Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Sieraków Śląski - Sparta Tworóg 3:0
  • KS Gwoździany - Płomień Przystajń
  • Unia Lisowice - Warta Kamieńskie Młyny 2:9
  • Mechanik Kochcice - Orzeł Pawonków 1:1
  • Orzeł Psary/Babienica - Victoria Strzebiń 5:0
  • Huragan Jezioro - Pokój Sadów 3:2
  • Ruch Kochanowice - Liswarta Lisów 1:3
  •        

Najbliższe spotkanie

Mechanik KochciceLiswarta Lisów
Mechanik Kochcice   Liswarta Lisów
2021-06-24, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Kalendarium

21

06-2021

pon.

33 urodziny obchodzi Pyka Piotr

19:00 Trening

22

06-2021

wtorek

23

06-2021

środa

24

06-2021

czwartek

Mechanik Kochcice - Liswarta Lisów - 18:00

25

06-2021

piątek

26

06-2021

sobota

27

06-2021

niedziela

Liswarta II Lisów - Błękitni Herby - 11:00

Menu główne

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2020-08-08 Rozwój Olszyna 2:3 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
2020-08-09 Rybak Ciasna 4:1 Unia Lubecko zobacz ›
2020-08-09 Płomień Łagiewniki Wielkie 3:2 Promień II Glinica zobacz ›
2020-08-09 Śląsk Koszęcin 11:1 Błękitni Herby zobacz ›
2020-08-09 LKS Wierzbie 5:1 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2020-08-09 Żwirex Hadra 2:1 Płomień Borowe zobacz ›
2020-08-09 Liswarta II Lisów 6:1 Dragon Rusinowice relacja ›
2020-08-15 Błękitni Herby 5:2 Liswarta II Lisów relacja ›
2020-08-16 Płomień Borowe 1:1 Promień II Glinica zobacz ›
2020-08-16 Tajfun Harbułtowice 5:0 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2020-08-16 Unia Lubecko 4:5 Rozwój Olszyna zobacz ›
2020-08-16 Dragon Rusinowice 1:2 Rybak Ciasna zobacz ›
2020-08-16 Żwirex Hadra 1:2 LKS Wierzbie zobacz ›
2020-08-16 Zieloni Zborowskie 1:6 Śląsk Koszęcin zobacz ›
2020-08-22 Rozwój Olszyna 6:2 Dragon Rusinowice zobacz ›
2020-08-22 Śląsk Koszęcin 0:3 Żwirex Hadra zobacz ›
2020-08-23 Promień II Glinica 6:2 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
2020-08-23 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:3 Unia Lubecko zobacz ›
2020-08-23 Rybak Ciasna 4:0 Błękitni Herby zobacz ›
2020-08-23 Liswarta II Lisów 6:1 Zieloni Zborowskie relacja ›
2020-08-23 LKS Wierzbie 1:2 Płomień Borowe zobacz ›
2020-08-29 Unia Lubecko 1:0 Promień II Glinica zobacz ›
2020-08-29 Błękitni Herby 2:5 Rozwój Olszyna zobacz ›
2020-08-29 Żwirex Hadra 3:1 Liswarta II Lisów relacja ›
2020-08-30 LKS Wierzbie 0:3 Śląsk Koszęcin zobacz ›
2020-08-30 Płomień Borowe 1:2 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
2020-08-30 Zieloni Zborowskie 2:6 Rybak Ciasna zobacz ›
2020-08-30 Dragon Rusinowice 2:1 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2020-09-05 Śląsk Koszęcin 8:0 Płomień Borowe zobacz ›
2020-09-05 Rozwój Olszyna 6:0 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2020-09-06 Tajfun Harbułtowice 1:1 Unia Lubecko zobacz ›
2020-09-06 Płomień Łagiewniki Wielkie 7:4 Błękitni Herby zobacz ›
2020-09-06 Promień II Glinica 1:0 Dragon Rusinowice zobacz ›
2020-09-06 Rybak Ciasna 5:0 Żwirex Hadra zobacz ›
2020-09-06 Liswarta II Lisów 0:2 LKS Wierzbie relacja ›
2020-09-12 Płomień Borowe 3:4 Unia Lubecko zobacz ›
2020-09-12 Błękitni Herby 1:1 Promień II Glinica zobacz ›
2020-09-12 Śląsk Koszęcin 3:0 Liswarta II Lisów relacja ›
2020-09-12 Żwirex Hadra 1:4 Rozwój Olszyna zobacz ›
2020-09-13 LKS Wierzbie 0:3 Rybak Ciasna zobacz ›
