Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Zaktualizowano Tabelę Wszechczasów lublinieckiej "A" klasy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Unia Kalety - Sieraków Śląski 0:0
  • Błękitni Herby - Promień Glinica 0:1
  • Rybak Ciasna - Mechanik Kochcice 2:1
  • Liswarta Lisów - Ruch Kochanowice 2:4
  • Sparta Tworóg - Huragan Jezioro 0:5
  • Pokój Sadów - Płomień Przystajń 1:4
  • Orzeł Pawonków - Sparta II Lubliniec 1:3
  •        

Restauracja 58

Mirpol

Najbliższe spotkanie

mecz barażowy
Warta Kamieńskie Młyny   Liswarta Lisów
2018-06-23, 17:30:00

Konopiska - Pająk, ul. Sportowa 60

Kalendarium

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

Menu główne

Sezony: 1976/77 - 2016/17

                                                        SEZON 2016/2017


Grupa mistrzowska

Grupa spadkowa I

Grupa spadkowa II

Awans do IV ligi: Sparta Lubliniec
Spadek do Klasy "A": Sieraków Śląski, Grom Miedźno, Liswarta Lisów, Piast Przyrów, Olimpia Huta Stara, Liswarta Krzepice, Liswarta Popów, Unia Kalety, Czarni Starcza (przegrali baraż z Olimpią Truskolasy 2:5)
Awans do Ligi Okręgowej: Orzeł Kiedrzyn, Sparta Szczekociny, Orzeł/Psary Babienica
Najlepsi strzelcy: 33 - Bogusław Borowiec (Sparta), 32 - Piotr Prusko (Mrzygłód), 26 - Bartosz Gliński (Zieloni), 25 - Karol Klyta (Kamieńskie Młyny), 24 - Cezary Tomziński (Truskolasy), Tomasz Wypych (Gmina).

 

                                                        SEZON 2015/2016


Grupa mistrzowska

Grupa spadkowa I

Grupa spadkowa II

Awans do IV ligi: KS Panki
Spadek do Klasy "A": Huragan Jezioro, Pilica Koniecpol, Orzeł Psary/Babienica (przegrał baraż z Liswartą Lisów 2:4), Skra II Częstochowa (wycofała się po zakończeniu rozgrywek), Lot Konopiska (wycofał się po zakończeniu rozgrywek)
Awans do Ligi Okręgowej: LZS Mrzygłód, Czarni Starcza, Sieraków Śląski, Olimpia Truskolasy, Warta Kamieńskie Młyny
Najlepsi strzelcy: 26 - Bogusław Borowiec (Sparta), Michał Wróblewski (Amator), 25 - Michał Kowalczyk (Warta), Damian Kotas (Lotnik), 24 - Mateusz Teodorczyk (Olimpia), 24 - Bartłomiej Szymczyk (Gmina), Konrad Skoczylas (Pogoń), Grzegorz Noga (Krzepice).

 

                                                        SEZON 2014/2015


Grupa mistrzowska

Grupa spadkowa I

Grupa spadkowa II

Awans do IV ligi: MKS Myszków
Spadek do Klasy "A": Sparta Tworóg, Śląsk Koszęcin, Sieraków Śląski, Mechanik Kochcice, Warta Kamieńskie Młyny, Orzeł Kiedrzyn
Awans do Ligi Okręgowej: Piast Przyrów, Huragan Jezioro, Grom Miedźno, Olimpia Huta Stara, Liswarta Popów
Najlepsi strzelcy: 35 - Dawid Świtała (KS Panki), 32 - Artur Pidzik (Płomień), 27 - Jacek Rokosa (Amator), 26 - Tomasz Pasieka (KS Panki), 24 - Michał Wróblewski (Amator), Bartłomiej Szymczyk (Gmina).

