 - Arnold Imiołczyk (Unia), 28 - Damian Michna (Pokój), 25 - Mateusz Korzekwa (Liswarta), 21 - Piotr Matyja (Płomień), 18 - Damian Zuber (Sparta Tworóg)


Niestety nie posiadamy tabel z wszystkich sezonów, jeżeli ktoś z was posiada tabele lublinieckiej klasy "A" z brakujących sezonów, a także wszelakie statystki ich dotyczące prosimy o kontakt poprzez maila: foxesll@op.pl. Jeżeli mają państwo jakiekolwiek inne zbiory zawierające informacje o dużej dla nas wartości historycznej zarówno dotyczące Klasy Okręgowej Częstochowa, jak i Klasy A Lubliniec, także prosimy o kontakt mailowy. Interesują nas wszelakie dane statystyczne, szczególnie na temat najlepszych snajperów, klasyfikacja "król strzelców" oficjalnie jest prowadzona od sezonu 1982/83. Za wszelkie informacje dotyczące rozgrywek w/w klas, a także historii Liswarty Lisów będziemy dozgonnie wdzięczni.

 

You Tube

Reklama

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Liswarta LisówPokój Sadów
Liswarta Lisów 2:0 Pokój Sadów
2018-10-21, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Błękitni Herby 1:6 Sieraków Śląski
Huragan Jezioro 3:2 Sparta II Lubliniec
Żwirex Hadra 2:7 Sparta Tworóg
Śląsk Koszęcin 3:4 Ruch Kochanowice
Jedność Boronów 3:0 Promień Glinica
Liswarta Lisów 2:0 Pokój Sadów
Mechanik Kochcice 6:1 Płomień Przystajń

Strzelcy

14 - Daniel Nowak (Pokój)
14 - Damian Michna (Jedność)
11 - Piotr Matyja (Płomień)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Płomień Przystajń - Błękitni Herby
Pokój Sadów - Mechanik Kochcice
Promień Glinica - Liswarta Lisów
Ruch Kochanowice - Jedność Boronów
Sparta Tworóg - Śląsk Koszęcin
Sparta II Lubliniec - Żwirex Hadra
Sieraków Śląski - Huragan Jezioro

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KIBICLISWARTY 72
2. KicuSG 53
3. pwdako 45
4. KsUnia 8
5. ChajtoTomasz 5

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1018, wczoraj: 1519
ogółem: 2 857 683

statystyki szczegółowe