2020-09-13 Zieloni Zborowskie 1:7 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2020-09-13 Dragon Rusinowice 1:3 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
2020-09-20 Tajfun Harbułtowice 3:1 Błękitni Herby zobacz ›
2020-09-20 Unia Lubecko 3:3 Dragon Rusinowice zobacz ›
2020-09-20 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:3 Żwirex Hadra zobacz ›
2020-09-20 Promień II Glinica 6:0 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2020-09-20 Rybak Ciasna 0:1 Śląsk Koszęcin zobacz ›
2020-09-20 Rozwój Olszyna 2:3 LKS Wierzbie zobacz ›
2020-09-20 Liswarta II Lisów 4:4 Płomień Borowe relacja ›
2020-09-26 Błękitni Herby 1:0 Unia Lubecko zobacz ›
2020-09-26 Śląsk Koszęcin 5:2 Rozwój Olszyna zobacz ›
2020-09-26 Żwirex Hadra 2:2 Promień II Glinica zobacz ›
2020-09-27 LKS Wierzbie 1:3 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2020-09-27 Płomień Borowe 3:0 Dragon Rusinowice zobacz ›
2020-09-27 Zieloni Zborowskie 1:6 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
2020-09-27 Liswarta II Lisów 1:6 Rybak Ciasna relacja ›
2020-10-03 Rozwój Olszyna 6:0 Liswarta II Lisów relacja ›
2020-10-03 Dragon Rusinowice 5:2 Błękitni Herby zobacz ›
2020-10-04 Tajfun Harbułtowice 3:0 Żwirex Hadra zobacz ›
2020-10-04 Unia Lubecko 1:1 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2020-10-04 Płomień Łagiewniki Wielkie 2:4 Śląsk Koszęcin zobacz ›
2020-10-04 Promień II Glinica 5:2 LKS Wierzbie zobacz ›
2020-10-04 Rybak Ciasna 6:2 Płomień Borowe zobacz ›
10  2020-10-10 Śląsk Koszęcin 3:0 Promień II Glinica zobacz ›
10  2020-10-10 Żwirex Hadra 2:3 Unia Lubecko zobacz ›
10  2020-10-11 LKS Wierzbie 3:1 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
10  2020-10-11 Płomień Borowe 3:7 Błękitni Herby zobacz ›
10  2020-10-11 Rybak Ciasna 3:2 Rozwój Olszyna zobacz ›
10  2020-10-11 Zieloni Zborowskie 0:2 Dragon Rusinowice zobacz ›
10  2020-10-11 Liswarta II Lisów 3:1 Płomień Łagiewniki Wielkie relacja ›
11  2020-10-17 Rozwój Olszyna 3:2 Płomień Borowe zobacz ›
11  2020-10-18 Tajfun Harbułtowice 3:2 Śląsk Koszęcin zobacz ›
11  2020-10-18 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:7 Rybak Ciasna zobacz ›
11  2020-10-18 Błękitni Herby 13:1 Zieloni Zborowskie zobacz ›
11  2020-10-18 Dragon Rusinowice 0:3 Żwirex Hadra zobacz ›
11  2020-11-11 Unia Lubecko 3:2 LKS Wierzbie zobacz ›
11  2020-11-15 Promień II Glinica 4:4 Liswarta II Lisów relacja ›
12  2020-10-24 Śląsk Koszęcin 2:0 Unia Lubecko zobacz ›
12  2020-10-24 Żwirex Hadra 1:3 Błękitni Herby zobacz ›
12  2020-10-24 Rozwój Olszyna 11:1 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
12  2020-10-25 LKS Wierzbie 3:7 Dragon Rusinowice zobacz ›
12  2020-10-25 Płomień Borowe 3:0 Zieloni Zborowskie zobacz ›
12  2020-10-25 Rybak Ciasna 4:3 Promień II Glinica zobacz ›
12  2020-10-25 Liswarta II Lisów 2:6 Tajfun Harbułtowice relacja ›
13  2020-11-08 Tajfun Harbułtowice 1:2 Rybak Ciasna zobacz ›
13  2020-11-08 Unia Lubecko 2:1 Liswarta II Lisów relacja ›
13  2020-11-08 Płomień Łagiewniki Wielkie 3:2 Płomień Borowe zobacz ›
13  2020-11-08 Promień II Glinica 1:7 Rozwój Olszyna zobacz ›
13  2020-11-08 Błękitni Herby 6:0 LKS Wierzbie zobacz ›
13  2020-11-08 Zieloni Zborowskie 1:8 Żwirex Hadra zobacz ›
13  2020-11-08 Dragon Rusinowice 0:5 Śląsk Koszęcin zobacz ›
14  2021-06-03 Rozwój Olszyna 3:3 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
14  2021-06-03 Unia Lubecko 2:3 Rybak Ciasna zobacz ›
