Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Zaktualizowano Tabelę Wszechczasów lublinieckiej "A" klasy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Unia Kalety - Sieraków Śląski 0:0
  • Błękitni Herby - Promień Glinica 0:1
  • Rybak Ciasna - Mechanik Kochcice 2:1
  • Liswarta Lisów - Ruch Kochanowice 2:4
  • Sparta Tworóg - Huragan Jezioro 0:5
  • Pokój Sadów - Płomień Przystajń 1:4
  • Orzeł Pawonków - Sparta II Lubliniec 1:3
  •        

Restauracja 58

Mirpol

Najbliższe spotkanie

mecz barażowy
Warta Kamieńskie Młyny   Liswarta Lisów
2018-06-23, 17:30:00

Konopiska - Pająk, ul. Sportowa 60

Kalendarium

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

Menu główne

Strzelcy

32 - Arnold Imiołczyk (Unia)

24 - Damian Michna (Pokój)
Mateusz Korzekwa (Liswarta)

18 - Piotr Matyja (Płomień)

17 - Damian Zuber (Tworóg)
Adrian Golec (Unia)

15 - Dawid Greliński (Huragan)
Arkadiusz Serwatka (Pokój)

14 - Dariusz Mizera (Mechanik)

13 - Sławomir Góra (Liswarta)
Kamil Wiechoczek (Sieraków)

12 - Wojciech Małczak (Promień)
Jarosław Nahajowski (Promień)

11 - Mateusz Olszok (Liswarta)
Kajetan Kmieć (Liswarta)
Marcin Chętkowski (Błękitni)
Daniel Janik (Orzeł)

10 - Jarosław Szymanek (Huragan)

9 - Bartłomiej Borszcz (Promień)
Patryk Mańka (Huragan)
Mateusz Kinscher (Sieraków)
Sebastian Starczewski (Unia)

8 - Mateusz Smyła (Orzeł)
Rafał Dobrzyński (Ruch)
Kamil Kasperek (Ruch)
Mateusz Strzoda (Promień)
Szymon Strzoda (Mechanik)

7 - Łukasz Kaczmarzyk (Huragan)
Michał Bambynek (Unia)
Dawid Baron (Unia)

6 - Damian Kisielewski (Sieraków)
Kamil Josek (Liswarta)
Jakub Kałmuk (Błękitni)
Mirosław Wróbel (Mechanik)
Łukasz Skubała (Mechanik)
Kamil Biernacki (Rybak)
Mariusz Urbańczyk (Unia)
Mateusz Piśniak (Płomień)
Dariusz Maksajda (Ruch)

5 - Przemysław Ledwoń (Liswarta)
Marcin Pyka (Liswarta)

Kamil Baran (Tworóg)
Jakub Kocyba (Mechanik)
Dawid Różański (Unia)
Paweł Labocha (Huragan)
Marek Kosa (Ruch)
Przemysław Sadziak (Płomień)
Szymon Kasprzak (Lubliniec)
Kamil Pietrucha (Sieraków)

4 - Damian Kaczmarzyk (Sieraków)
Rufin Rojek (Orzeł)
Mateusz Urbańczyk (Unia)
Mateusz Nojman (Unia)
Jakub Sowa (Lubliniec)
Daniel Nowak (Lubliniec)
Mateusz Brol (Promień)
Patryk Płonka (Promień)
Kacper Żelosko (Tworóg)
Krzysztof Duda (Płomień)
Adam Szczudło (Ruch)

3 - Marek Jelonek (Orzeł)
Szymon Mlynek (Orzeł)
Eugeniusz Urbańczyk (Unia)
Paweł Bździon (Unia)
Dawid Mirosławski (Unia)
Mateusz Słodczyk (Unia)
Grzegorz Knopik (Rybak)
Michał Janik (Pokój)
Paweł Borosz (Pokój)
Dawid Brol (Promień)
Rafał Płonka (Mechanik)
Mateusz Leszczyński (Mechanik)
Łukasz Pawełczyk (Mechanik)
Adam Gajderowicz (Ruch)
Robert Springwald (Ruch)
Jarosław Bryła (Ruch)
Łukasz Drynda (Huragan)
Amadeusz Habrajski (Huragan)
Łukasz Fijałkowski (Huragan)
Bartosz Dąbek (Lubliniec)
Dawid Budzik (Lubliniec)
Marcin Karkocha (Tworóg)
Daniel Nokielski (Tworóg)
Kewin Kaczmarzyk (Rybak)
Joachim Poloczek (Rybak)
Michał Bartocha (Liswarta)
Marcin Wiechoczek (Sieraków)
Kamil Mrozik (Błękitni)
Jacek Rubik (Błękitni)

2 - Adam Painta (Unia)
Roland Płonka (Unia)
Patryk Krawczyk (Lubliniec)
Krystian Suchy (Lubliniec)
Adam Popanda (Lubliniec)
Paweł Zając (Liswarta)
Daniel Wójcik (Liswarta)
Bartłomiej Gajda (Liswarta)
Piotr Białas (Liswarta)
Mateusz Pandzioch (Liswarta)
Patryk Kaczmarzyk (Orzeł)
Jakub Dudek (Orzeł)
Paweł Ogórek (Płomień)
Mateusz Cichoń (Pokój)
Marcin Cieślik (Pokój)
Daniel Zawada (Błękitni)
Wojciech Pasieka (Błękitni)
Piotr Pilarz (Błękitni)
Łukasz Żydek (Błękitni)
Bartłomiej Imach (Błękitni)
Andrzej Gliwa (Tworóg)
Andrzej Matysek (Tworóg)
Robert Klak (Tworóg)
Sebastian Lukas (Tworóg)
Kamil Francik (Sieraków)
Tomasz Wiśniewski (Promień)
Krystian Ptok (Promień)
Tomasz Hanszla (Ruch)
Maciej Cebula (Ruch)
Adam Świercok (Rybak)
Oktawian Vieth (Rybak)
Daniel Jenszczok (Rybak)
Kamil Mainka (Rybak)