 

                                                        SEZON 2013/2014
 

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 30 76 24 4 2 109 - 12 +97
2. bz 30 69 22 3 5 100 - 35 +65
3. bz 30 56 16 8 6 54 - 38 +16
4. bz 30 53 16 5 9 75 - 37 +38
5. bz 30 52 14 10 6 52 - 33 +19
6. bz 30 50 16 2 12 69 - 49 +20
7. bz 30 46 13 7 10 49 - 42 +7
8. bz 30 46 14 4 12 45 - 54 -9
9. bz 30 44 12 8 10 63 - 68 -5
10. plus 30 39 11 6 13 40 - 62 -22
11. plus 30 38 10 8 12 53 - 56 -3
12. minus 30 36 10 6 14 47 - 54 -7
13. bz 30 33 10 3 17 61 - 79 -18
14. bz 30 25 6 7 17 25 - 60 -35
15. bz 30 11 3 2 25 38 - 111 -73
16. bz 30 4 1 1 28 18 - 108 -90

Awans do IV ligi: Polonia Poraj
Spadek do Klasy "A": Znicz Kłobuck, Orkan Rzerzęczyce (po barażach ze Śląskiem Koszęcin)
Awans do Ligi Okręgowej: Amator Golce, Gmina Kłomnice, Sieraków Śląski, Skra II Częstochowa, Liswarta Krzepice, Mechanik Kochcice, Płomień Kuźnica Marianowa, Stradom Częstochowa, Sparta Tworóg, Śląsk Koszęcin
Najlepsi strzelcy: 52 - Piotr Prusko (Polonia), 34 - Bogusław Borowiec (Sparta), 23 - Tomasz Pasieka (KS Panki), 22 - Bartłomiej Rak (Orkan), 20 - Artur Opeldus (Polonia), Jakub Sowa (Sparta).

 

                                                        SEZON 2012/2013
 

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 30 74 24 2 4 100 - 24 +76
2. bz 30 71 22 5 3 72 - 19 +53
3. bz 30 70 23 1 6 87 - 25 +62
4. bz 30 55 17 4 9 67 - 38 +29
5. plus 30 51 15 6 9 51 - 52 -1
6. minus 30 49 14 7 9 53 - 43 +10
7. bz 30 44 13 5 12 59 - 41 +18
8. bz 30 43 12 7 11 47 - 38 +9
9. bz 30 40 12 4 14 47 - 51 -4
10. bz 30 37 10 7 13 39 - 50 -11
11. bz 30 36 10 6 14 44 - 60 -16
12. bz 30 31 9 4 17 48 - 79 -31
13. bz 30 28 6 10 14 38 - 67 -29
14. plus 30 27 8 3 19 50 - 62 -12
15. minus 30 26 7 5 18 26 - 62 -36
16. bz 30 0 0 0 30 5 - 122 -117

Awans do IV ligi: Raków II Częstochowa, MLKS Woźniki
Spadek do Klasy "A": Unia Rędziny
Spadek do Klasy "B": Sparta Siedlec Duży
Awans do Ligi Okręgowej: Orzeł Psary/Babienica, Warta Mstów, MKS Myszków
Najlepsi strzelcy: 26 - Bogusław Borowiec (Sparta Lubliniec), 17 - Dawid Klyta (Warta), 14 - Arkadiusz Hyra (KS Panki), Maciej Wiktorek (Raków), Rafał Czerwiński (Raków), Sebastian Standera (MLKS).


                                                        SEZON 2011/2012
 

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 32 84 27 3 2 100 - 19 +81
2.
herb
bz 32 66 21 3 8 96 - 43 +53
3.
herb
plus 32 59 17 8 7 58 - 27 +31
4.
herb
minus 32 56 17 5 10 59 - 33 +26
5.
herb
bz 32 55 17 4 11 88 - 57 +31
6.
 
