Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Pokój Sadów - Błękitni Herby 4:2
  • Promień Glinica - Płomień Przystajń 6:1
  • Ruch Kochanowice - Mechanik Kochcice 2:4
  • Sparta Tworóg - Liswarta Lisów 0:9
  • Sparta II Lubliniec - Jedność Boronów 1:0
  • Sieraków Śląski - Śląsk Koszęcin 4:0
  • Huragan Jezioro - Żwirex Hadra 7:1
  •        

Restauracja 58

Mirpol

Kalendarium

10

12-2018

pon.

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

Menu główne

Strzelcy

23 - Mateusz Korzekwa (Liswarta)

20 - Damian Michna (Jedność)

14 - Daniel Nowak (Pokój)
Piotr Matyja (Płomień)

11 - Mateusz Brol (Promień)
Bartłomiej Borszcz (Promień)
Martin Brzezina (Sieraków)
Mateusz Rokosa (Pokój)

10 - Dariusz Bryś (Śląsk)
Marcin Chętkowski (Błękitni)
Przemysław Sadziak (Płomień)

9 - Mateusz Piśniak (Płomień)

8 - Rafał Dobrzyński (Ruch)
Dariusz Mizera (Mechanik)

6 - Rafał Markowski (Lubliniec)
Eryk Wesołowski (Lubliniec)
Mateusz Leszczyński (Mechanik)
Mirosław Wróbel (Mechanik)
Kamil Baran (Tworóg)
Sylwester Seliga (Żwirex)
Kamil Josek (Liswarta)
Jarosław Szymanek (Huragan)

5 - Jakub Kocyba (Mechanik)
Patryk Płonka (Promień)

Sławomir Góra (Liswarta)
Dominik Mąkos (Liswarta)
Krzysztof Kowalikowski (Jedność)
Mariusz Kucharczyk (Jedność)

4 - Kamil Cuglewski (Jedność)
Bartłomiej Pilarski (Jedność)
Michał Bełkot (Jedność)

Przemysław Ledwoń (Liswarta)
Mateusz Krawczyk (Ruch)
Stanisław Grzesik (Mechanik)

3 - Adam Deneko (Lubliniec)
Łukasz Tyniec (Śląsk)

Piotr Bryś (Śląsk)
Karol Ślęzok (Jedność)
Kacper Frania (Jedność)
Dawid Greliński (Huragan)
Łukasz Kaczmarzyk (Huragan)
Mateusz Jelonek (Huragan)
Piotr Syrek (Huragan)
Szymon Strzoda (Mechanik)
Bartosz Danielczok (Mechanik)
Jarosław Bryła (Ruch)
Adam Szczudło (Ruch)
Kamil Kasperek (Ruch)
Maciej Cebula (Ruch)
Bartłomiej Imach (Błękitni)
Mateusz Kinscher (Sieraków)
Patryk Piecka (Sieraków)
Kamil Brol (Promień)

Dawid Brol (Promień)
Andrzej Matysek (Tworóg)
Dawid Pyka (Żwirex)
Szymon Kaczmarek (Pokój)

2 - Marcin Wiechoczek (Sieraków)
Kamil Wiechoczek (Sieraków)
Kamil Pietrucha (Sieraków)
Piotr Białas (Liswarta)
Kacper Dodat (Jedność)
Marcin Bąk (Jedność)
Jarosław Nahajowski (Promień)
Krystian Ptok (Promień)
Grzegorz Grzywna (Lubliniec)
Patryk Krawczyk (Lubliniec)
Marek Caban (Lubliniec)
Tomasz Knejski (Lubliniec)
Roland Skolik (Lubliniec)
Sławomir Glanc (Śląsk)
Kamil Dobosz (Śląsk)
Wojciech Łebek (Huragan)
Krzysztof Beleć (Huragan)
Paweł Pluta (Błękitni)
Jakub Kałmuk (Błękitni)
Kamil Mrozik (Błękitni)
Rafał Sobania (Tworóg)
Mirosław Pietrzak (Pokój)
Karol Greupner (Pokój)
Błażej Strzoda (Mechanik)
Mariusz Brzęczek (Płomień)
Dariusz Szczepaniak (Płomień)
Jakub Duda (Żwirex)

