Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Sieraków Śląski - Sparta Tworóg 3:0
  • KS Gwoździany - Płomień Przystajń
  • Unia Lisowice - Warta Kamieńskie Młyny 2:9
  • Mechanik Kochcice - Orzeł Pawonków 1:1
  • Orzeł Psary/Babienica - Victoria Strzebiń 5:0
  • Huragan Jezioro - Pokój Sadów 3:2
  • Ruch Kochanowice - Liswarta Lisów 1:3
  •        

Najbliższe spotkanie

Mechanik KochciceLiswarta Lisów
Mechanik Kochcice   Liswarta Lisów
2021-06-24, 18:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Kalendarium

21

06-2021

pon.

33 urodziny obchodzi Pyka Piotr

19:00 Trening

22

06-2021

wtorek

23

06-2021

środa

24

06-2021

czwartek

Mechanik Kochcice - Liswarta Lisów - 18:00

25

06-2021

piątek

26

06-2021

sobota

27

06-2021

niedziela

Liswarta II Lisów - Błękitni Herby - 11:00

Menu główne

Strzelcy

30 - Łukasz Tyniec (Śląsk)

22 - Marcin Ulfik (Łagiewniki)
Michał Janik (Rybak)
Mateusz Smoleń (Rozwój)

21 - Paweł Machoń (Rozwój)

20Kamil Cierpioł (Błękitni)

19Denis Dobros (Śląsk)

18 - Mateusz Rokosa (Tajfun)

16 - Szymon Kaczmarek (Tajfun)

13 - Mateusz Josek (Tajfun)
Przemysław Mandla (Dragon)

12 - Mikołaj Pradelok (Rybak)
Przemysław Janik (Rybak)
Michał Wochnik (Borowe - 7 / Tajfun - 5)

11 - Paweł Pluta (Błękitni)
Paweł Janiczek (LKS Wierzbie)

10 - Łukasz Skubała (Łagiewniki)
Jarosław Nahajowski (Promień)
Bartosz Sadowski (Śląsk)
Daniel Beim (Błękitni)

9Wojciech Małczak (Promień)
Jakub Kusz (Unia)

8 - Sergiusz Białas (Żwirex)
Sebastian Starczewski (Śląsk)
Sebastian Mroczek (LKS Wierzbie)

7 - Patryk Mleczko (Rozwój)
Michał Białas (Rozwój)
Joachim Śleziona (Łagiewniki)

Marek Jelonek (Liswarta)

6 - Adam Hampel (Rozwój)
Kamil Mainka (Rybak)
Adam Świercok (Rybak)
Mateusz Sośniak (Borowe)
Piotr Pyka (Liswarta)
Kacper Ochman (Promień)
Sebastian Dziuk (Dragon)
Jacek Rubik (Błękitni)

5 - Krzysztof Kamiński (Błękitni)
Paweł Cieślak (Błękitni)
Marcin Chętkowski (Błękitni)
Jarosław Janik (Błękitni)
Mateusz Majchrzyk (Żwirex)
Rudolf Kachel (Żwirex)
Mateusz Pandzioch (Żwirex)
Dawid Małeska (Dragon)
Artur Jelonek (Liswarta)
Damian Byczek (Unia)

Maciej Płonka (Unia)
Jakub Pyrek (Śląsk)
Patryk Kempa (LKS Wierzbie)
Marek Wróbel (Rybak)
Patryk Kocyba (Promień)

4 - Dawid Ochman (Promień)
Łukasz Strzoda (Unia)
Witold Raj (Żwirex)
Marcin Maroń (Dragon)
Daniel Gansiniec (LKS Wierzbie)
Dawid Przonka (Rybak)
Piotr Ziętek (Śląsk)

3 - Rafał Płonka (Unia)
Adam Feliks (Unia)
Dawid Szramowski (Żwirex)
Krystian Korbel (Żwirex)

