Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Zaktualizowano Tabelę Wszechczasów lublinieckiej "A" klasy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Unia Kalety - Sieraków Śląski 0:0
  • Błękitni Herby - Promień Glinica 0:1
  • Rybak Ciasna - Mechanik Kochcice 2:1
  • Liswarta Lisów - Ruch Kochanowice 2:4
  • Sparta Tworóg - Huragan Jezioro 0:5
  • Pokój Sadów - Płomień Przystajń 1:4
  • Orzeł Pawonków - Sparta II Lubliniec 1:3
  •        

Restauracja 58

Mirpol

Najbliższe spotkanie

mecz barażowy
Warta Kamieńskie Młyny   Liswarta Lisów
2018-06-23, 17:30:00

Konopiska - Pająk, ul. Sportowa 60

Kalendarium

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

Menu główne

Aktualności

Podsumowanie XXIII kolejki

  • autor: Thomas Anderson, 2018-06-02 12:21

Huragan Jezioro – Unia Kalety 1:5
(Amadeusz Habrajski - Adrian Golec 2, Sebastian Starczewski, Dawid Baron, Arnold Imiołczyk)

Promień Glinica – Ruch Kochanowice 2:2
(Mateusz Strzoda
2 - Dariusz Maksajda, Kamil Kasperek)

Płomień Przystajń – Orzeł Pawonków 6:2
(Mateusz Piśniak 2, Przemysław Sadziak 2, Krzysztof Duda, Piotr Matyja - Mateusz Płonka, Daniel Janik)

Sieraków Śląski – Pokój Sadów 3:0
(Marcin Wiechoczek, Kamil Wiechoczek, Mateusz Kinscher)

Błękitni Herby Rybak Ciasna 2:3
(Kamil Mrozik 2 - Marek Wróbel, Kamil Mainka, Kacper Tarka)

Mechanik Kochcice – Sparta Tworóg 4:2
(
Łukasz Pawełczyk, Szymon Strzoda, Łukasz Skubała, Sebastian Pytka - Damian Zuber, Sebastian Lukas)

Liswarta Lisów – Sparta II Lubliniec 4:0
(Mateusz Korzekwa 3, Kajetan Kmieć)

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [11]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

You Tube

Reklama

Ostatnie spotkanie

Liswarta LisówRuch Kochanowice
Liswarta Lisów 2:4 Ruch Kochanowice
2018-06-16, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Unia Kalety 0:0 Sieraków Śląski
Błękitni Herby 0:1 Promień Glinica
Rybak Ciasna 2:1 Mechanik Kochcice
Liswarta Lisów 2:4 Ruch Kochanowice
Sparta Tworóg 0:5 Huragan Jezioro
Pokój Sadów 1:4 Płomień Przystajń
Orzeł Pawonków 1:3 Sparta II Lubliniec

Strzelcy

32 - Arnold Imiołczyk (Unia)

24 - Damian Michna (Pokój)

24 - Mateusz Korzekwa (Liswarta)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KicuSG 113
2. KIBICLISWARTY 111
3. KsUnia 75

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 58, wczoraj: 354
ogółem: 2 746 301

statystyki szczegółowe