Michał Bartocha (Liswarta)

1 - Rafał Płonka (Mechanik)
Marcin Czaja (Mechanik)
Łukasz Pawełczyk (Mechanik)
Patryk Jureczko (Pokój)
Kamil Krawczyk (Pokój)
Szymon Cichoń (Pokój)
Paweł Borosz (Pokój)
Józef Thomalla (Pokój)
Arkadiusz Janicki (Lubliniec)
Wojciech Małczak (Lubliniec)
Grzegorz Maćkowiak (Lubliniec)
Daniel Przewieźlik (Lubliniec)
Jakub Wójcik (Lubliniec)
Szymon Wilk (Lubliniec)
Mateusz Michalak (Lubliniec)
Patryk Wołowczyk (Żwirex)
Rafał Wąsala (Żwirex)
Wojciech Trzop (Żwirex)
Krzysztof Wąsala (Żwirex)
Adam Kmieć (Żwirex)
Andrzej Kachel (Żwirex)
Daniel Beim (Błękitni)
Jarosław Janik (Błękitni)
Mateusz Niedźwiedź (Ruch)
Mariusz Pyka (Ruch)
Tomasz Hanszla (Ruch)
Sebastian Welzer (Sieraków)
Grzegorz Knopik (Sieraków)
Damian Kaczmarzyk (Sieraków)
Mateusz Lyko (Sieraków)
Kacper Marzec (Sieraków)
Przemysław Bator (Sieraków)
Arnold Gadecki (Jedność)
Michał Białas (Jedność)
Krzysztof Pietrek (Jedność)
Szymon Maruszczyk (Jedność)
Patryk Pawełczyk (Śląsk)
Mateusz Susza (Śląsk)
Mikołaj Stemplewski (Płomień)
Szymon Matyja (Płomień)
Adrian Banasik (Płomień)
Michał Leśniak (Płomień)
Wojciech Kucharczyk (Płomień)
Sergiusz Pytel (Płomień)
Adam Brodziak (Płomień)
Jacek Główka (Promień)
Paweł Prandzioch (Promień)
Marcin Makles (Promień)
Amadeusz Habrajski (Huragan)

Wiktor Brzęczek (Huragan)
Damian Cieślak (Huragan)
Dawid Jonda (Tworóg)
Sławomir Moczko (Tworóg)
Tomasz Białas (Liswarta)
Bartłomiej Makles (Liswarta)
Maciej Koźlik (Liswarta)
Marcin Pyka (Liswarta)

 

 

SAMOBÓJCZE

1 - Krystian Ptok (Promień) - mecz vs. Sieraków Śląski, 22.09.2018
Mateusz Kaźmierczak (Błękitni) - mecz vs. Płomień Przystajń, 28.10.2018
Piotr Sadowski (Śląsk) - mecz vs. Sparta II Lubliniec, 3.11.2018

 

KLASYFIKACJA NIE ZAWIERA STRZELCÓW BRAMEK Z MECZÓW, KTÓRE ZOSTAŁY ZWERYFIKOWANE JAKO WALKOWER, A WYNIK Z BOISKA NIE ZOSTAŁ UTRZYMANY.

You Tube

Reklama

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Sieraków Śląski 1:2 Sparta Lubliniec
2018-11-25, 13:00:00
     
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Pokój Sadów 4:2 Błękitni Herby
Promień Glinica 6:1 Płomień Przystajń
Ruch Kochanowice 2:4 Mechanik Kochcice
Sparta Tworóg 0:9 Liswarta Lisów
Sparta II Lubliniec 1:0 Jedność Boronów
Sieraków Śląski 4:0 Śląsk Koszęcin
Huragan Jezioro 7:1 Żwirex Hadra

Strzelcy

23 - Mateusz Korzekwa (Liswarta)
20 - Damian Michna (Jedność)
14 - Daniel Nowak (Pokój)
14 - Piotr Matyja (Płomień)

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KIBICLISWARTY 86
2. KicuSG 58
3. pwdako 48
4. KsUnia 8
5. ChajtoTomasz 5

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 198, wczoraj: 672
ogółem: 2 924 034

statystyki szczegółowe