Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Herby - Sieraków Śląski 1:6
  • Huragan Jezioro - Sparta II Lubliniec 3:2
  • Żwirex Hadra - Sparta Tworóg 2:7
  • Śląsk Koszęcin - Ruch Kochanowice 3:4
  • Jedność Boronów - Promień Glinica 3:0
  • Liswarta Lisów - Pokój Sadów 2:0
  • Mechanik Kochcice - Płomień Przystajń 6:1
  •        

Restauracja 58

Mirpol

Najbliższe spotkanie

Promień GlinicaLiswarta Lisów
Promień Glinica   Liswarta Lisów
2018-10-28, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Kalendarium

23

10-2018

wtorek

19:00 Trening

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

19:00 Trening

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Promień Glinica - Liswarta Lisów - 15:00

29

10-2018

pon.

Menu główne

Aktualności

Podsumowanie XXIII kolejki

  • autor: Thomas Anderson, 2018-06-02 12:21

Huragan Jezioro – Unia Kalety 1:5
(Amadeusz Habrajski - Adrian Golec 2, Sebastian Starczewski, Dawid Baron, Arnold Imiołczyk)

Promień Glinica – Ruch Kochanowice 2:2
(Mateusz Strzoda
2 - Dariusz Maksajda, Kamil Kasperek)

Płomień Przystajń – Orzeł Pawonków 6:2
(Mateusz Piśniak 2, Przemysław Sadziak 2, Krzysztof Duda, Piotr Matyja - Mateusz Płonka, Daniel Janik)

Sieraków Śląski – Pokój Sadów 3:0
(Marcin Wiechoczek, Kamil Wiechoczek, Mateusz Kinscher)

Błękitni Herby Rybak Ciasna 2:3
(Kamil Mrozik 2 - Marek Wróbel, Kamil Mainka, Kacper Tarka)

Mechanik Kochcice – Sparta Tworóg 4:2
(
Łukasz Pawełczyk, Szymon Strzoda, Łukasz Skubała, Sebastian Pytka - Damian Zuber, Sebastian Lukas)

Liswarta Lisów – Sparta II Lubliniec 4:0
(Mateusz Korzekwa 3, Kajetan Kmieć)

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [32]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

You Tube

Reklama

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Liswarta LisówPokój Sadów
Liswarta Lisów 2:0 Pokój Sadów
2018-10-21, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Błękitni Herby 1:6 Sieraków Śląski
Huragan Jezioro 3:2 Sparta II Lubliniec
Żwirex Hadra 2:7 Sparta Tworóg
Śląsk Koszęcin 3:4 Ruch Kochanowice
Jedność Boronów 3:0 Promień Glinica
Liswarta Lisów 2:0 Pokój Sadów
Mechanik Kochcice 6:1 Płomień Przystajń

Strzelcy

14 - Daniel Nowak (Pokój)
14 - Damian Michna (Jedność)
11 - Piotr Matyja (Płomień)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Płomień Przystajń - Błękitni Herby
Pokój Sadów - Mechanik Kochcice
Promień Glinica - Liswarta Lisów
Ruch Kochanowice - Jedność Boronów
Sparta Tworóg - Śląsk Koszęcin
Sparta II Lubliniec - Żwirex Hadra
Sieraków Śląski - Huragan Jezioro

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KIBICLISWARTY 72
2. KicuSG 53
3. pwdako 45
4. KsUnia 8
5. ChajtoTomasz 5

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1053, wczoraj: 1519
ogółem: 2 857 718

statystyki szczegółowe