bz 32 52 16 4 12 75 - 61 +14
7.
herb
bz 32 48 14 6 12 79 - 58 +21
8.
herb
plus 32 46 14 4 14 74 - 72 +2
9.
herb
bz 32 45 13 6 13 43 - 43 0
10.
herb
minus 32 43 12 7 13 51 - 61 -10
11.
herb
bz 32 41 11 8 13 47 - 58 -11
12.
herb
bz 32 41 12 5 15 45 - 61 -16
13.
herb
bz 32 37 11 4 17 46 - 63 -17
14.
herb
bz 32 34 10 4 18 58 - 85 -27
15.
herb
bz 32 28 7 7 18 45 - 105 -60
16.
herb
plus 32 21 6 3 23 40 - 95 -55
17.
herb
minus 32 18 5 3 24 21 - 84 -63

Awans do IV ligi: Lot Konopiska
Spadek do Klasy "A": Pogoń Blachownia, Oksza Łobodno, Płomień Kuźnica Marianowa, MKS Myszków
Awans do Ligi Okręgowej: Liswarta Lisów, Orzeł Kiedrzyn, Orkan Rzerzęczyce
Najlepsi strzelcy: 34 - Bogusław Borowiec (Sparta Lubliniec), 29 - Łukasz Krzyczmanik (Lot), 21 - Sebastian Komin (Lot), 20 - Damian Kotas (Lotnik), 18 - Aleksander Gaik (Sparta Siedlec Duży), Artur Pidzik (Płomień).


                                                        SEZON 2010/2011
 

Awans do IV ligi: Pilica Koniecpol
Spadek do Klasy "A": Naprzód Ostrowy, Liswarta Popów
Awans do Ligi Okręgowej: Warta Kamieńskie Młyny, Oksza Łobodno, Sparta Siedlec Duży
Najlepsi strzelcy: 21 - Piotr Grabiec (Liswarta Popów), 20 - Artur Pidzik (Płomień).


                                                        SEZON 2009/2010
 

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 30 72 23 3 4 85 - 33 +52
2. bz 30 69 22 3 5 83 - 28 +55
3. bz 30 58 19 1 10 68 - 39 +29
4. plus 30 54 16 6 8 58 - 39 +19
5. minus 30 52 15 7 8 58 - 39 +19
6. bz 30 50 16 2 12 58 - 39 +19
7. bz 30 50 15 5 10 62 - 52 +10
8. bz 30 43 12 7 11 58 - 69 -11
9. bz 30 39 12 3 15 57 - 61 -4
10. bz 30 35 10 5 15 46 - 58 -12
11. plus 30 33 9 6 15 43 - 55 -12
12. minus 30 31 9 4 17 40 - 67 -27
13. plus 30 30 7 9 14 36 - 54 -18
14. minus 30 29 7 8 15 46 - 67 -21
15. bz 30 24 6 6 18 30 - 76 -46
16. bz 30 11 2 5 23 30 - 82 -52

Awans do IV ligi: Kamienica Polska
Spadek do Klasy "A": Jura Niegowa, Liswarta Lisów
Awans do Ligi Okręgowej: Jedność Boronów, Płomień Kuźnica Marianowa, KS Panki
Najlepsi strzelcy: 24 - Rafał Czerwiński (Kamienica), 23 - Rafał Lokaj (MLKS), 19 - Sebastian Rajek (Lot), 18 - Tomasz Halewski (Pilica), 15 - Michał Wróblewski (Pogoń Kamyk)


                                                        SEZON 2008/2009
 

Lp. Nazwa drużyny M W R P B+ B- Pkt
1. Skra Częstochowa 34 29 4 1 101 23 91
2. LKS Kamienica Polska 34 23 4 7 76 38 73
3. MLKS Woźniki 34 22 1 11 70 42 67
4. Raków II Częstochowa 34 18 7 9 74 52 61
5. Znicz Kłobuck 34 17 8 9 67 44 59
6. Lotnik Kościelec 34 16 7 11 72 42 55
7. Lot Konopiska 34 14 8 12 62 51 50
8. Polonia Poraj 34 12 11 11 40 48 47
9. Jura Niegowa 34 13 7 14 57 68 46
10. Sparta Lubliniec 34 13 6 15 70 64 45
11. Pilica Koniecpol 34 10 12 12 54 51 42
12. Kingway Popów 34 11 8 15 63 76 41
13. Unia Kalety 34 11 6 17 48 68 39
14. Pogoń Kamyk 34 11 5 18 69 89 38
15. Jedność Boronów 34 11 2 21 41 75 35
16. Orzeł II Babienica/Psary 34 9 5 20 42 72 32
17. Warta Mstów 34 5 6 23 35 76 21
18. Warta Kamieńskie Młyny 34 5 5 24 41 103 20

