Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Zaktualizowano Tabelę Wszechczasów lublinieckiej "A" klasy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Unia Kalety - Sieraków Śląski 0:0
  • Błękitni Herby - Promień Glinica 0:1
  • Rybak Ciasna - Mechanik Kochcice 2:1
  • Liswarta Lisów - Ruch Kochanowice 2:4
  • Sparta Tworóg - Huragan Jezioro 0:5
  • Pokój Sadów - Płomień Przystajń 1:4
  • Orzeł Pawonków - Sparta II Lubliniec 1:3
  •        

Restauracja 58

Mirpol

Najbliższe spotkanie

mecz barażowy
Warta Kamieńskie Młyny   Liswarta Lisów
2018-06-23, 17:30:00

Konopiska - Pająk, ul. Sportowa 60

Kalendarium

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

Menu główne

Aktualności

Podsumowanie XXIV kolejki

  • autor: Thomas Anderson, 2018-06-04 22:02

Sparta Tworóg – Płomień Przystajń 0:1
(Piotr Matyja)

Ruch Kochanowice – Mechanik Kochcice 3:0
(Jarosław Bryła, Maciej Cebula, Adam Szczudło
)

Sparta II Lubliniec – Huragan Jezioro 1:3
(Szymon Kasprzak - Łukasz Fijałkowski, Patryk Beleć, Jarosław Szymanek)

Pokój Sadów – Promień Glinica 2:2
(Przemysław Janik, Marcin Cieślik - Jarosław Nahajowski 2)

Orzeł Pawonków Liswarta Lisów 0:5
(Mateusz Korzekwa 3, Kajetan Kmieć, Tomasz Białas)

Rybak Ciasna – Sieraków Śląski 2:5
(
Joachim Poloczek, Daniel Jenszczok - Kamil Wiechoczek 3, Kamil Pietrucha, Mateusz Kinscher)

Unia Kalety – Błękitni Herby 15:1
(Arnold Imiołczyk 7, Sebastian Sterczewski 2, Adrian Golec 2, Dawid Różański, Michał Bambynek, Mariusz Urbańczyk, Dawid Baron - Bartłomiej Imach)

...


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [54]
 

autor: ~henryk 2018-06-19 10:17:54

avatar W sobote w Konopiskach Pająku Lisów gra baraż z Wartą Kam. Młyny o 17.30


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

You Tube

Reklama

Ostatnie spotkanie

Liswarta LisówRuch Kochanowice
Liswarta Lisów 2:4 Ruch Kochanowice
2018-06-16, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Unia Kalety 0:0 Sieraków Śląski
Błękitni Herby 0:1 Promień Glinica
Rybak Ciasna 2:1 Mechanik Kochcice
Liswarta Lisów 2:4 Ruch Kochanowice
Sparta Tworóg 0:5 Huragan Jezioro
Pokój Sadów 1:4 Płomień Przystajń
Orzeł Pawonków 1:3 Sparta II Lubliniec

Strzelcy

32 - Arnold Imiołczyk (Unia)

24 - Damian Michna (Pokój)

24 - Mateusz Korzekwa (Liswarta)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KicuSG 113
2. KIBICLISWARTY 111
3. KsUnia 75

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 93, wczoraj: 354
ogółem: 2 746 336

statystyki szczegółowe