Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Zaktualizowano Tabelę Wszechczasów lublinieckiej "A" klasy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Unia Kalety - Sieraków Śląski 0:0
  • Błękitni Herby - Promień Glinica 0:1
  • Rybak Ciasna - Mechanik Kochcice 2:1
  • Liswarta Lisów - Ruch Kochanowice 2:4
  • Sparta Tworóg - Huragan Jezioro 0:5
  • Pokój Sadów - Płomień Przystajń 1:4
  • Orzeł Pawonków - Sparta II Lubliniec 1:3
  •        

Restauracja 58

Mirpol

Najbliższe spotkanie

mecz barażowy
Warta Kamieńskie Młyny   Liswarta Lisów
2018-06-23, 17:30:00

Konopiska - Pająk, ul. Sportowa 60

Kalendarium

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

Menu główne

Aktualności

Podsumowanie XXI kolejki

  • autor: Thomas Anderson, 2018-05-23 20:18

Błękitni Herby – Ruch Kochanowice 1:5
(Łukasz Żydek - Dariusz Maksajda 2, Rafał Dobrzyński, Kamil Kasperek, Tomasz Hanszla)

Sieraków Śląski – Sparta Tworóg 1:2
(Mateusz Kinscher - Damian Zuber 2
)

Promień Glinica – Orzeł Pawonków 1:0
(Mateusz Strzoda)

Liswarta Lisów – Unia Kalety 1:0
(Marcin Pyka)

Sparta II Lubliniec Mechanik Kochcice 1:0
(Dominik Stąpor)

Płomień Przystajń – Huragan Jezioro 4:0
(
Piotr Matyja 2, Mateusz Piśniak, Mariusz Brzęczek)

Rybak Ciasna – Pokój Sadów 3:7
(Adam Świercok, Kamil Biernacki, Oktawian Vieth - Arkadiusz Serwatka 4, Damian Michna 3)

...


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [98]
 

autor: ~anonim 2018-05-27 20:05:22

avatar Lisów przegrał z Jeziorem 6-4


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

You Tube

Reklama

Ostatnie spotkanie

Liswarta LisówRuch Kochanowice
Liswarta Lisów 2:4 Ruch Kochanowice
2018-06-16, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Unia Kalety 0:0 Sieraków Śląski
Błękitni Herby 0:1 Promień Glinica
Rybak Ciasna 2:1 Mechanik Kochcice
Liswarta Lisów 2:4 Ruch Kochanowice
Sparta Tworóg 0:5 Huragan Jezioro
Pokój Sadów 1:4 Płomień Przystajń
Orzeł Pawonków 1:3 Sparta II Lubliniec

Strzelcy

32 - Arnold Imiołczyk (Unia)

24 - Damian Michna (Pokój)

24 - Mateusz Korzekwa (Liswarta)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KicuSG 113
2. KIBICLISWARTY 111
3. KsUnia 75

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 56, wczoraj: 354
ogółem: 2 746 299

statystyki szczegółowe