Awans do IV ligi: Skra Częstochowa
Spadek do Klasy "A": Warta Kamieńskie Młyny, Warta Mstów, Orzeł II Psary/Babienica, Jedność Boronów
Awans do Ligi Okręgowej: Liswarta Lisów, Pogoń Blachowania, Naprzód Ostrowy
Najlepsi strzelcy: 27 - Michał Wróblewski (Pogoń Kamyk), 24 - Rafał Zuga (MLKS), 23 - Piotr Prusko (Lotnik), 17 - Damian Brzenska (Sparta), 16 - Krzysztof Dorobisz (Jura)


                                                        SEZON 2007/2008
 

Awans do IV ligi: Olimpia Truskolasy, Unia Rędziny
Spadek do Klasy "A": Płomień Kuźnica Marianowa, Pająk Wąsosz (wycofał się po zakończeniu rozgrywek)
Awans do Ligi Okręgowej: Orzeł II Psary/Babienica, Skra Częstochowa, Kamienica Polska, Raków II Częstochowa, Lotnik Kościelec
Najlepsi strzelcy: 38 - Kamil Puchała (Unia Rędziny), 28 - Marcin Zalewski (Olimpia), 24 - Tomasz Chyra (Liswarta)


                                                        SEZON 2006/2007



Awans do IV ligi: Orzeł Psary/Babienica
Spadek do Klasy "A": Sparta II Lubliniec (wycofała się po rund. jesiennej rozgrywek), Małapanew Kuczów
Awans do Ligi Okręgowej: Warta Kamieńskie Młyny, Unia Rędziny, Pająk Wąsosz
Najlepsi strzelcy: 23 - Marcin Ziaja (Orzeł)


                                                        SEZON 2005/2006



Awans do IV ligi: Victoria Częstochowa
Spadek do Klasy "A": Lotnik Kościelec, Pogoń Blachownia
Awans do Ligi Okręgowej: Małapanew Kuczów, Polonia Poraj, Pogoń Kamyk (w miejsce Odlewni Kłobuck, której ze względu na brak drużyny młodzieżowej nie dopuszczono do rozgrywek)
Najlepsi strzelcy: 28 - Przemysław Chobot (Victoria), 24 - Krzysztof Więcław (Warta), 23 - Sebastian Rajek (Lot)


                                                        SEZON 2004/2005


Awans do IV ligi: Zieloni Żarki
Spadek do Klasy "A": Junior Szarlejka, Orzeł Kiedrzyn, Warta Kamieńskie Młyny
Awans do Ligi Okręgowej: Sparta II Lubliniec, Liswarta Popów, Płomień Kuźnica Marianowa
Najlepsi strzelcy: 23 - Piotr Trepka (Zieloni), 23 - Adrian Wojtas (Orzeł P/B), 19 - Sławomir Znojkiewicz (Pilica)