1 - Robert Makles (Promień)
Kamil Brol (Promień)
Grzegorz Kazior (Mechanik)
Tomasz Rak (Mechanik)
Bartosz Danielczok (Mechanik)
Martin Brudny (Mechanik)
Sebastian Pytka (Mechanik)

Roger Ochman (Ruch)
Mariusz Puchalski (Ruch)
Mateusz Niedźwiedź (Ruch)
Krystian Wilk (Huragan)
Maciej Matyszczak (Huragan)
Tomasz Tryba (Huragan)
Piotr Syrek (Huragan)
Mateusz Jelonek (Huragan)
Patryk Beleć (Huragan)
Dariusz Sojka (Lubliniec)
Sławomir Kucharczyk (Lubliniec)
Sebastian Luban (Lubliniec)
Szymon Kokot (Lubliniec)
Adam Deneko (Lubliniec)
Dawid Szulc (Lubliniec)
Grzegorz Maćkowiak (Lubliniec)
Dominik Stąpor (Lubliniec)
Dominik Peryga (Rybak)
Dominik Pradelok (Rybak)
Mikołaj Pradelok (Rybak)
Krzysztof Poloczek (Rybak)
Marek Wróbel (Rybak)
Kacper Tarka (Rybak)
Krzysztof Nowak (Sieraków)
Kacper Marzec (Sieraków)
Sebastian Welzer (Sieraków)
Mateusz Kotala (Sieraków)
Krystian Wręczycki (Sieraków)
Kevin Brzenska (Sieraków)
Szymon Cichoń (Pokój)
Grzegorz Szydło (Pokój)
Jacek Wójcik (Pokój)

Denis Pach (Pokój)
Karol Greupner (Pokój)
Martyn Swoboda (Pokój)
Mateusz Rokosa (Pokój)
Artur Jelonek (Pokój)
Krzysztof Seiffert (Pokój)
Przemysław Janik (Pokój)
Jan Pipke (Tworóg)
Adam Zuber (Tworóg)
Werner Nawrocki (Tworóg)
Damian Łętka (Tworóg)
Krzysztof Kamiński (Błękitni)
Dawid Paech (Błękitni)
Paweł Pluta (Błękitni)
Bartosz Pasieka (Błękitni)
Paweł Cieślak (Błękitni)
Damian Byczek (Orzeł)
Patryk Tyliba (Orzeł)
Artur Mrugała (Orzeł)
Mateusz Cioch (Orzeł)
Mateusz Płonka (Orzeł)
Mariusz Barakoński (Płomień)
Sergiusz Pytel (Płomień)
Bartosz Rokosa (Płomień)
Maciej Kierat (Płomień)
Paweł Rusok (Płomień)
Marcin Pilśniak (Płomień)
Mariusz Brzęczek (Płomień)
Sebastian Wręczycki (Płomień)
Piotr Pyka (Liswarta)
Tomasz Białas (Liswarta)

 

SAMOBÓJCZE

1 - Rufin Rojek (Orzeł) - mecz vs. Unia Kalety, 13.08.2017
Kacper Żelosko (Tworóg) - mecz vs. Sparta II Lubliniec, 13.08.2017
Szymon Mlynek (Orzeł) - mecz vs. Ruch Kochanowice, 27.08.2017
Michał Koziarski (Sieraków) - mecz vs. Liswarta Lisów, 2.09.2017
Piotr Syrek (Huragan) - mecz vs. Liswarta Lisów, 7.10.2017
Krzysztof Dudek (Tworóg) - mecz vs. Promień Glinica, 7.10.2017
Dawid Gaździcki (Płomień) - mecz vs. Ruch Kochanowice, 29.10.2017
Sebastian Welzer (Sieraków) - mecz vs. Unia Kalety, 4.11.2017
Adam Świercok (Rybak) - mecz vs. Płomień Przystajń, 8.04.2018
Krzysztof Nowak (Sieraków) - mecz vs. Płomień Przystajń, 22.04.2018
Oskar Kaczor (Huragan) - mecz vs. Promień Glinica, 6.05.2018
Marek Szczepaniak (Płomień) - mecz vs. Unia Kalety, 6.05.2018
Artur Zakaszewski (Liswarta) - mecz vs. Huragan Jezioro, 26.05.2018

 

KLASYFIKACJA NIE ZAWIERA STRZELCÓW BRAMEK Z MECZÓW, KTÓRE ZOSTAŁY ZWERYFIKOWANE JAKO WALKOWER, A WYNIK Z BOISKA NIE ZOSTAŁ UTRZYMANY.

You Tube

Reklama

Ostatnie spotkanie

Liswarta LisówRuch Kochanowice
Liswarta Lisów 2:4 Ruch Kochanowice
2018-06-16, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Unia Kalety 0:0 Sieraków Śląski
Błękitni Herby 0:1 Promień Glinica
Rybak Ciasna 2:1 Mechanik Kochcice
Liswarta Lisów 2:4 Ruch Kochanowice
Sparta Tworóg 0:5 Huragan Jezioro
Pokój Sadów 1:4 Płomień Przystajń
Orzeł Pawonków 1:3 Sparta II Lubliniec

Strzelcy

32 - Arnold Imiołczyk (Unia)

24 - Damian Michna (Pokój)

24 - Mateusz Korzekwa (Liswarta)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KicuSG 113
2. KIBICLISWARTY 111
3. KsUnia 75

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 42, wczoraj: 354
ogółem: 2 746 285

statystyki szczegółowe