Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Pokój Sadów - Błękitni Herby 4:2
  • Promień Glinica - Płomień Przystajń 6:1
  • Ruch Kochanowice - Mechanik Kochcice 2:4
  • Sparta Tworóg - Liswarta Lisów 0:9
  • Sparta II Lubliniec - Jedność Boronów 1:0
  • Sieraków Śląski - Śląsk Koszęcin 4:0
  • Huragan Jezioro - Żwirex Hadra 7:1
  •        

Restauracja 58

Mirpol

Kalendarium

10

12-2018

pon.

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

Menu główne

Aktualności

Porażka w najważniejszym meczu sezonu

  • autor: Thomas Anderson, 2018-06-25 11:05

23.06.2018 - Konopiska, ul. Sportowa 60 - baraż o grę w klasie okręgowej
WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY - LISWARTA LISÓW 3:2 (3:1)

Bramki:
1:0 - 1' Michał Zych
1:1
- 14' Sławomir Góra (rzut karny)
2:1
- 15' Adrian Włóczyk
3:1
- 26' Michał Zych
3:2
- 76' Mateusz Korzekwa (asysta ???)

 

Żółte kartki: 51' Krzysztof Mazur, 57' Bartosz Rutkowski, 71' Adam Krzywoń - 70' Artur Zakaszewski, 83' Tomasz Białas.

Warta Kamieńskie Młyny:
Piotr Gruca - Łukasz Bereta, Damian Daniel, Sebastian Janecki (60' Adam Krzywoń), Kamil Kadłubek, Krzysztof Mazur, Bartosz Rutkowski, Tomasz Ślęzok, Adrian Włóczyk, Michał Wojciechowski, Michał Zych.
Trener: Łukasz Bereta.

Liswarta Lisów:
Sebastian Grzesik - Artur Zakaszewski (72' Paweł Zając), Daniel Wójcik (64' Tomasz Białas), Mateusz Gajda, Przemysław Ledwoń, Mateusz Pandzioch (55' Mateusz Korzekwa), Sławomir Góra, Piotr Białas, Marcin Pyka, Kamil Josek, Kajetan Kmieć
.
Trener: Cezary Białas.

...


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [163]
 

autor: ~anonim 2018-06-30 21:21:08

avatar Puchar wójta wygrały Herby Lisów drugi a trzecia Hadra Herby-Hadra 3-0 Lisów- Herby 1-4 Hadra-Lisów 2-4


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

You Tube

Reklama

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Sieraków Śląski 1:2 Sparta Lubliniec
2018-11-25, 13:00:00
     
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Pokój Sadów 4:2 Błękitni Herby
Promień Glinica 6:1 Płomień Przystajń
Ruch Kochanowice 2:4 Mechanik Kochcice
Sparta Tworóg 0:9 Liswarta Lisów
Sparta II Lubliniec 1:0 Jedność Boronów
Sieraków Śląski 4:0 Śląsk Koszęcin
Huragan Jezioro 7:1 Żwirex Hadra

Strzelcy

23 - Mateusz Korzekwa (Liswarta)
20 - Damian Michna (Jedność)
14 - Daniel Nowak (Pokój)
14 - Piotr Matyja (Płomień)

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KIBICLISWARTY 86
2. KicuSG 58
3. pwdako 48
4. KsUnia 8
5. ChajtoTomasz 5

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 225, wczoraj: 672
ogółem: 2 924 061

statystyki szczegółowe