                                                        SEZON 2003/2004
 

Lp. Nazwa drużyny M W R P B+ B- Pkt
1. Sparta Lubliniec 30 24 3 3 98 21 75
2. Znicz Kłobuck 30 21 6 3 62 26 69
3. Unia Kalety 30 16 5 9 43 28 53
4. Victoria Częstochowa 30 16 5 9 54 45 53
5. Zieloni Żarki 30 13 9 8 60 35 48
6. Lot Konopiska 30 11 9 10 48 47 42
7. LKS Babienica 30 11 8 11 41 37 41
8. Jedność Boronów 30 10 9 11 35 42 39
9. Orzeł Kiedrzyn 30 10 7 13 42 60 37
10. Pogoń Blachownia 30 10 7 13 41 51 37
11. Pilica Koniecpol 30 8 9 13 43 51 33
12. Olimpia Truskolasy 30 7 12 11 35 46 33
13. MLKS Woźniki 30 10 2 18 29 58 32
14. Pogoń Kamyk 30 7 8 15 39 53 29
15. Płomień Kuźnica Mar. 30 6 10 14 36 61 28
16. Sparta Szczekociny 30 4 3 23 25 80 15

Awans do IV ligi: Sparta Lubliniec
Spadek do Klasy "A": Sparta Szczekociny, Płomień Kuźnica Marianowa, Pogoń Kamyk
Awans do Ligi Okręgowej: Warta Kamieńskie Młyny, Junior Szarlejka, Warta Mstów
Najlepsi strzelcy: 19 - Tomasz Stefański (Victoria), 17 - Sebastian Rajek (Lot), 15 - Tomasz Maniura (Sparta L.)


                                                        SEZON 2002/2003
 

Lp. Nazwa drużyny M W R P B+ B- Pkt
1. Jura Niegowa 30 20 5 5 57 23 65
2. Orzeł Kiedrzyn 30 20 5 5 85 39 65
3. Znicz Kłobuck 30 18 7 5 55 29 61
4. Sparta Lubliniec 30 16 6 8 70 30 54
5. Pogoń Blachownia 30 11 13 6 38 34 46
6. Sparta Szczekociny 30 13 6 11 48 44 45
7. Jedność Boronów 30 13 5 12 40 40 44
8. LKS Babienica 30 11 10 9 37 40 43
9. Unia Kalety 30 11 9 10 49 43 42
10. Olimpia Truskolasy 30 12 5 13 49 49 41
11. Pilica Koniecpol 30 10 4 16 36 52 34
12. Lot Konopiska 30 8 8 14 35 47 32
13. Zieloni Żarki 30 9 5 16 39 55 32
14. Warta Kamieńskie Młyny 30 5 7 18 36 64 22
15. Warta Mstów 30 5 6 19 33 74 21
16. Śląsk Koszęcin 30 5 5 20 23 67 20

Awans do IV ligi: Jura Niegowa
Spadek do Klasy "A": Śląsk Koszęcin, Warta Mstów, Warta Kamieńskie Młyny
Awans do Ligi Okręgowej: MKS Woźniki, Pogoń Kamyk, Płomień Kuźnica Marianowa
Najlepsi strzelcy: 23 - Zbigniew Nocuń (Jura), 22 - Sebastian Luban (Sparta L.), 16 - Jerzy Chłód (Orzeł)


                                                        SEZON 2001/2002
 

Lp. Nazwa drużyny M W R P B+ B- Pkt
1. Stradom Częstochowa 30 23 5 2 113 30 74
2. Jura Niegowa 30 19 7 4 73 33 64
3. Sparta Szczekociny 30 20 2 8 78 49 62
4. Znicz Kłobuck 30 16 7 7 61 31 55
5. Pogoń Blachownia 30 15 7 8 58 32 52
6. Unia Kalety 30 14 9 7 57 41 51
7. Sparta Lubliniec 30 15 4 11 67 53 49
8. Lot Konopiska 30 11 6 13 40 49 39
9. Orzeł Babienica 30 10 8 12 46 56 38
10. Olimpia Truskolasy 30 11 5 14 50 55 38
11. Warta Mstów 30 10 3 17 52 77 33
12. Zieloni Żarki 30 7 8 15 45 57 29
13. Warta Kamieńskie Młyny 30 6 7 17 35 67 25
14. Śląsk Koszęcin 30 6 7 17 32 74 25
15. Pokój Sadów 30 4 9 17 36 75 21
16. Sokół Olsztyn 30 4 4 22 23 87 16

Awans do IV ligi: Stradom Częstochowa
Spadek do Klasy "A": Sokół Olsztyn, Pokój Sadów
Awans do Ligi Okręgowej: Jedność Boronów, Pilica Koniecpol, Orzeł Kiedrzyn
Najlepsi strzelcy: 28 - Dariusz Krężel (Stradom).


