Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Pokój Sadów - Błękitni Herby 4:2
  • Promień Glinica - Płomień Przystajń 6:1
  • Ruch Kochanowice - Mechanik Kochcice 2:4
  • Sparta Tworóg - Liswarta Lisów 0:9
  • Sparta II Lubliniec - Jedność Boronów 1:0
  • Sieraków Śląski - Śląsk Koszęcin 4:0
  • Huragan Jezioro - Żwirex Hadra 7:1
  •        

Restauracja 58

Mirpol

Najbliższe spotkanie

Liswarta LisówOlimpia Truskolasy
mecz towarzyski
Liswarta Lisów   Olimpia Truskolasy
2019-01-27, 11:00:00

Kalendarium

17

01-2019

czwartek

18

01-2019

piątek

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

Menu główne

Aktualności

Podsumowanie XXIV kolejki

  • autor: Thomas Anderson, 2018-06-04 22:02

Sparta Tworóg – Płomień Przystajń 0:1
(Piotr Matyja)

Ruch Kochanowice – Mechanik Kochcice 3:0
(Jarosław Bryła, Maciej Cebula, Adam Szczudło
)

Sparta II Lubliniec – Huragan Jezioro 1:3
(Szymon Kasprzak - Łukasz Fijałkowski, Patryk Beleć, Jarosław Szymanek)

Pokój Sadów – Promień Glinica 2:2
(Przemysław Janik, Marcin Cieślik - Jarosław Nahajowski 2)

Orzeł Pawonków Liswarta Lisów 0:5
(Mateusz Korzekwa 3, Kajetan Kmieć, Tomasz Białas)

Rybak Ciasna – Sieraków Śląski 2:5
(
Joachim Poloczek, Daniel Jenszczok - Kamil Wiechoczek 3, Kamil Pietrucha, Mateusz Kinscher)

Unia Kalety – Błękitni Herby 15:1
(Arnold Imiołczyk 7, Sebastian Sterczewski 2, Adrian Golec 2, Dawid Różański, Michał Bambynek, Mariusz Urbańczyk, Dawid Baron - Bartłomiej Imach)

...


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [162]
 

autor: ~henryk 2018-06-19 10:17:54

avatar W sobote w Konopiskach Pająku Lisów gra baraż z Wartą Kam. Młyny o 17.30


autor: ~anonim 2018-06-23 20:29:24

avatar Lisów przegrał 3-2 Wartą Kam Młyny


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

You Tube

Reklama

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Sieraków Śląski 1:2 Sparta Lubliniec
2018-11-25, 13:00:00
     
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Pokój Sadów 4:2 Błękitni Herby
Promień Glinica 6:1 Płomień Przystajń
Ruch Kochanowice 2:4 Mechanik Kochcice
Sparta Tworóg 0:9 Liswarta Lisów
Sparta II Lubliniec 1:0 Jedność Boronów
Sieraków Śląski 4:0 Śląsk Koszęcin
Huragan Jezioro 7:1 Żwirex Hadra

Strzelcy

23 - Mateusz Korzekwa (Liswarta)
20 - Damian Michna (Jedność)
14 - Daniel Nowak (Pokój)
14 - Piotr Matyja (Płomień)

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KIBICLISWARTY 86
2. KicuSG 58
3. pwdako 48
4. KsUnia 8
5. ChajtoTomasz 5

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 887, wczoraj: 1376
ogółem: 2 987 186

statystyki szczegółowe