Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Pokój Sadów - Błękitni Herby 4:2
  • Promień Glinica - Płomień Przystajń 6:1
  • Ruch Kochanowice - Mechanik Kochcice 2:4
  • Sparta Tworóg - Liswarta Lisów 0:9
  • Sparta II Lubliniec - Jedność Boronów 1:0
  • Sieraków Śląski - Śląsk Koszęcin 4:0
  • Huragan Jezioro - Żwirex Hadra 7:1
  •        

Restauracja 58

Mirpol

Kalendarium

10

12-2018

pon.

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

Menu główne

Aktualności

Podsumowanie V kolejki

  • autor: Thomas Anderson, 2018-09-20 08:55

Promień Glinica – Sparta II Lubliniec 5:0
(Jarosław Nahajowski 2, Kamil Brol, Mateusz Brol, Jacek Główka
)

Mechanik Kochcice – Żwirex Hadra 11:2
(Stanisław Grzesik 3, Mirosław Wróbel 2, Dariusz Mizera 2, Rafał Płonka, Mateusz Leszczyński, Szymon Strzoda, Marcin Czaja - Wojciech Trzop, Krzysztof Wąsala)

Jedność Boronów – Błękitni Herby 6:0
(Damian Michna 3, Kacper Dodat, Kamil Cuglewski, Mariusz Kucharczyk)

Pokój Sadów Sieraków Śląski 1:1
(Paweł Borosz - Kamil Wiechoczek)

Płomień Przystajń – Huragan Jezioro 2:3
(Mikołaj Stemplewski, Mateusz Piśniak - Jarosław Szymanek 2, Łukasz Kaczmarzyk)

Ruch Kochanowice – Sparta Tworóg 4:0
(Kamil Kasperek, Adam Szczudło, Jarosław Bryła, Rafał Dobrzyński)

Śląsk Koszęcin – Liswarta Lisów 0:5
(Dominik Mąkos 2, Sławomir Góra 2, Kamil Josek)

...


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [108]
 

autor: ~;;; 2018-09-20 19:38:24

avatar Czekajcie, jak to leciało?
Żwirex Hadra - lider jest tylko jeden?
:DDD


autor: ~Pan Karol 2018-09-20 20:13:22

avatar Lepiej byś poczytał lekturę ,pouczył się słówek z języka i poszedł do szkoły przygotowany na lekcje a nie głupoty wypisywał.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

You Tube

Reklama

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Sieraków Śląski 1:2 Sparta Lubliniec
2018-11-25, 13:00:00
     
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Pokój Sadów 4:2 Błękitni Herby
Promień Glinica 6:1 Płomień Przystajń
Ruch Kochanowice 2:4 Mechanik Kochcice
Sparta Tworóg 0:9 Liswarta Lisów
Sparta II Lubliniec 1:0 Jedność Boronów
Sieraków Śląski 4:0 Śląsk Koszęcin
Huragan Jezioro 7:1 Żwirex Hadra

Strzelcy

23 - Mateusz Korzekwa (Liswarta)
20 - Damian Michna (Jedność)
14 - Daniel Nowak (Pokój)
14 - Piotr Matyja (Płomień)

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KIBICLISWARTY 86
2. KicuSG 58
3. pwdako 48
4. KsUnia 8
5. ChajtoTomasz 5

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 203, wczoraj: 672
ogółem: 2 924 039

statystyki szczegółowe