                                                        SEZON 2000/2001


* Raków II Częstochowa wycofał się po 8 kolejce.

Awans do IV ligi: Grom Victoria Częstochowa
Spadek do Klasy "A": KS Panki, Jedność Boronów
Awans do Ligi Okręgowej: Pokój Sadów, Jura Niegowa, Śląsk Koszęcin (po barażu z Polonią Poraj 3:2, 1:3)
Najlepsi strzelcy: 31 - Sebastian Luban (Sparta L.), 19 - Dariusz Krężel (Stradom), 14 - Michał Kostarczyk (Grom Victoria)


                                                        SEZON 1999/2000


Awans do IV ligi: Lot Konopiska
Spadek do Klasy "A": Dragon Rusinowice, Liswarta Krzepice
Awans do Ligi Okręgowej: Stradom Częstochowa, Jedność Boronów (zastąpiła Promień Glinicę, która zrezygnowała z gry w lidze okręgowej)
Najlepsi strzelcy: ???



                                                        SEZON 1998/1999


Awans do IV ligi: Lotnik Kościelec
Spadek do Klasy "A": Jedność Boronów, OKS Olesno (spadek po turnieju barażowym)
Pogoń Blachowania wygrała baraż ze Stradomiem Częstochowa 2:0, 4:1 i utrzymała się w lidze okręgowej.
Awans do Ligi Okręgowej: Orzeł Babienica, Przyszłość Rusinowice, Sokół Olsztyn, Victoria Częstochowa, Liswarta Krzepice, Znicz Kłobuck
Najlepsi strzelcy: ???

Po sezonie 98/99 Motor Praszka, Budowlani Strojec i Piast Gorzów Śląski zostały przeniesione do grupy opolskiej, a Zawisza Pajęczno do grupy Piotrków Trybunalski.



                                                        SEZON 1997/1998


Awans do IV ligi: Krisbut II Myszków
Spadek do Klasy "A": Skra Częstochowa, Liswarta Krzepice, Znicz Kłobuck
Awans do Ligi Okręgowej: Budowlani Strojec, Warta Kamieńskie Młyny, Sparta Szczekociny
Najlepsi strzelcy: ???


                                                        SEZON 1996/1997


Awans do IV ligi: Victoria Częstochowa
Spadek do Klasy "A": Rolnik Warłów, Grom Poczesna, Budowlani Strojec
Awans do Ligi Okręgowej: Olimpia Truskolasy, Jedność Boronów, Liswarta Krzepice
Najlepsi strzelcy: 33 - Leopold Kurzyński (Victoria), 25 - Grzegorz Pytel (Deal), 21 - Roman Janicki (OKS Olesno)


                                                        SEZON 1995/1996


Awans do IV ligi: Motor Praszka
Spadek do Klasy "A": Warta Kamieńskie Młyny, Belluks Dalachów, Krisbut II Myszków, Pogoń Kamyk
Awans do Ligi Okręgowej: Rolnik Warłów, Budowlani Strojec, Zieloni Żarki
Najlepsi strzelcy: 32 - Grzegorz Włoch (Motor), 31 - Władysław Kłak (Pogoń), 22 - Robert Olbiński (Warta M.)

 

                                                        SEZON 1994/1995


Awans do IV ligi: Deal Panki
Spadek do Klasy "A": Płomień Kuźnica Marianowa, Polonia Poraj, Olimpia Huta Stara
Awans do Ligi Okręgowej: ???
Najlepsi strzelcy: ???

