Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Zaktualizowano Tabelę Wszechczasów lublinieckiej "A" klasy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Unia Kalety - Sieraków Śląski 0:0
  • Błękitni Herby - Promień Glinica 0:1
  • Rybak Ciasna - Mechanik Kochcice 2:1
  • Liswarta Lisów - Ruch Kochanowice 2:4
  • Sparta Tworóg - Huragan Jezioro 0:5
  • Pokój Sadów - Płomień Przystajń 1:4
  • Orzeł Pawonków - Sparta II Lubliniec 1:3
  •        

Restauracja 58

Mirpol

Najbliższe spotkanie

mecz barażowy
Warta Kamieńskie Młyny   Liswarta Lisów
2018-06-23, 17:30:00

Konopiska - Pająk, ul. Sportowa 60

Kalendarium

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

Menu główne

Aktualności

Podsumowanie XXII kolejki

  • autor: Thomas Anderson, 2018-06-02 11:42

Unia Kalety – Rybak Ciasna 8:1
(Sebastian Starczewski 4, Mariusz Urbańczyk 2, Arnold Imiołczyk, Michał Bambynek - Oktawian Vieth)

Sparta Tworóg – Promień Glinica 0:3
(Patryk Płonka 2, Mateusz Strzoda
)

Sparta II Lubliniec – Płomień Przystajń 1:1
(Daniel Nowak - Piotr Matyja)

Huragan Jezioro – Liswarta Lisów 6:4
(Dawid Greliński 2, Łukasz Kaczmarzyk, sam. Artur Zakaszewski, Patryk Mańka, Jarosław Szymanek - Mateusz Korzekwa, Michał Bartocha, Sławomir Góra, Piotr Pyka)

Ruch Kochanowice Sieraków Śląski 0:2
(Kamil Francik 2)

Pokój Sadów – Błękitni Herby 9:1
(
Damian Michna 6, Arkadiusz Serwatka, Artur Jelonek, Krzysztof Seiffert - Jacke Rubik)

Orzeł Pawonków – Mechanik Kochcice 2:3
(Artur Mrugała, Mateusz Cioch - Dariusz Mizera 2, Jakub Kocyba)

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [10]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

You Tube

Reklama

Ostatnie spotkanie

Liswarta LisówRuch Kochanowice
Liswarta Lisów 2:4 Ruch Kochanowice
2018-06-16, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Unia Kalety 0:0 Sieraków Śląski
Błękitni Herby 0:1 Promień Glinica
Rybak Ciasna 2:1 Mechanik Kochcice
Liswarta Lisów 2:4 Ruch Kochanowice
Sparta Tworóg 0:5 Huragan Jezioro
Pokój Sadów 1:4 Płomień Przystajń
Orzeł Pawonków 1:3 Sparta II Lubliniec

Strzelcy

32 - Arnold Imiołczyk (Unia)

24 - Damian Michna (Pokój)

24 - Mateusz Korzekwa (Liswarta)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KicuSG 113
2. KIBICLISWARTY 111
3. KsUnia 75

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 45, wczoraj: 354
ogółem: 2 746 288

statystyki szczegółowe