Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Herby - Sieraków Śląski 1:6
  • Huragan Jezioro - Sparta II Lubliniec 3:2
  • Żwirex Hadra - Sparta Tworóg 2:7
  • Śląsk Koszęcin - Ruch Kochanowice 3:4
  • Jedność Boronów - Promień Glinica 3:0
  • Liswarta Lisów - Pokój Sadów 2:0
  • Mechanik Kochcice - Płomień Przystajń 6:1
  •        

Restauracja 58

Mirpol

Najbliższe spotkanie

Promień GlinicaLiswarta Lisów
Promień Glinica   Liswarta Lisów
2018-10-28, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Kalendarium

23

10-2018

wtorek

19:00 Trening

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

19:00 Trening

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Promień Glinica - Liswarta Lisów - 15:00

29

10-2018

pon.

Menu główne

Strzelcy

14 - Daniel Nowak (Pokój)
Damian Michna (Jedność)

11 - Piotr Matyja (Płomień)

9 - Mateusz Piśniak (Płomień)
Dariusz Bryś (Śląsk)
Mateusz Korzekwa (Liswarta)

8 - Bartłomiej Borszcz (Promień)
Mateusz Brol (Promień)
Marcin Chętkowski (Błękitni)

7 - Martin Brzezina (Sieraków)

6 - Rafał Markowski (Lubliniec)
Mateusz Rokosa (Pokój)
Dariusz Mizera (Mechanik)
Rafał Dobrzyński (Ruch)

5 - Przemysław Sadziak (Płomień)
Mateusz Leszczyński (Mechanik)
Eryk Wesołowski (Lubliniec)
Sylwester Seliga (Żwirex)
Kamil Baran (Tworóg)

4 - Jakub Kocyba (Mechanik)
Mirosław Wróbel (Mechanik)
Kamil Cuglewski (Jedność)

Bartłomiej Pilarski (Jedność)

Kamil Josek (Liswarta)
Sławomir Góra (Liswarta)
Dominik Mąkos (Liswarta)
Patryk Płonka (Promień)
Mateusz Krawczyk (Ruch)

3 - Adam Deneko (Lubliniec)
Łukasz Tyniec (Śląsk)

Piotr Bryś (Śląsk)
Karol Ślęzok (Jedność)
Mariusz Kucharczyk (Jedność)
Krzysztof Kowalikowski (Jedność)
Dawid Greliński (Huragan)
Jarosław Szymanek (Huragan)
Łukasz Kaczmarzyk (Huragan)
Stanisław Grzesik (Mechanik)
Szymon Strzoda (Mechanik)
Jarosław Bryła (Ruch)
Adam Szczudło (Ruch)
Bartłomiej Imach (Błękitni)
Mateusz Kinscher (Sieraków)
Kamil Brol (Promień)

Dawid Brol (Promień)

2 - Marcin Wiechoczek (Sieraków)
Kamil Wiechoczek (Sieraków)
Kamil Pietrucha (Sieraków)
Kamil Kasperek (Ruch)
Maciej Cebula (Ruch)
Przemysław Ledwoń (Liswarta)
Piotr Białas (Liswarta)
Michał Bełkot (Jedność)
Kacper Frania (Jedność)
Kacper Dodat (Jedność)
Marcin Bąk (Jedność)
Jarosław Nahajowski (Promień)
Bartosz Danielczok (Mechanik)
Grzegorz Grzywna (Lubliniec)
Patryk Krawczyk (Lubliniec)
Sławomir Glanc (Śląsk)
Wojciech Łebek (Huragan)
Krzysztof Beleć (Huragan)
Piotr Syrek (Huragan)
Paweł Pluta (Błękitni)
Dawid Pyka (Żwirex)
Rafał Sobania (Tworóg)
Andrzej Matysek (Tworóg)