 

 

                                                        SEZON 1993/1994

Lp. Nazwa drużyny M Pkt G+ G-
1. Zawisza Pajęczno 34 44 64 41
2. Olimpia Huta Stara 34 43 74 48
3. Motor Praszka 34 41 92 49
4. Pogoń Kamyk 34 41 85 48
5. Lotnik Kościelec 34 40 56 43
6. Pogoń Blachownia 34 40 60 49
7. Warta Mstów 34 39 71 51
8. Znicz Kłobuck 34 38 61 61
9. Deal Panki 34 36 59 52
10. Liswarta Krzepice 34 36 56 49
11. Płomień Kuźnica Marianowa 34 35 64 56
12. Unia Kalety 34 34 58 60
13. OKS Olesno 34 32 37 59
14. Polonia Poraj 34 31 44 62
15. LZS Uszyce 34 27 63 70
16. Warta Kamieńskie Młyny 34 26 54 74
17. Orzeł Babienica 34 21 41 73
18. Mechanik Kochcice 34 8 21 115

Awans do IV ligi: Zawisza Pajęczno
Spadek do Klasy "A": Warta Kamieńskie Młyny, Orzeł Babienica, Mechanik Kochcice
Awans do Ligi Okręgowej: Promień Glinica, Krisbut II Myszków, Piast Gorzów Śląski
Najlepsi strzelcy: ???


                                                        SEZON 1992/1993


Awans do IV ligi: Lot Konopiska
Spadek do Klasy "A": KS Częstochówka, Śląsk Koszęcin, Rybak Ciasna
Awans do Ligi Okręgowej: Orzeł Babienica, OKS Olesno, Płomień Kuźnica Marianowa, Pogoń Blachownia
Najlepsi strzelcy: 49 - Andrzej Szymanek (Lot Konopiska), 27 - Wojciech Zajączkowski (LZS Uszyce), 24 - Tomasz Zajączkowski (LZS Uszyce)


                                                        SEZON 1991/1992


Awans do IV ligi: Znicz Kłobuck
Spadek do Klasy "A": Błękitni Aniołów/Częstochowa, Orzeł Babienica, Orkan Strojec
Awans do Ligi Okręgowej: Mechanik Kochcice, Deal Panki, LZS Uszyce, Pogoń Kamyk
Najlepsi strzelcy: 23 - Jan Teodorczyk (Start), 18 - Tomasz Wojtal (Liswarta), 18 - Dariusz Jasiński (Unia)

 

                                                        SEZON 1990/1991


Awans do IV ligi: Papiernik Myszków
Spadek do Klasy "A": Prosna Zdziechowice, Jedność Boronów
Awans do Ligi Okręgowej: Orzeł Babienica, Lotnik Kościelec, Liswarta Krzepice
Najlepsi strzelcy: ???


                                                        SEZON 1989/1990


Awans do IV ligi: Skra Częstochowa
Spadek do Klasy "A": Skalniak Kroczyce, Sparta Szczekociny
Awans do Ligi Okręgowej: Jedność Boronów, ???
Najlepsi strzelcy: ???


                                                        SEZON 1986/1987


Awans do IV ligi (Międzywojewódzkiej): Błękitni Aniołów/Częstochowa
Spadek do Klasy "A": Start Dobrodzień, Górnik Dźbów, Czarni Starcza
Awans do Ligi Okręgowej: ???
Najlepsi strzelcy: ???


                                                        SEZON 1985/1986


Awans do III ligi: Skra Częstochowa
Awans do Ligi Międzywojewódzkiej: Sparta Lubliniec, Victoria Częstochowa, Papiernik Myszków, Raków II Częstochowa, Olimpia Huta Stara, Jedność Boronów
Spadek do Klasy "A": Pogoń Blachownia (po barażach), Znicz Kłobuck wygrał baraże i pozostał w lidze okręgowej
Awans do Ligi Okręgowej: ???
Najlepsi strzelcy: ???


