Liswarta Lisów - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Herby - Sieraków Śląski 1:6
  • Huragan Jezioro - Sparta II Lubliniec 3:2
  • Żwirex Hadra - Sparta Tworóg 2:7
  • Śląsk Koszęcin - Ruch Kochanowice 3:4
  • Jedność Boronów - Promień Glinica 3:0
  • Liswarta Lisów - Pokój Sadów 2:0
  • Mechanik Kochcice - Płomień Przystajń 6:1
  •        

Restauracja 58

Mirpol

Najbliższe spotkanie

Promień GlinicaLiswarta Lisów
Promień Glinica   Liswarta Lisów
2018-10-28, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Kalendarium

23

10-2018

wtorek

19:00 Trening

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

19:00 Trening

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Promień Glinica - Liswarta Lisów - 15:00

29

10-2018

pon.

Menu główne

Aktualności

Podsumowanie VII kolejki

  • autor: Thomas Anderson, 2018-10-01 14:03

Promień Glinica – Huragan Jezioro 5:1
(Mateusz Brol 2, Bartłomiej Borszcz 2, Kamil Brol - Łukasz Kaczmarzyk
)

Mechanik Kochcice – Jedność Boronów 0:2
(Krzysztof Pietrek, Marcin Bąk)

Sparta Tworóg – Sparta II Lubliniec 0:6
(Eryk Wesołowski 3, Grzegorz Grzywna, Roland Skolik, Rafał Markowski)

Liswarta Lisów Błękitni Herby 6:1
(Mateusz Korzekwa 3, Kamil Josek 2, Przemysław Ledwoń - Marcin Chętkowski)

Płomień Przystajń – Śląsk Koszęcin 6:5
(Mateusz Piśniak 3, Przemysław Sadziak 2, Piotr Matyja - Piotr Bryś 2, Patryk Pawełczyk, Dariusz Bryś, Mateusz Susza)

Ruch Kochanowice – Sieraków Śląski 0:3
(Mateusz Kinscher, Martin Brzezina, Kamil Wiechoczek)

Pokój Sadów – Żwirex Hadra 11:1
(Mateusz Rokosa 5, Daniel Nowak 4, Szymon Kaczmarek, Mirosław Pietrzak - Sylwester Seliga)

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [9]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

You Tube

Reklama

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Liswarta LisówPokój Sadów
Liswarta Lisów 2:0 Pokój Sadów
2018-10-21, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Błękitni Herby 1:6 Sieraków Śląski
Huragan Jezioro 3:2 Sparta II Lubliniec
Żwirex Hadra 2:7 Sparta Tworóg
Śląsk Koszęcin 3:4 Ruch Kochanowice
Jedność Boronów 3:0 Promień Glinica
Liswarta Lisów 2:0 Pokój Sadów
Mechanik Kochcice 6:1 Płomień Przystajń

Strzelcy

14 - Daniel Nowak (Pokój)
14 - Damian Michna (Jedność)
11 - Piotr Matyja (Płomień)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Płomień Przystajń - Błękitni Herby
Pokój Sadów - Mechanik Kochcice
Promień Glinica - Liswarta Lisów
Ruch Kochanowice - Jedność Boronów
Sparta Tworóg - Śląsk Koszęcin
Sparta II Lubliniec - Żwirex Hadra
Sieraków Śląski - Huragan Jezioro

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. KIBICLISWARTY 72
2. KicuSG 53
3. pwdako 45
4. KsUnia 8
5. ChajtoTomasz 5

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1031, wczoraj: 1519
ogółem: 2 857 696

statystyki szczegółowe