1 - Rafał Płonka (Mechanik)
Marcin Czaja (Mechanik)
Łukasz Pawełczyk (Mechanik)
Patryk Jureczko (Pokój)
Kamil Krawczyk (Pokój)
Kamil Greupner (Pokój)
Szymon Cichoń (Pokój)
Paweł Borosz (Pokój)
Szymon Kaczmarek (Pokój)
Mirosław Pietrzak (Pokój)
Arkadiusz Janicki (Lubliniec)
Wojciech Małczak (Lubliniec)
Grzegorz Maćkowiak (Lubliniec)
Roland Skolik (Lubliniec)
Daniel Przewieźlik (Lubliniec)
Jakub Wójcik (Lubliniec)
Szymon Wilk (Lubliniec)
Patryk Wołowczyk (Żwirex)
Jakub Duda (Żwirex)
Rafał Wąsala (Żwirex)
Wojciech Trzop (Żwirex)
Krzysztof Wąsala (Żwirex)
Adam Kmieć (Żwirex)
Andrzej Kachel (Żwirex)
Daniel Beim (Błękitni)
Jarosław Janik (Błękitni)
Mateusz Niedźwiedź (Ruch)
Mariusz Pyka (Ruch)
Tomasz Hanszla (Ruch)
Sebastian Welzer (Sieraków)
Grzegorz Knopik (Sieraków)
Damian Kaczmarzyk (Sieraków)
Mateusz Lyko (Sieraków)
Patryk Piecka (Sieraków)
Kacper Marzec (Sieraków)
Arnold Gadecki (Jedność)
Michał Białas (Jedność)
Krzysztof Pietrek (Jedność)
Szymon Maruszczyk (Jedność)
Kamil Dobosz (Śląsk)
Patryk Pawełczyk (Śląsk)
Mateusz Susza (Śląsk)
Mikołaj Stemplewski (Płomień)
Szymon Matyja (Płomień)
Adrian Banasik (Płomień)
Michał Leśniak (Płomień)
Mariusz Brzęczek (Płomień)
Dariusz Szczepaniak (Płomień)
Jacek Główka (Promień)
Krystian Ptok (Promień)
Paweł Prandzioch (Promień)
Mateusz Jelonek (Huragan)
Amadeusz Habrajski (Huragan)

Wiktor Brzęczek (Huragan)
Dawid Jonda (Tworóg)
Sławomir Moczko (Tworóg)
Tomasz Białas (Liswarta)

 

SAMOBÓJCZE

1 - Krystian Ptok (Promień) - mecz vs. Sieraków Śląski, 22.09.2018

KLASYFIKACJA NIE ZAWIERA STRZELCÓW BRAMEK Z MECZÓW, KTÓRE ZOSTAŁY ZWERYFIKOWANE JAKO WALKOWER, A WYNIK Z BOISKA NIE ZOSTAŁ UTRZYMANY.

You Tube

Reklama

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Liswarta LisówPokój Sadów
Liswarta Lisów 2:0 Pokój Sadów
2018-10-21, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Błękitni Herby 1:6 Sieraków Śląski
Huragan Jezioro 3:2 Sparta II Lubliniec
Żwirex Hadra 2:7 Sparta Tworóg
Śląsk Koszęcin 3:4 Ruch Kochanowice
Jedność Boronów 3:0 Promień Glinica
Liswarta Lisów 2:0 Pokój Sadów
Mechanik Kochcice 6:1 Płomień Przystajń

Strzelcy

14 - Daniel Nowak (Pokój)
14 - Damian Michna (Jedność)
11 - Piotr Matyja (Płomień)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Płomień Przystajń - Błękitni Herby
Pokój Sadów - Mechanik Kochcice
Promień Glinica - Liswarta Lisów
Ruch Kochanowice - Jedność Boronów
Sparta Tworóg - Śląsk Koszęcin
Sparta II Lubliniec - Żwirex Hadra
Sieraków Śląski - Huragan Jezioro

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KIBICLISWARTY 72
2. KicuSG 53
3. pwdako 45
4. KsUnia 8
5. ChajtoTomasz 5

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1039, wczoraj: 1519
ogółem: 2 857 704

statystyki szczegółowe