Mateusz Makles (Borowe)
Adam Anioł (LKS Wierzbie)
Wojciech Trzop (LKS Wierzbie)
Mateusz Paruzel (Łagiewniki)
Jakub Smoleń (Rozwój)
Szymon Świtała (Rozwój)
Dawid Pluta (Rozwój)

Sebastian Jaworski (Liswarta)
Mateusz Brol (Promień)
Kacper Burzyk (Promień)
Michał Pietrzyk (Promień)
Tomasz Maciosek (Promień)

Dawid Hehnel (Tajfun)
Jakub Hewig (Dragon)
Dominik Peryga (Rybak)
Marcin Połomski (Rybak)
Piotr Praski (Błękitni)

2 - Bartłomiej Gajda (Liswarta)
Dominik Mąkos (Liswarta)

Michał Bartocha (Liswarta)
Tomasz Szyguła (Śląsk)
Patryk Pawełczyk (Śląsk)
Mateusz Pietrzyk (Śląsk)

Michał Kwit (LKS Wierzbie)
Piotr Szejok (LKS Wierzbie)
Kacper Tarka (Rybak)
Sebastian Lange (Błękitni)
Patryk Płonka (Promień)
Paweł Prandzioch (Promień)
Jakub Wieczorek (Promień)

Daniel Raj (Rozwój)
Jakub Sklorz (Rozwój)
Rafał Joszko (Dragon)
Wojciech Halemba (Dragon)
Dominik Sowa (Dragon)
Dariusz Mandla (Dragon)
Patryk Kocyba (Żwirex)
Tomasz Kosytorz (Zieloni)
Mateusz Sykulski (Zieloni)
Mateusz Pawełczyk (Zieloni)
Karol Kasprzak (Tajfun)
Marcin Piskoń (Tajfun)
Daniel Zawada (Tajfun)
Wojciech Kaniut (Tajfun)
Szymon Kandora (Łagiewniki)
Piotr Ulfik (Łagiewniki)
Krzysztof Anders (Unia)

1 - Patryk Sacha (Tajfun)
Wojciech Krawczyk (Tajfun)
Daniel Rokosa (Tajfun)
Marek Jaroń (Tajfun)
Marcin Wypych (Tajfun)
Patryk Sowa (Tajfun)
Paweł Zając (Liswarta)
Bartosz Posmyk (Liswarta)
Daniel Wójcik (Liswarta)
Miłosz Mateja (Liswarta)
Bartłomiej Makles (Liswarta)
Grzegorz Stefanik (Liswarta)
Błażej Tabor (Liswarta)
Mateusz Korzekwa (Liswarta)
Mariusz Pietruszka (Liswarta)
Sławomir Chęciński (Liswarta)
Grzegorz Grzywna (Liswarta)
Mateusz Blachecki (Rybak)
Mateusz Franciszok (Rybak)
Marcin Mzyk (Rybak)
Jakub Pakuła (Rybak)
Szymon Mićka (Rybak)
Dawid Skubała (Łagiewniki)
Bartłomiej Kempa (Łagiewniki)
Nataniel Mandla (Promień)
Rafał Brol (Promień)
Daniel Kaczmarzyk (Promień)
Łukasz Kruplin (Promień)

Sebastian Prandzioch (Promień)
Kamil Brol (Promień)
Mateusz Kosytorz (Zieloni)
Marian Pluta (Zieloni)
Oliwer Ochman (Zieloni)
Wojciech Gros (Zieloni)
Patryk Strzoda (Zieloni)
Piotr Pluta (Zieloni)
Bogumił Zygmunt (Zieloni)
Patrik Kompała (Zieloni)
Michał Knop (Borowe)
Patryk Paruzel (Borowe)
Marcin Ćwieląg (Borowe)
Tomasz Opara (Borowe)
Cezary Kowalski (Borowe)
Dawid Szewczyk (Borowe)
Jarosław Koszal (Borowe)
Serhii Svystun (Unia)
Grzegorz Maczek (Unia)
Kamil Ochman (Unia)
Rafał Gruszczyński (Unia)
Robert Jaskólski (Unia)
Szymon Mzyk (Rozwój)
Przemysław Nocoń (Rozwój)
Marcin Machoń (Rozwój)
Franciszek Trzop (Rozwój)
Wojciech Smoleń (Rozwój)
Stiwen Rosiak (Żwirex)
Dawid Pyka (Żwirex)
Krzysztof Wąsala (Żwirex)
Tomasz Szpak (Żwirex)
Mateusz Susza (Śląsk)
Wojciech Stroba (Śląsk)
Przemysław Zasada (Śląsk)
Kamil Dobosz (Śląsk)
Szymon Paruzel (Dragon)
Adam Guzy (Dragon)
Radosław Mandla (Dragon)
Michał Browarski (Dragon)
Sebastian Beksa (Dragon)
Rafał Trocha (Dragon)