14  2021-06-03 Promień II Glinica 3:0 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
14  2021-06-03 Błękitni Herby 3:4 Śląsk Koszęcin zobacz ›
14  2021-06-03 Zieloni Zborowskie 1:5 LKS Wierzbie zobacz ›
14  2021-06-03 Płomień Borowe 0:3 Żwirex Hadra zobacz ›
14  2021-06-03 Dragon Rusinowice 5:1 Liswarta II Lisów relacja ›
15  2021-06-26 Płomień Łagiewniki Wielkie Tajfun Harbułtowice 17:00
15  2021-06-27 Liswarta II Lisów Błękitni Herby 11:00
15  2021-06-27 Promień II Glinica 3:0 Płomień Borowe zobacz ›
15  2021-06-27 Rozwój Olszyna Unia Lubecko 17:00
15  2021-06-27 Rybak Ciasna Dragon Rusinowice 17:00
15  2021-06-27 LKS Wierzbie Żwirex Hadra 17:00
15  2021-06-27 Śląsk Koszęcin Zieloni Zborowskie 17:00
16  2021-07-03 Dragon Rusinowice Rozwój Olszyna 17:00
16  2021-07-03 Błękitni Herby Rybak Ciasna 17:00
16  2021-07-03 Żwirex Hadra Śląsk Koszęcin 17:00
16  2021-07-04 Tajfun Harbułtowice Promień II Glinica 12:00
16  2021-07-04 Unia Lubecko Płomień Łagiewniki Wielkie 17:00
16  2021-07-04 Zieloni Zborowskie Liswarta II Lisów 17:00
16  2021-07-04 Płomień Borowe 0:3 LKS Wierzbie zobacz ›
17  2021-06-23 Śląsk Koszęcin LKS Wierzbie 18:30
17  2021-07-11 Promień II Glinica Unia Lubecko 17:00
17  2021-07-11 Tajfun Harbułtowice 3:0 Płomień Borowe zobacz ›
17  2021-07-11 Rozwój Olszyna Błękitni Herby 17:00
17  2021-07-11 Liswarta II Lisów Żwirex Hadra 17:00
17  2021-07-11 Rybak Ciasna Zieloni Zborowskie 17:00
17  2021-07-11 Płomień Łagiewniki Wielkie Dragon Rusinowice 17:00
18  2021-04-25 Unia Lubecko 3:1 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
18  2021-04-25 Błękitni Herby 2:2 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
18  2021-04-25 Dragon Rusinowice 1:4 Promień II Glinica zobacz ›
18  2021-04-25 Płomień Borowe 0:3 Śląsk Koszęcin zobacz ›
18  2021-04-25 Żwirex Hadra 3:4 Rybak Ciasna zobacz ›
18  2021-04-25 Zieloni Zborowskie 3:0 Rozwój Olszyna zobacz ›
18  2021-04-25 LKS Wierzbie 2:1 Liswarta II Lisów relacja ›
19  2021-05-02 Rybak Ciasna 7:1 LKS Wierzbie zobacz ›
19  2021-05-02 Unia Lubecko 3:0 Płomień Borowe zobacz ›
19  2021-05-02 Promień II Glinica 4:2 Błękitni Herby zobacz ›
19  2021-05-02 Liswarta II Lisów 2:2 Śląsk Koszęcin relacja ›
19  2021-05-02 Rozwój Olszyna 2:1 Żwirex Hadra zobacz ›
19  2021-05-02 Płomień Łagiewniki Wielkie 5:1 Zieloni Zborowskie zobacz ›
19  2021-05-02 Tajfun Harbułtowice 4:4 Dragon Rusinowice zobacz ›
20  2021-05-09 Błękitni Herby 3:2 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
20  2021-05-09 Dragon Rusinowice 4:0 Unia Lubecko zobacz ›
20  2021-05-09 Żwirex Hadra 0:2 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
20  2021-05-09 Zieloni Zborowskie 0:4 Promień II Glinica zobacz ›
20  2021-05-09 Śląsk Koszęcin 2:0 Rybak Ciasna zobacz ›
20  2021-05-09 LKS Wierzbie 3:0 Rozwój Olszyna zobacz ›
20  2021-05-09 Płomień Borowe 0:3 Liswarta II Lisów zobacz ›
21  2021-05-15 Dragon Rusinowice 3:0 Płomień Borowe zobacz ›
21  2021-05-15 Rozwój Olszyna 0:2 Śląsk Koszęcin zobacz ›
21  2021-05-16 Płomień Łagiewniki Wielkie 3:0 LKS Wierzbie zobacz ›
21  2021-05-16 Unia Lubecko 2:3 Błękitni Herby zobacz ›
21  2021-05-16 Promień II Glinica 2:2 Żwirex Hadra zobacz ›
21  2021-05-16 Tajfun Harbułtowice 12:0 Zieloni Zborowskie zobacz ›
21  2021-05-16 Rybak Ciasna 10:0 Liswarta II Lisów relacja ›
22  2021-05-22 Żwirex Hadra 3:2 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