                                                        SEZON 1984/1985


Awans do III ligi: Victoria Częstochowa przegrała baraż o awans do III ligi z Granatem Skarżysko-Kamienna 1:2, 2:4
Spadek do Klasy "A": Rybak Ciasna (po barażu z Jednością Boronów 1:3 /mecz rozegrano w Koszęcinie/)
Awans do Ligi Okręgowej: Górnik Dźbów, Prosna Zdziechowice, Jedność Boronów, ???
Najlepsi strzelcy: 22 - Marek Kierach (Victoria), 20 - Bohdan Meresiński (Victoria), 19 - Krzysztof Gawlik (Skra)


                                                        SEZON 1983/1984


Awans do III ligi: Motor Praszka
Spadek do Klasy "A": Stradom Częstochowa, Zieloni Żarki
Awans do Ligi Okręgowej: Rybak Ciasna, Polonia Poraj
Najlepsi strzelcy: 30 - Zbigniew Benkes (Motor)


                                                        SEZON 1982/1983


Awans do III ligi: Skra Częstochowa
Spadek do Klasy "A": Liswarta Krzepice, Jedność Boronów
Awans do Ligi Okręgowej: Orzeł Babienica, Olimpia Huta Stara
Najlepsi strzelcy: 34 - Zbigniew Benkes (Motor), 18 - Józef Wacław (Sparta), 17 - Włodzimierz Tyrała (Motor), 16 - Bogdan Widerowski (Stradom), 11 - Dariusz Szymanek (Sparta), Kazimierz Wierzbicki (Rolnik)


                                                        SEZON 1981/1982


Awans do III ligi: Victoria Częstochowa
Spadek do Klasy "A": ze względu na powiększenie ligi okręgowej do 14 drużyn nie odnotowano spadków
Awans do Ligi Okręgowej: Jedność Boronów, Stradom Częstochowa, Orkan Gnaszyn (po barażu z Orłem Babienica 1:0)
Najlepsi strzelcy: ???


                                                        SEZON 1980/1981


Awans do III ligi: Sparta Lubliniec przegrała baraż o awans do III ligi z Włókniarzem Kalisz
Spadek do Klasy "A": Start Dobrodzień
Awans do Ligi Okręgowej: Rolnik Koszęcin, Zieloni Żarki
Najlepsi strzelcy: ???


                                                        SEZON 1977/1978


Awans do ligi międzywojewódzkiej: Motor Praszka
Spadek do Klasy "A": Stradom Częstochowa, Olimpia Huta Stara
Awans do Ligi Okręgowej: Kamienica Polska, Znicz Kłobuck
Najlepsi strzelcy: ???


                                                        SEZON 1976/1977

  

Awans do ligi międzywojewódzkiej: Victoria Częstochowa
Spadek do Klasy "A": Armatura Gorzów Śląski
Awans do Ligi Okręgowej: Olimpia Huta Stara, Unia Kalety
Najlepsi strzelcy: ???

You Tube

Reklama

Ostatnie spotkanie

Liswarta LisówRuch Kochanowice
Liswarta Lisów 2:4 Ruch Kochanowice
2018-06-16, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Unia Kalety 0:0 Sieraków Śląski
Błękitni Herby 0:1 Promień Glinica
Rybak Ciasna 2:1 Mechanik Kochcice
Liswarta Lisów 2:4 Ruch Kochanowice
Sparta Tworóg 0:5 Huragan Jezioro
Pokój Sadów 1:4 Płomień Przystajń
Orzeł Pawonków 1:3 Sparta II Lubliniec

Strzelcy

32 - Arnold Imiołczyk (Unia)

24 - Damian Michna (Pokój)

24 - Mateusz Korzekwa (Liswarta)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KicuSG 113
2. KIBICLISWARTY 111
3. KsUnia 75

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 82, wczoraj: 354
ogółem: 2 746 325

statystyki szczegółowe