Kamil Kotala (Błękitni)
Bartosz Pasieka (Błękitni)
Marcin Klubkowski (LKS Wierzbie)
Andrzej Umlauf (LKS Wierzbie)

SAMOBÓJCZE

1 - Mateusz Lubosz (Rybak) - mecz vs. Dragon Rusinowice, 16.08.2020
Rafał Joszko (Dragon) - mecz vs. Rozwój Olszyna, 22.08.2020
Mateusz Sygula (Zieloni) - mecz vs. Liswarta Lisów, 23.08.2020
Adam Anioł (LKS Wierzbie) - mecz vs. Płomień Łagiewniki Wielkie, 27.09.2020
Dominik Wańczyk (Łagiewniki Wielkie) - mecz vs. LKS Wierzbie, 27.09.2020
Bartłomiej Makles (Liswarta II Lisów) - mecz vs. Rozwój Olszyna, 3.10.2020
Sebastian Lange (Błękitni Herby) - mecz vs. Płomień Borowe, 11.10.2020
Patryk Paruzel (Płomień Borowe) - mecz vs. Błękitni Herby, 11.10.2020
Piotr Szojda (Błękitni Herby) - mecz vs. Zieloni Zborowskie, 31.10.2020
Sebastian Beksa (Dragon) - mecz vs. Promień II Glinica, 24.04.2021
Marcin Maroń (Promień) - mecz vs. Dragon Rusinowice, 24.04.2021
Radosław Mandla (Dragon) - mecz vs. Tajfun Harbułtowice, 2.05.2021
Adam Anioł (LKS Wierzbie) - mecz vs. Rybak Ciasna, 2.05.2021
Jakub Wieczorek (Promień) - mecz vs. Błękitni Herby, 2.05.2021
Patrik Kompała (Zieloni) - mecz vs. Tajfun Harbułtowice, 16.05.2021
Mirosław Szulc (Dragon) - mecz vs. Liswarta II Lisów, 3.06.2020

 

KLASYFIKACJA NIE ZAWIERA STRZELCÓW BRAMEK Z MECZÓW, KTÓRE ZOSTAŁY ZWERYFIKOWANE JAKO WALKOWER, A WYNIK Z BOISKA NIE ZOSTAŁ UTRZYMANY.

Facebook

Reklama

Sponsorzy

You Tube

Ostatnie spotkanie

Ruch KochanowiceLiswarta Lisów
Ruch Kochanowice 1:3 Liswarta Lisów
2021-06-18, 19:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Sieraków Śląski 3:0 Sparta Tworóg
KS Gwoździany Płomień Przystajń
Unia Lisowice 2:9 Warta Kamieńskie Młyny
Mechanik Kochcice 1:1 Orzeł Pawonków
Orzeł Psary/Babienica 5:0 Victoria Strzebiń
Huragan Jezioro 3:2 Pokój Sadów
Ruch Kochanowice 1:3 Liswarta Lisów

Strzelcy

39 - Karol Klyta (Warta)
35 - Krzysztof Glafik (Psary/Babienica)
26 - Arkadiusz Serwatka (Ruch)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 17 gości

dzisiaj: 1930, wczoraj: 4225
ogółem: 4 816 954

statystyki szczegółowe