22  2021-05-22 Śląsk Koszęcin 4:1 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
22  2021-05-22 Błękitni Herby 3:2 Dragon Rusinowice zobacz ›
22  2021-05-23 Zieloni Zborowskie 0:3 Unia Lubecko zobacz ›
22  2021-05-23 LKS Wierzbie 4:4 Promień II Glinica zobacz ›
22  2021-05-23 Płomień Borowe 0:3 Rybak Ciasna zobacz ›
22  2021-05-23 Liswarta II Lisów 2:9 Rozwój Olszyna relacja ›
23  2021-05-29 Błękitni Herby 3:0 Płomień Borowe zobacz ›
23  2021-05-29 Rozwój Olszyna 2:3 Rybak Ciasna zobacz ›
23  2021-05-29 Dragon Rusinowice 6:1 Zieloni Zborowskie zobacz ›
23  2021-05-29 Płomień Łagiewniki Wielkie 6:3 Liswarta II Lisów relacja ›
23  2021-05-30 Tajfun Harbułtowice 4:1 LKS Wierzbie zobacz ›
23  2021-05-30 Promień II Glinica 1:4 Śląsk Koszęcin zobacz ›
23  2021-05-30 Unia Lubecko 2:1 Żwirex Hadra zobacz ›
24  2021-06-06 Śląsk Koszęcin 10:0 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
24  2021-06-06 LKS Wierzbie 1:1 Unia Lubecko zobacz ›
24  2021-06-06 Rybak Ciasna 2:0 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
24  2021-06-06 Liswarta II Lisów 1:1 Promień II Glinica relacja ›
24  2021-06-06 Zieloni Zborowskie 2:7 Błękitni Herby zobacz ›
24  2021-06-06 Płomień Borowe 0:3 Rozwój Olszyna zobacz ›
24  2021-06-06 Żwirex Hadra 2:1 Dragon Rusinowice zobacz ›
25  2021-06-13 Dragon Rusinowice 0:2 LKS Wierzbie zobacz ›
25  2021-06-13 Zieloni Zborowskie 3:0 Płomień Borowe zobacz ›
25  2021-06-13 Unia Lubecko 0:3 Śląsk Koszęcin zobacz ›
25  2021-06-13 Promień II Glinica 3:2 Rybak Ciasna zobacz ›
25  2021-06-13 Błękitni Herby 7:0 Żwirex Hadra zobacz ›
25  2021-06-13 Płomień Łagiewniki Wielkie 0:6 Rozwój Olszyna zobacz ›
25  2021-06-13 Tajfun Harbułtowice 4:0 Liswarta II Lisów relacja ›
26  2021-06-19 Liswarta II Lisów 5:0 Unia Lubecko relacja ›
26  2021-06-19 Rozwój Olszyna 5:0 Promień II Glinica zobacz ›
26  2021-06-19 Żwirex Hadra Zieloni Zborowskie 17:00
26  2021-06-19 Śląsk Koszęcin 6:1 Dragon Rusinowice zobacz ›
26  2021-06-20 Rybak Ciasna Tajfun Harbułtowice 17:00
26  2021-06-20 Płomień Borowe 0:3 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
26  2021-06-20 LKS Wierzbie Błękitni Herby 17:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2020-06-21 Liswarta II Lisów 7:2 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2020-06-28 Liswarta II Lisów 5:5 Huragan Jezioro zobacz ›
2020-07-12 Płomień Łagiewniki Wielkie 5:3 Liswarta II Lisów zobacz ›
2020-07-19 Mechanik Kochcice U19 8:1 Liswarta II Lisów zobacz ›
2020-07-26 Rybak Ciasna 2:2 Liswarta II Lisów zobacz ›
2021-03-07 Liswarta II Lisów 1:5 Orzeł Pawonków zobacz ›
2021-03-14 Dragon Rusinowice 3:5 Liswarta II Lisów zobacz ›

Facebook

Reklama

Sponsorzy

You Tube

Ostatnie spotkanie

Ruch KochanowiceLiswarta Lisów
Ruch Kochanowice 1:3 Liswarta Lisów
2021-06-18, 19:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Sieraków Śląski 3:0 Sparta Tworóg
KS Gwoździany Płomień Przystajń
Unia Lisowice 2:9 Warta Kamieńskie Młyny
Mechanik Kochcice 1:1 Orzeł Pawonków
Orzeł Psary/Babienica 5:0 Victoria Strzebiń
Huragan Jezioro 3:2 Pokój Sadów
Ruch Kochanowice 1:3 Liswarta Lisów

Strzelcy

39 - Karol Klyta (Warta)
35 - Krzysztof Glafik (Psary/Babienica)
26 - Arkadiusz Serwatka (Ruch)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 23 gości

dzisiaj: 1979, wczoraj: 4225
ogółem: 4 817 003

statystyki szczegółowe